Penktadienio, birželio 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: gali dirbti, gali ir ne, 400 eurų gausi visada(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-31 16:19

Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariui skirtą 400 eur dydžio išmoką vadinamosioms kanceliarinėms išlaidoms panaudoja didžioji dalis tarybos narių. Kai kurie neslepia, kad lėšas naudoja ne tik kurui, telefonų sąskaitoms apmokėti, automobilių remontui, bet ir automobilių nuomai. Keisčiausia, kad automobilį vienas tarybos narys nuomojasi iš savo įmonės. Plačiau apie tai – laikraščio vedamajame.

Žalgirių mikrorajone įsibėgėja Zumpės tvenkinio aplinkos tvarkymo darbai. Vos prasidėję medžių kirtimai sulaukė gyventojų pasipiktinimo. Ypač dėl perinčių ir jau išperėtų paukščių. Interneto platybėse netruko pasklisti gamtai neabejingų žmonių komentarai, vaizdo įrašai. Tauragiškių širdgėla neliko nepastebėta. Aplinkos ministerija kreipėsi į Tauragės aplinkosaugininkus ir paprašė paaiškinti situaciją. Kodėl ministerijos neįtikino pateiktas atsakymas, skaitykite naujausiame laikraščio numeryje.

Šį savaitgalį vyksiančiai miesto šventei ruošėsi ne tik renginių organizatoriai ir šventinių programų dalyviai, nemažai darbų teko ir miesto seniūnui Virginijui Žiliui. Juk jei kur mieste bus netvarka, tauragiškiai pirštu baksnos į seniūną. Bet šįkart seniūnas kalbėjo apie tai, kas mieste pasikeitė per dvidešimtmetį. 

Po pasaulį besižvalgydami pritrenkiančių vaizdų kartais net nežinome, kad ne ką mažiau akiai patrauklūs vaizdai yra visai šalia mūsų. Vienas toks nuostabus gamtos kampelis – Pagramančio regioninis parkas. Po Pagramančio miestelį pakvietę pasivaikščioti Pagramančio regioninio parko atstovai pirmiausia pasidžiaugė neseniai įrengtais lieptais. Apie juos ir kitas krašto grožybes, viliojančias turistus iš visos šalies – naujausiame laikraščio numeryje.

Taip pat sužinosite, kokią tauragiškio kolekcininko parodą išvysite apsilankę viešojoje bibliotekoje, kokius darbus Seime eksponuoja Moksleivių kūrybos centro dailiokai, kurioje miesto vietoje pastatytas antrasis geriamojo vandens čiaupas karštą dieną atsigaivinti.

Džiugi ir labai maloni žinia – tauragiškė solistė Atėnė Ravinkaitė tapo „Dainų dainelės“ laureate ir nekantriai laukia pasirodymo Nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksiančiame laureatų koncerte.

Desertui siūlome išmėginti nekepto citrininės varškės torto receptą. Gal pasiryšite pagaminti savo mylimam tėčiui jo dienos proga.

Šios ir kitos naujienos, savaitgalį vyksiančios miesto šventės programa – pirmajame birželio numeryje.

Įdomaus skaitymo, gražaus ir linksmo miesto gimtadienio!

Skaityti komentarus (1) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras