Antradienio, liepos 3-iosios, „Tauragės kurjeryje“: ar Tauragei gresia Radviliškio atvejis?(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-02 16:49

„Tauragės šilumos tinklų teritorijoje – tiksinti bomba“, – taip šilumininkų teritorijoje laikomus didžiulius kalnus biokuro pavadino šalies įmonėms kurą tiekiančios įmonės atstovas. Šalies žmonės puikiai prisimena didžiulį gaisrą Radviliškyje, kai ugnis įsiplieskė šio miesto įmonėje, savo teritorijoje kaupusioje didžiulius kiekius biokuro. Tauragės šilumos tinklai, siekiantys kuro sukaupti visam ateinančiam šildymo sezonui, krauna jį į didžiulius kalnus. Kaip tokį sprendimą vertina ugniagesiai?

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas atsisveikino su dar viena šauktinių laida. Išlydėtuvės vyko, deja, be kviestų garbingų svečių. Pasveikinti karių neatvyko nei krašto apsaugos ministras, nei apskrities savivaldybių merai. Išsamiau – antradienio numeryje.

Pirmadienio naktį Tauragės daugiabučių kiemuose siautėjo ilgapirščiai – dingo du BMW automobiliai. Šis įvykis socialinėje erdvėje sulaukė didžiulio atgarsio – mašinvagiai Tauragėje pastaraisiais metais buvo kiek aprimę. Dingusių automobilių savininkai sako nesitikintys, kad jų transporto priemonės atsiras.

Jau keletą mėnesių Tauragės katalikų bažnyčia tikinčiuosius pasitinka aptrupėjusiu fasadu. Tikintiesiems šis vaizdas nemalonus. Viena pagyvenusi moteris „Tauragės kurjeriui“ net pranešė, kad byrantis tinkas vos neužkrito jai ant galvos. Kada ir kieno lėšomis bažnyčia bus remontuojama ir ar tikrai Tauragės parapiją palieka klebonas Vytautas Gedvainis? Visi atsakymai – jau rytojaus numeryje.

Penktadienį į gyvenimą išlydėta jau tryliktoji Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventų laida. Visi jie – jauni žmonės, įgiję įstaigų ir įmonių administravimo specialybę. Kolegijos vadovė Diana Vaitiekienė sako, kad daugumai Tauragės absolventų Darbo biržoje registruotis neteks. Esą visi jie arba jau turi darbą, arba nesunkiai jį susiras.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kodėl pirmosios privačios Tauragės kirpyklos savininkė Irena Timofejeva fiziką iškeitė į žirkles, koks likimas laukia Skaudvilės moksleivių gražiai išpiešto pastato, kaip Tauragei sekasi kovoti su Sosnovskio barščiais ir kokios skulptūros papildė Mažonų kaimo bendruomenės namų kiemą bei parką – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Įdomaus skaitymo ir šviesaus šventinio savaitgalio! Nepamirškite – liepos 6-ąją giedosime „Tautišką giesmę“.

Skaityti komentarus (3) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras