Antradienio, kovo 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas nusipelnė gyventi geriau?(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-19 17:22

Kas sako, kad atlyginimai Tauragėje nekyla? Kyla. Tik toli gražu ne visiems. Meras Sigitas Mičiulis ir vėl malonina savo politinę komandą: kovo 14-ąją pasirašė potvarkį, kuriuo didina atlyginimus dviem savo komandos nariams – patarėjui Dovydui Kaminskui ir tarybos sekretorei Sonatai Jurgilienei. Pastaroji teigia esanti apsivertusi darbais, o D.Kaminskas atskleidžia, kad daugiau gaus už emigrantų viliones į Tauragę. Valdžia giriasi sutaupiusi – mat nuo naujųjų metų atleido vairuotojus. Jei jau sutaupė, gali prisidėti ir sau. 

Privatizuoti ketinamų įmonių Turto banko sąraše kol kas nėra. Kas atsitiko, kad dviejų privatizuojamų savivaldybės įmonių – „Dunokų“ ir Tauragės butų ūkio – aukcionus jau šį mėnesį ketinusi skelbti savivaldybės administracija delsia ir to nedaro? Atsakymas atėjo iš Ūkio ministerijos. Jį rasite antradienio numeryje.

Skaudi nelaimė penktadienio vakarą sukrėtė Kovo 11-osios gatvės gyventojus. Užsiliepsnojus gyvenamajam namui, bandyta gelbėti jame buvusią senolę. Tačiau medikų pastangos buvo bevaisės. Kas atsitiko pačiame miesto centre, dėl ko kilo gaisras ir kuo padegėliams pagelbės seniūnija?

Didžiulį atgarsį šalyje sukėlusios bulvių lauke prie medinės dėžės pririšto šuns gelbėjimo istorijos „kaltininkė“ švenčia pirmąją pergalę. Tauragės teismas buvo griežtas Tauragės policininkams, pinigine bauda nubaudusiems šunį gelbėti bandžiusią šilutiškę Andželiką Bajorinaitę. Ką konstatavo teismas ir ar tai jau skaudžios istorijos pabaiga, sužinosite jau netrukus.

Darbo ieškančius užsieniečius vilioja ir Tauragė. Ukrainiečiai, gruzinai, rumunai – dešimtys užsienio šalių piliečių pastaraisiais mėnesiais įdarbinami Tauragėje. Gerai tai ar blogai, ar jiems mokami tokie patys atlyginimai, kaip lietuviams, ir kodėl vietos darbdaviams nepavyksta rasti reikalingų darbuotojų Lietuvoje – klausimai, į kuriuos atsakymų ieškojo „Tauragės kurjeris“.

Šios ir kitos aktualijos – Jūsų pamėgtas istorinis priedas „Taurragis“, kuriame toliau pasakojame žiaurią Tauragės žydų istoriją, sužinosite, kas laukia tų, kurie nuo gegužės 1-osios savo namuose neturės dūmų detektorių, ką gyventojams atsako mieste medžius vieną po kito pjaunanti miesto seniūnija ir pažintis su keliautojo per Pietų Karšuvą žinynu – jau pakeliui iš spaustuvės.

Gražios ir darbingos savaitės Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (15) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras