Antradienio, birželio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: už tarnystę valstybei – didesnės algos(34)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-11 16:37

Rytoj savivaldybės taryba tvirtins didesnius atlyginimus trims valdžios vyrams – merui Sigitui Mičiuliui, administracijos direktoriui Modestui Petraičiui ir jo pavaduotojui Vytautui Navickui. Už ką šie valdančiosios daugumos nariai nusipelnė gyventi geriau, sužinosite jau netrukus. O štai naujausiais Statistikos departamento duomenimis Tauragės apskrities ir savivaldybės gyventojai nelabai turi kuo džiaugtis – vidutinis atlyginimas Tauragės apskrityje mažiausias šalyje, o dirbančių žmonių Tauragėje mažėja.

Tragedija daugiabutyje: žmogžudyste įtariamas nepilnametis suimtas trims mėnesiams. Šeštadienio rytą policijos pareigūnai Tauragės miesto J.Tumo-Vaižganto gatvės daugiabučio bute aptiko kraupų radinį – negyvą 50 metų vyrą. Įtariama, kad jis nužudytas. Netrukus sulaikytas ir areštinėn uždarytas nepilnametis. Daugiau įvykio aplinkybių – antradienio numeryje.

Birželio 14-ąją minima Pasaulinė kraujo donoro diena. „Tauragės kurjeris“ kalbina Garbės donoro ženklu apdovanotą tauragiškę Eleną Adomaitienę. Ji – vienintelė Tauragėje, kuriai skirta nusipelniusiems kraujo donorams tenkanti pensija. Garbės donorė įsitikinusi, kad kraujo aukojantis žmogus ir pats geriau jaučiasi. Ir ne tik emociškai, pagelbėdamas nelaimės ištiktiesiems, bet ir fiziškai. Skaitykite antradienio numeryje.

Socialinių globos namų pertvarka įsibėgėja. Tauragėje viešėdamas visas būrys aukščiausių socialinės apsaugos institucijų pareigūnų lankėsi vieninteliuose mūsų mieste veikiančiuose grupiniuose neįgaliųjų gyvenimo namuose Marių gatvėje. Specialistų teigimu, tokių namų Tauragėje reikėtų dar bent septynerių. Kas juos kurs, sužinosite jau antradienį.

Vandentiekininkų projektai – vieniems pasisekė, kitiems tinklų teks laukti dar ilgai. Trečiadienį savivaldybės taryba svarstys klausimą, ar biudžeto lėšomis prisidėti prie bendrovės „Tauragės vandenys“ įgyvendinamo projekto. Kaip informuoja „Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis, nuotekų tinklų renovacija artimiausiais metais turėtų būti atliekama penkiose miesto gatvėse. Tačiau ar turės savo nuotekų tinklus Joniškės sodų gyventojai? Atsakymai – laikraštyje „Tauragės kurjeris“.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – koks rekordas šeštadienį pasiektas Taurų pramogų parke, koks valdiškas darbas patikėtas buvusiai jaunimo organizacijos „Tauragės apskritasis stalas“ prezidentei, kurie lietuviški žodžiai gražiausi jauniesiems lietuvių kalbos olimpiados laimėtojams ir kodėl niekas nenori vadovauti lopšeliui-darželiui „Žvaigždutė“ – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes.

Darbingos savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (34) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras