Antradienio, balandžio 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Pepco“ duris Tauragėje atvers dar šiemet(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-04-01 14:17

Gandai pamažu virsta kūnu – Tauragėje jau rudenį planuojamas „Pepco“ prekybos centro atidarymas. Šią naujieną „Tauragės kurjeriui“ patvirtino projekto vystytojo UAB „Taura Group“ atstovas Artūras Vaičiulis. Kurioje vietoje iškils naujas statinys, kaip jis atrodys ir ar tikrai „Pepco“ – lenkiška įmonė, – skaitykite antradienio vedamajame.

Politikų pažadai atsimušė į realybę – pinigų keliams užteks vos puskilometriui. Kaip paklodę betampysi, nuo to ji ilgesnė netaps. Prieš rinkimus kandidatai į Tauragės savivaldybės merus ir tarybą visi kaip vienas įvardijo, jog problema Nr. 1 Tauragės rajone yra neasfaltuoti keliai, ir mušėsi į krūtinę, kad gatvių asfaltavimą spartins. Ar priešrinkiminiai pažadai bus įgyvendinti, kiek Tauragėje kainuoja išasfaltuoti 1 km gatvės ir kodėl šiems metams skirtų pinigų užteks vos keliems šimtams metrų, sužinosite jau netrukus.

Pirmasis posėdis: kas laukia po jo? Naujosios kadencijos Tauragės rajono savivaldybės taryba ir išrinktasis meras Dovydas Kaminskas priseks ir darbą pradės balandžio 24-ąją. Posėdžio laikas numatytas 11 val. Kokios išeitinės kompensacijos priklauso nuo arenos nueinantiems politikams, kas jos negaus ir per kiek laiko turi būti paskirtas visas politinis aparatas – visi atsakymai jau rytojaus numeryje.

Senasis Tauragės tiltas įamžintas didžiuliame paveiksle. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ vis labiau gražinasi. Šios kultūros įstaigos priimamojo sieną netrukus papuoš paveikslas, kuriame – vienas svarbiausių miesto istorijos akcentų. Kas šio paveikslo autorius, kiek truko paveikslą nutapyti ir senojo Tauragės tilto istorija – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Mažoji dainininkė tarptautiniame konkurse pelnė prizinę vietą. Dešimtmetė tauragiškė Viltė Kirstukaitė, pirmąkart išvykusi į tarptautinį dainavimo konkursą už Lietuvos ribų, namo parsivežė įstabią dovaną. Šią entuziastingą ir iškalbingą mergaitę tauragiškiai pažįsta iš projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“. Pokalbis su jaunąja dainininke – antradienio laikraščio puslapiuose.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ar sunku kalviui Kęstučiui Plyskaičiui buvo nukaldinti režisieriui Antanui Naraškevičiui skirtą kompoziciją, kaip savo dešimtmetį atšventė Skaudvilės teatras, kokia sėkmė savaitgalį lydėjo Tauragės muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestrą „Tauras“, kokioje šalyje jis netrukus atstovaus Lietuvai ir apie tai, kad tymai jau pasiekė Tauragės apskritį, – skaitykite pirmajame balandžio numeryje.

Gražios ir darbingos savaitės!   

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras