Antradienio, balandžio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: kaip Skaudvilės gyventoja kultūros darbuotojus demaskavo(42)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-04-09 15:29

Prieš keletą savaičių dievagojęsi, kad Skaudvilės kultūros namuose jokie vakarėliai nevyksta ir alkoholis šioje įstaigoje nevartojamas, šįkart šios įstaigos darbuotojai suka akis į šalį – įrodymai ant delno. Redakciją pasiekė nuotraukos iš vieno Skaudvilės kultūros namuose surengto triukšmingo vakarėlio, vykusio šių namų vadovės Rasos Bartkuvienės darbo kabinete. Jose matyti ne tik besilinksminantys žmonės, bet ir alkoholio butelis ant stalo. Kaip šiuos vaizdus vertina patys kultūrininkai, Kultūros centro vadovas ir rajono meras? Atsiverskite antradienio „Tauragės kurjerį“. 

Molynų kaimą išmaurotas vieškelis beveik atskyrė nuo pasaulio. Tokiu keliu nei eiti, nei važiuoti neįmanoma. Maža to, keliose vietose per jį palijus teka upelis, klimpsta mašinos. Tokia mauryne kasdien į darbus kaimo gyventojai važiuoja, mokyklinis autobusiukas vaikus į mokyklą veža. Už kelią atsakinga seniūnija prašo kantrybės. Išsamiau – antradienio numeryje. 

Įtariamiems telefoniniams sukčiams teismo posėdžių teks laukti už grotų – taip nusprendė Tauragės apylinkės teismas. Policijos pareigūnai išaiškino ir sulaikė įtariamų telefoninių sukčių, iš senolių viliodavusių tūkstantines sumas, gaują. Praėjusią savaitę į teismo rūmus jie atvežti surakinti antrankiais. Kas vyko teismo salėje – skaitykite jau netrukus. 

Sąvartyno šiukšlės skrieja į miškus. Tai, kaip pastarosiomis dienomis atrodė Kaupių kaimo, kur veikia Tauragės apskrities sąvartynas, apylinkės, supykdė ne tik šio kaimo gyventojus, bet ir pravažiuojančius keleivius – pamiškės ir laukai sėte nusėti atliekomis ir plastikinėmis pakuotėmis. Kodėl už milijonus įrengtas sąvartynas nesugeba apsisaugoti nuo vėjo ir kas tvarkys jo aplinką? 

Kokių planų Tauragėje turi Seimo nario Ramūno Karbauskio valdomas „Agrokoncernas“? Kad turi – faktas, tačiau nei Tauragės rajono savivaldybės administracija, nei pats „Agrokoncernas“ šia tema neatvirauja. Savivaldybės administracijos direktorius prieš keletą dienų pasirašė įsakymą, leidžiantį greta „Agrokoncernui“ priklausančių pastatų Tauragėje formuoti žemės sklypą valdiškoje žemėje. Išsamiau – rytojaus numeryje. 

Šios ir daugybė kitų savaitgalio naujienų – už ką prieš teismą stojo Tauragėje veikiančios statybų bendrovės vadovas Giedrius Danusas, ką kasdamas tvenkinį rado Norkaičių kaimo gyventojas, kodėl paramos iš savivaldybės neprašys Tauragės katalikų parapijos klebonas Vytautas Gedvainis ir kurie leidiniai pretenduoja tapti Tauragės metų knyga – sužinosite jau netrukus. 

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Skaityti komentarus (42) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras