Penktadienio, rugpjūčio 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragei nė škvalo nereikia – medžius išvartė „Apastata“(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-08-16 14:32

Ateities tako daugiabučių gyventojai, daugybę metų džiaugęsi po langais čiulbančiais paukščiais, tokią kasdienybę prarado. Žalgirių mikrorajone išguldyti 69 sveiki gražūs medžiai. Šeštadienį, gaudžiant pjūklams, Žalgirių mikrorajone sujudimas kilo kaip reikiant – žmonės atakavo visas įmanomas tarnybas, tačiau į jų šauksmą institucijos kurčios. Apie tai, kas atsitiko didžiausiame Tauragės miesto mikrorajone ir kodėl žalioji Tauragė virsta betono aikštelėmis, skaitykite penktadienio vedamajame.

Ažiotažas dėl brangstančio kuro: kiek šiluma kainuos Tauragėje? It ant mielių augančios biokuro kainos visoje šalyje brangina šildymo paslaugą. Šilumininkai prognozuoja, kad ateinantį šildymo sezoną šildymas brangs mažiausiai dešimtadaliu. O ką prognozuoja Tauragės šilumos tinklai, sužinosite jau netrukus.

Tauragės garbės pilietis Liudas Mikalauskas Tauragei kelia ambicingus tikslus – jo gimtasis miestas turi tapti Lietuvos kultūros sostine 2023. Tarptautinį muzikos festivalį į Tauragę kasmet atvežantis operos solistas stebisi, kad Tauragė iki šiol dar neturi kultūros strategijos, be kurios pelnyti Lietuvos kultūros sostinės vardo neįmanoma. Daugiau informacijos – jau netrukus.

Valdžia užsimojo taupyti – keis visus gatvių šviestuvus. Savivaldybės teigimu, jei kaimuose ir mieste visi senieji šviestuvai bus pakeisti naujomis LED lempomis, savivaldybė sutaupys 50 proc. elektros energijos. Miesto seniūnas Virginijus Žilius sako ant senųjų šviestuvų „nepykstantis“, jie miestui dar galėtų tarnauti keliolika metų.

„Mėsos taškas“ švenčia dvejų metukų sukaktį. Išskirtinių mėsos produktų krautuvėlę Tauragės mieste atidaręs Robertas Liorančas savo verslą pradėjo grįžęs iš emigracijos Norvegijoje. „Rizikos čia daugiau nei pinigų“, – „Tauragės kurjeriui“ atviravo Robertas. Kodėl tauragiškiai vis dar laiko save giliais provincialais? Visi atsakymai – interviu su nišinio verslo savininku.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kur tauragiškiai norėtų matyti tauro skulptūrą, kokios emocijos teisme liejosi nagrinėjant telefoninio sukčiavimo bylą, tai vis dėlto – galima ar ne į konteinerius mesti langų stiklą ir kada tiksliai vyks mokslo metų pradžios šventės rajono mokymo įstaigose – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir tikrą audrą socialiniuose tinkluose sukėlusio naminio pomidorų padažo receptą. Pirktinis jam tikrai neprilygsta.

Įdomaus skaitymo ir šilto savaitgalio!

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras