Ant Panemunės tilto bandė susideginti bedarbis tauragiškis(5)

Indrė TUMĖNAITĖ, Eugenijus SKIPITIS

2010-06-01 07:06

Šioje vietoje ant karalienės Luizos tilto bandęs susideginti tauragiškis bematant buvo užgesintas. FOTO: E.Skipitis

Sekmadienį 21.10 valandą Panemunėje ant karalienės Luizos tilto, jungiančio Lietuvą su Kaliningrado sritimi, apsipylęs degiu skysčiu bandė susideginti tiltu ėjęs penkiasdešimtmetis tauragiškis L.G.

 

 

Kaip pasakoja įvykio liudininkai, jie ant tilto staiga išvydo ugnies fakelą. Netrukus į įvykio vietą atskubėjo Lietuvos ir Rusijos pasieniečiai. Įvykį matęs pagėgiškis „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, jog save padegusį pilietį užgesino Rusijos pasienio tarnybos pareigūnas, kuris į įvykio vietą atskubėjo pirmas.

Rusijos pasienio tarnybos pareigūnų dėmesį iš Kaliningrado srities į Lietuvą einantis ir susideginti bandęs įtariamai neblaivus lietuvis atkreipė jau tuomet, kai pasienio perėjimo poste grasino padegti patalpas.

Panemunėje budėję Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai iškvietė specialiąsias tarnybas. Į įvykio vietą atvyko Pagėgių policijos komisariato pareigūnai, medikai, ugniagesių-gelbėtojų ekipažas.

Užgesintas pilietis šaukė, jog yra bedarbis ir dėl to jam nusibodo gyventi. Iš į pagalbą atskubėjusių pareigūnų vyriškis reikalavo ginklo, kad juo galėtų nusižudyti.

Pareigūnai patvirtino, jog incidentą ant Panemunės tilto sukėlęs pilietis buvo neblaivus. Vyras nugabentas į Tauragės apskrities ligoninę, kur gydomas Reanimacijos skyriuje. Jam diagnozuoti antrojo–trečiojo laipsnio nudegimai, nudegė apie 50 procentų kūno, nukentėjusiojo būklė sunki.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras