Žygaitiškius džiugino rajoninė vokalinių ansamblių šventė (2)

2015-10-27 10:19

Zenono Kaminsko nuotrauka

Pirmą kartą Žygaičių daugiafunkciame centre  vyko vokalinių ansamblių šventė „Prisiglausk prie skambančios dainos“, subūrusi vienuolika kolektyvų iš viso rajono.

Besirenkančiuosius į šventę skambia muzika pasitiko Žygaičių liaudiška kapela „Ringė“. Renginio pradžią papuošė Gabijos Baužaitės ir Zitos Jazdauskaitės duetas. Vokalinių ansamblių šventėje dalyvavo vienuolika kolektyvų beveik iš visų Kultūros centro skyrių, skambėjo nuoširdžiausios dainos apie meilę, gyvenimą, gimtinę. Vienas kolektyvas keitė kitą, stebindamas dainos skambumu ir sceninės aprangos gražumu. Koncertinė programa truko kelias valandas, bet tikrai neprailgo, buvo šilta, jauku ir nuoširdu.

Šventėje dalyvavo Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, vyr. metodininkė Iridija Mockienė, Žygaičių seniūnijos seniūnas Vytautas Juška. Po kolektyvų pasirodymo gitarai pritariant dainavo žygaitiškis Remigijus Bauža.

Šventės pabaigoje kolektyvų vadovams įteiktos padėkos ir gėlės, Žygaičių seniūnas linkėjo, kad daina lydėtų visur ir visada.

Po koncerto šventė dar nesibaigė, daina ir šokis suteikė galimybę pabūti visiems kartu, o neskubančius namo linksmino kapelos vyrai.

Birutė Kaminskienė, Žygaičių daugiafunkcis centras, kultūrinių renginių organizatorė

Skaityti komentarus (2) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras