Tauragėje švęstas šeimoms skirtas sekmadienis (0)

2014-09-05 11:29

Autorės asmeninio archyvo nuotrauka

Šie metai visų Lietuvos tradicinių religinių bendruomenių paskelbti Šeimos metais. Ta proga rugpjūčio 31 dieną Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Alvydas Bridikis bei Tauragės šeimos centras visus pakvietė į nuostabią šventę, kurios tikslas – atkreipti tauragiškių dėmesį į šeimą, šeimos vertybes.

Iš Telšių krizių centro atvykusi psichologė ekspertė Vanda Benaitienė konferencijoje kalbėjo apie problemas ir iššūkius, iškylančius šeimoms, dalinosi savo 25 metų patirtimi dirbant su gyvenimo sužeistais žmonėmis, iškėlė bendravimo, išsikalbėjimo artimoje aplinkoje svarbą. Pasak ekspertės, bendraudami mokomės padėti vieni kitiems įveikti sunkumus, išgyventi netektis, atleisti. Turime stengtis, kad šeimoje bendravimas būtų gilesnis, tvirtesnis, nes tai stiprina šeimos artumą.

Po paskaitos visi buvo pakviesti į Tauragės Švč. Trejybės bažnyčią, kur buvo aukojamos šv. Mišios už parapijos šeimas. Šv. Mišių metu giedojo operos solistas Liudas Mikalauskas.

Po šv. Mišių tauragiškiai turėjo unikalią galimybę išgirsti Lietuvos operos solisto dainininko Eduardo Kaniavos balsą, jo žmonos Barbaros Abramavičiūtės-Kaniavienės deklamuotas eiles bei Jurgitos Kazakevičiūtės nuostabų akomponavimą.  

Dėkojame parapijos klebonui kanauninkui dekanui A.Bridikiui ir visiems garbingiems svečiams už gražią sekmadienio popietę, skirtą šeimai.

Vitalija Šlepienė

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras