Sveikai gyvensenai lomiškiai neabejingi(1)

2014-12-31 10:46

Sveikatos programos veikloje Lomių vaikai dalyvavo su džiaugsm. Autorės nuotrauka

Lomių pagrindinė mokykla trečius metus iš eilės įgyvendino bendrą su kaimo bendruomene sveikatos projektą „Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė“.

Daug dėmesio visus metus skirta judėjimui ir sportui. Rugpjūčio pradžioje, pažymint kaimo bendruomenės dešimtmetį, surengta sporto šventė, kurioje šėlo per 200 dalyvių. Kaimo jaunimas, vaikai ir vyresni vyrai dalyvavo stipriausio lomiškio rinkimuose. 16 kg svarstį net 49 kartus iškėlė Aivaras Meškauskas. Jam atiteko ne tik ąžuolo vainikas, bet ir kraštiečio galiūno Virginijaus Kairevičiaus įsteigtas prizas bei nugalėtojo medalis.

Rugsėjį, pradedant mokslo metus, mokyklos stadione surengta sporto diena. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, liejo prakaitą krepšinio, kvadrato aikštelėse.

Vasarą mokiniai namuose augino įvairias daržoves. Rudenį mokykloje surengė jų parodą, vėliau spaudė sultis, jas degustavo, aptarė maistingąsias savybes.

Vasaros atostogų metu Lomių pamiškėse vaikai rinko ir džiovino vaistinguosius augalus. Mokykloje buvo surengta arbatos diena.

Mokyklos medicinos darbuotoja J.Šveikauskienė visus metus mokiniams ir kaimo bendruomenės nariams skaitė paskaitas apie regėjimo sutrikimus, sąnarių ir širdies ligas, jų prevenciją.

Neringa Orentienė,

Lomių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

Skaityti komentarus (1) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras