„Šaltinio“ progimnazijoje šurmuliavo Kaštonų žydėjimo šventė(1) 

2015-05-18 16:13
„Šaltinio“ progimnazijos archyvo nuotrauka

„Šaltinio“ progimnazija susibūrė į Kaštonų žydėjimo šventę. „Šaltinio“ progimnazijos archyvo nuotrauka

Jau antri metai „Šaltinio“ progimnazijos taryba organizuoja bendruomenei Kaštonų žydėjimo šventę. Šiais metais šis nuostabus renginys vyko gegužės 14 dieną. Šventės tikslas – suburti mokyklos bendruomenę ne tik smagiam pabuvimui kartu, bet ir surinkti lėšų modernaus skambučio įrengimui, mat to labai pageidavo mokyklos mokiniai.

Šiais metais šventės dalyviai  galėjo mėgautis ne tik mokinių surengtu koncertu, bet ir dalyvauti įvairiose veiklose. Lauko virtuvėje visi norintys ragavo kopūstienės, šašlykų, kibinų, įvairių rūšių lietinių, kaštonų giros, karštos arbatos, šaltinio vandens. Kulinarijos ceche akys raibo nuo mokinių bei jų tėvelių iškeptų pyragų gausos.

Veikė tatuiruočių, grožio salonai, lauko fotostudija.

Smėlio karjere net ir pagyvenę svečiai statė savo vaikystės pilį. Tie, kurie mėgsta judėti, savo jėgas bandė futbolo, smiginio varžytuvėse.

Mėgstantys intelektualius žaidimus žaidė šachmatais, šaškėmis.

Veikė odos, medžio dirbtuvės, virtuali biblioteka.

Robotų pievoje jaunieji programuotojai demonstravo savo sukurtus robotus-monstrus. Loterijoje „Laimės šulinys“ pralaimėjusių nebuvo, todėl ir dalyvių netrūko.

Šventės dalyviai šventės simbolį – kaštoną– papuošė įvairiaspalviais delnų antspaudais. Jaunieji kraštotyrininkai vedė ekskursijas po mokyklą tiems, kurie pageidavo susipažinti su mokyklos erdvėmis.

Šventė pavyko – turiningai praleistas vakaras, surinkta lėšų, bręsta naujos idėjos kitai, jau tradicija tapusiai Kaštonų žydėjimo šventei.

„Šaltinio“ progimnazijos inform.

Skaityti komentarus (1) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras