Prasminga žygaitiškių vasaros pradžia(1)

2015-06-09 09:23

Žygaitiškiai Šiaulių „Rūtos“  fabrike. Gitanos Tamavičienės nuotrauka

Dalyvaudami socializacijos projekte „Drauge su vaiku 7Žygaičių gimnazijos mokiniai praėjusią savaitę patyrė daug naujų įspūdžių. Projekto metu teko ne tik keliauti, bet ir patiems kūrybiškai pasiruošti pietų  stalą, pasigaminti pietus – kepti picą, sausainius. Kruopštumo ir kantrybės mokiniams prireikė gaminant papuošalus iš karoliukų.

Kaip ir visada,  mokiniams labiausiai patiko išvykos. Apsilankėme Šiaulių „Rūtos“ fabrike, kuriame dalyvavome edukacinėje programoje „Saldžioji laboratorija“. Programos metu patys gaminome saldainius, juos puošėme ir vežėme lauktuvių namiškiams. Žaliūkių malūne dalyvavome edukacinėje programoje „Duonos kepimas“, kiekvienas su didele meile išsikepėme po kepalėlį duonos.

Vykome ir į Žemaitijos sostinę Telšius. Gėrėjomės puikiais miesto vaizdais: Masčio ežero pakrantėmis, amfiteatru, bažnyčiomis. Dalyvavome edukacinėje programoje „Džiugo sūrio abėcėlė“, kurios metu ragavome keturių brandinimų kietąjį sūrį „Džiugas“, sužinojome, iš ko ir kaip gaminamas sūris, išgirdome legendą apie Žemaitijos sostinės įkūrėją milžiną Džiugą. Žemaitijos muziejuje „Alka“ dalyvavome edukacinėje programoje „Slaptieji raštai ir ženklai“.

 Etiketo bei maisto patiekimo paslapčių mokėmės pietaudami viešose maitinimo įstaigose „Premjera“ Telšiuose ir „Juonio pastogė“ Šiauliuose.

 Projekto metu mokiniai patyrė neišdildomų įspūdžių, lavino savo socialinius įgūdžius, praplėtė akiratį.

 Žygaičių gimnazijos inform.        

Skaityti komentarus (1) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras