Mokytis gali būti įdomu(0)

2015-10-02 09:55

Po atviros pamokos-viktorinos. Autorės nuotrauka

Nejaugi daugiausia pasaulyje vartojama kalba yra kinų? O man atrodė, kad gėlės pavadinimas „tulpė“ yra kilęs iš olandų kalbos, o ne iš turkų žodžio „tulbend“, kuris reiškia „turbanas“. Taip kalbėjosi penktokai ir aštuntokai grįždami į savo mokyklą vieną gražų rugsėjo rytą.

Rugsėjo pabaigoje Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos J.Pukelienė, A.Senkuvienė ir M.Mažvydo progimnazijos vokiečių kalbos mokytoja L.Ugianskienė ir šių eilučių autorė organizavo atvirą integruotą anglų, lietuvių, rusų ir vokiečių kalbų pamoką-viktoriną „Protų mūšis“, kuri vyko Žalgirių gimnazijoje ir buvo skirta Europos kalbų dienai paminėti.

Trijuose turuose mišriose komandose varžėsi 5b, 8b progimnazijos klasių ir IIa gimnazijos klasės mokiniai. Reikėjo ne tik puikiai išmanyti apie Europos kalbas, bet ir žinoti, koks kompozitorius sukūrė simfoniją, kurios melodijos pagrindinė tema yra ES himnas, kur gyvena H.K.Anderseno mažoji undinėlė, kokia yra Latvijos nacionalinė gėlė ir pan. Norėjome ne tik skatinti teigiamą mokymosi motyvaciją, bet ir siekėme, kad mokiniai bendradarbiautų ir tarpusavyje, ir su kitų mokyklų mokiniais, mokytųsi gerbti vienas kitą ir kultūringai bendrauti.

Tikimės, kad ir ateityje pavyks taip sėkmingai bendradarbiauti.

J.Kasiliauskienė, M.Mažvydo progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras