Linksma vaikystė Beržoje(0)

2014-06-12 08:26
Eugenijaus Kavaliausko nuotrauka

Šventės akimirka. Eugenijaus Kavaliausko nuotrauka

Jau gegužės antroje pusėje Beržos bendruomenės gyventojai savo pašto dėžutėse rado linksmus, žaismingus kvietimus-skelbimus. Buvo kviečiami jaunieji ir mažieji Beržos gyventojai į jiems rengiamą šventę – Vaikų gynimo dienos minėjimą. Šiemet ši šventė sutapo su vasaros pradžia ir Tėvelio diena, todėl bendruomenės organizatoriai visus vaikus kvietė į šventę atvykti kartu su tėveliais, seneliais ir kitomis artimomis giminėmis.

Šventės programa buvo žadama įvairi: sporto varžybos vyresniesiems, linksmi žaidimai jaunesniesiems, o mažiausiems konkursai ir linksmybės.

Skelbime rašoma: „Smalsus laimi – kas tyrinėja, bando, propaguoja aktyvų gyvenimo būdą, laimi ne tik atradimo džiaugsmą, bet sėkmingesnę, draugiškesnę, sveikesnę ateitį“.

Gegužės 31 d. 12.30 val. į bendruomenės poilsio ir žaidimų aikštelę ėmė rinktis jaunieji beržiečiai. Iš visų pusių skubėjo pėsti ir važiuoti dalyviai – kas triratuku, kas dviratuku ar vaikišku automobiliu atskubėjo. Kartu su tėveliais, seneliais, broliais ir sesėmis. Ypač daug mažųjų smalsučių prigužėjo. Visų jų laukė mamytė Vilma Butkienė. Ji tapo šventės visažiste. Kam ant veiduko „nutūpė“ drugelis, kam saulytė, žaliasis kirminėlis ar boružėlė. Taip išpuošti mažieji jautėsi ypatingais šventės dalyviais. Tuomet bendruomenė pirmininkė Reda Bajorinienė paskelbė šventės pradžią, palinkėjo vaikams ir tėveliams puikios nuotaikos, pasidžiaugė Beržos žmonėmis, jų pilietišku požiūriu į visuomeninius darbus, aktyvią veiklą bendruomenės gyvenime.

Tuomet prasidėjo šventės renginiai. Vaikų laukė ne tik žaidimai, konkursai, bet ir saldžios vaišės. Oras buvo šiltas, todėl po rungtynių, žaidimų buvo galima atsigaivinti, pasmaližiauti, nes stalai viliote viliojo vaikus visokiais gardumynais.

Žaidimuose , konkursuose aktyviai dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, mamytės, vyresnieji broliai ir sesės. Įdomiausia užduotis visų dalyvių laukė baigiantis šventei. Pasiskirsčius į kelias komandas reikėjo pagal „tikrą“ vietovės planą surasti Lobių medį. Užduotis gundė ieškotojus, mat suradus medį kiekvienam teks lobio dalis -reikės pasidalyti nieko nenuskriaudžiant. Tai pavyko - visi buvo patenkinti. Be to , džiaugėsi, kad ne tik savo gyvenamąjį rajoną galėjo geriau pažinti, bet ir bendronis jėgomis įveikti kliūtis.

Vyresnieji beržiečiai, laimėję sporto varžybose, buvo apdovanoti įvairiomis dovanomis, pavyzdžiui, gavo kvietimus pasmaguriauti kavinėje „La Cafe“.

Visi Beržos gyventojai dėkingi šventės organizatorėms: Redai Bajorinienei, Rasai Šimkienei, Jolitai Krompcholcienei, Miletai Butikėi, Vilmai Butkienei, o organizacinis komitetas dėkoja savo rėmėjams: Tauragės rajono savivaldybei, IĮ „Gustina“, VĮ Tauragės regiono keliams, J. Krakienės kavinei „La Cafe“.

 

Beržos informacija

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras