Kęsčiuose – rudens kermošius(0) 

2015-10-13 16:41

Linksmybių šventės metu netrūko. Autorės nuotrauka

Spalio 10 dieną Kęsčių kultūros namuose vyko linksma šventė „Rudeninis kermošius“. 

Renginį vedė dvi jaunos šaunios merginos Eligija ir Neringa. Paskelbus šventės atidarymą, pradėtas rudeninis kermošius, prekeivių prisistatymai.

Prekeiviai pristatė savo užaugintas rudens gerybes, įvairius rankdarbius, įmantrius kepinius ir kitus skanėstus. Mažieji šventės dalyviai renginio metu dėliojo įvairiaspalvę rudens gėrybių mozaiką „Užauginta mūs gimtuosiuos Kęsčiuose “. Dėmesio ir dovanų sulaukė jubiliatai ir nepailstantys bei visur suspėjantys krašto senjorai, kuriems buvo skirta nuotaikinga daina.

Šventės žiūrovus linksmino Žygaičių saviveiklininkai. O Batakių bibliotekos skaitytojų teatras, vadovaujamas L. Pavalkienės, parodė spektaklį pagal J. Grušą „Lietuviška komedija“. Stiprybės ir sotumo suteikė tradiciniai gaspadinių kepti Kęsčių blynai..

Nuoširdžiai dėkota šventės rėmėjams: Andriui Miliauskui, Edvardui Slavičiui, Pranciškai Ramanauskienei, Danutei Trijonienei, Kęsčių kaimo bendruomenės sulčių spaudyklai ir bendruomenei „Elbenta“. Renginį organizavo B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Kęsčių filialas ir Kęsčių kultūros namai.

Eligija Kuzmickaitė, Tauragės kultūros centro Kęsčių skyrius kutūrinių renginių organizatorė

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras