Jubiliatų šventė Eičiuose – su linkėjimais ir dainomis(0)

2014-12-03 08:50

Smagios šventės dalyviai. Autorės nuotrauka

Kiekvieną rudenį, nuo 1997-ųjų, Eičių kultūros namuose renkasi senoliai, tais metais garbingus jubiliejus šventę. Juos sveikinti atskuba pažįstami, kaimynai, vaikai, vaikaičiai ir provaikaičiai. Ir visai nesvarbu, kad jie tikrąją dieną savo artimuosius jau sveikino – juk gerumo žmogui per daug niekada nebūna.

Šiais metais jubiliejų šventė 7 eičiškiai. Aldona Milašauskienė, Joana Mikalauskienė ir Nijolė Šimkienė – jauniausios jubiliatės, 70-metį minėjusios, o Irena Kancienė, Petronėlė Stonienė ir Jonas Šiaudvytis šįmet 75-erių metų sukaktį šventė. Pats vyriausias jubiliatas – 90-ies metų sukaktį minėjęs Antanas Pikoraitis.

Muzikinius sveikinimus jiems skyrė ne tik Eičių kultūros namų saviveiklininkai, bet ir vaikaičiai bei provaikaičiai. Sveikinimo žodžių ir gėlių negailėjo kaimynai, buvę bendradarbiai ir artimieji. Gaurės parapijos klebonas Romualdas Gečas kreipėsi į jubiliatus žodžiais iš Šventojo rašto, palinkėjo ilgaamžiškumo, sveikatos, artimųjų meilės, įteikė sveikinimus.

Senoliai sunkiai slėpė jaudulį, todėl kalbėjo nedaug. Drąsos nepristigo tik A.Pikoraitis – praeitį prisiminė ir senovinę dainą užtraukė. O kai su proanūkiu Eimantu Pociumi uždainavo, salėje abejingų neliko.

Kaimyninių Baltrušaičių kultūros namų muzikantai,vadovaujami Vytauto Eičo, jubiliatams muzikinių sveikinimų negailėjo, o senoliai smagiai šoko tradicinį valsą.

Anastazija Pečkaitienė

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras