„Aušros“ pradinukai mokosi rūšiuoti atliekas(0)

2014-10-08 08:28

„Aušros“ pagrindinės mokyklos archyvo nuotrauka

Jau trečius metus „Aušros“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai įsijungia į nacionalinį projektą „Mes rūšiuojam“.

Projekto tikslas – skatinti ir mokyti moksleivius rūšiuoti ir rinkti buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų bei pakuočių atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis, mažinti aplinkos taršą. Projektas prasidėjo 2014 m. rugsėjo mėnesį ir baigsis 2015 m. gegužės mėnesį. Rugsėjo 19 d. į aktų salę susirinko pradinių klasių mokiniai. Mokytojos Aušra Dragūnienė, Eslanda Mikavičienė ir Rasa Raudonienė juos supažindino su projektu ir mokė rūšiuoti atliekas. Mokiniai žiūrėjo filmuką „Kaip rūšiuoti atliekas?“, po to patys turėjo išrūšiuoti jau nebenaudojamus daiktus. Mokiniai puikiai susitvarkė su šia užduotimi.

Per 2013–2014 mokslo metus pradinių klasių mokiniai surinko 10 815 baterijų. Už surinktas baterijas visos klasės apdovanotos tinklinio kamuoliais „Molten“. Rinkdami baterijas, rūšiuodami atliekas mokiniai prisidedate prie gamtos saugojimo.

 

Eslanda Mikavičienė, mokytoja

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras