Kraujo donorai tauragiškiai džiugina aktyvumu (1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2015-08-17 19:24
Raimondos Alysienės nuotrauka

Norinčiųjų kraujo aukoti tauragiškių netrūko visą dieną. Raimondos Alysienės nuotrauka

Pilies aikštėje pirmadienį nuo 11.30 val. iki 18 val. įsikūrė Nacionalinio kraujo centro palapinė: visi norintys ir galintys tai padaryti tauragiškiai galėjo tapti kraujo donorais. Tauragėje lankęsi centro darbuotojai džiaugiasi mūsų kraštiečių donorų aktyvumu.

– Padėkokite tauragiškiams Nacionalinio kraujo centro darbuotojų vardu. Jūsų miesto gyventojai šaunuoliai, visada aktyviai dalyvauja kraujo donorystės akcijose, – iki akcijos pabaigos likus valandai portalui kurjeris.lt sakė donorystės koordinatorė Indrė Stašinskienė.

Apie 17 val. kraujo jau buvo paaukoję per 60 tauragiškių. Pasak Nacionalinio kraujo centro atstovės, tai labai džiuginantys rezultatai, rodantys tauragiškių neabejingumą ir norą padėti tiems, kuriems kraujo gali prireikti bet kada.

– Nors šiuo metu kritiškai kraujo šalyje netrūksta, bet daugiausiai reikia I ir II grupės kraujo, ir,  kol leidžia oro sąlygos, stengiamės donorystės akcijas organizuoti atvirose erdvėse. Ir visada mielai grįžtame į Tauragę, – prisimindama prieš du mėnesius vykusį kraujo kelio turą per Lietuvą ir Tauragėje donorais tapusius 89 tauragiškius, sakė I.Stašinskienė.

Skaityti komentarus (1) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras