Apie mus    Reklama    Kontaktai    Fotoknyga    Karjera  
English 
Lietuviškai 

Pirmasis puslapis
Numerio tema
Aktualijos
Kriminalinis kurjeris
Gaisrai
Krašto žinios
Kultūra
Sporto kurjeris
Žmonės
Seniūnijoje
Netektys
ES parama
Pagėgių žinios
Politinis barometras
Aktualijos
Kultūra
Žmonės
Užribis
Desertas
Gyvenimo būdas
Mano sveikata
Geras skonis
Kelionės
Horoskopai
Įvairenybės
Priedai
Autorinka
Verslo alėja
Ūkio bitės
Taurragis
Redakcijos žodis
Praeities vaivorykštė
Laisvas plotas
Informacija
Prenumerata
Reklama laikraštyje
Reklama svetainėje
Archyvas
SKELBIMAI
Nuomonės
KARŠTOJI linija
Gatvės reporteris
Nuomonių skiltis
Laiškai redakcijai
Laisvalaikis
Renginiai
Sporto renginiai
Apskritis
Verslas
Savivaldybės
Nuorodos


Klausimas
Rezultatai Kiti balsavimai












 Komentarai

    Biudžetinėse įstaigose taupoma darbuotojų sąskaita  


  jojojo, 2010-02-19 14:56  
 
Jo nemokamos atstogos geras dalykas ypac kai pinigu neturi Mosejus tegul susimazina alyginima iki 800 ir gyvena manau nesiulytu nemoamai atostogauti Ir is kur atsirnda tokiu "PROTO BOKSTU "
  Kreipimasis, 2010-02-11 13:35  
 
Kaip jau skelbta konservatorių partijos vienas iš prioritetų – korupcijos mažinimas.
Kreipiamės į Gerb. LR Seimo narį S.Šedbarą ir į LR Seimo valdančiąją daugumą su prašymu , kad savo prioritetus paverstumėte darbais ir kad korupcija išnyktų. Mes manome ir esame įsitikinę, kad ES lėšas Tauragės rajonas turi gauti rengdamas projektus, o ne apsukrus meras su sakvojažu prikimštu ,,Tauragės maistas“ dešrų ir degtinės, vaikščiotu koridoriais ir varstytu duris. Taip formuodamas jus i seimą išrinkusių rinkėjų įvaizdį. Mums darosi neramu ,kad dabartinis meras nurašo savivaldybės specialistų ir įmonių vadovų darbą kuris buvo atliktas 2008-2009 metais rašant projektus dėl ES paramos. Pagal šio politiko logika 2010 m. kuri išdėstyta 2010 m.vasario 5 d. ,,Tauragiškiu balse“ straipsnyje ,, „Derantis dėl ES lėšų svarbu ne tik partinė priklausomybė, bet ir mero apsukrumas“, projektai nebus rengiami, o bus apsukriai varstomos durys Vilniuje. Prašome jūsų gerb. Seimo narį įtakokite Tauragės rajono politikus , kad jie pakeistų mero požiūrį į ES lėšų gavimo budus nes mums dėl to labai gėda ,mes norime ,kad Tauragė ir toliau rengtu projektus ,butų grąžinamas mūsų miestas ,asfaltuojamos gatvės remontuojami visuomeniniai pastatai ,renovuojami gyvenamieji būstai.

Runkeliu iniciatyvinė grupė
  jonas, 2010-02-10 23:08  
 
Rekia tiems savivaldybėje sėdintiems komuniagoms ir nusikaltėliams bent sunkvežimio kiaušinių iš Vievio paukštyno.
  kritikė, 2010-02-09 16:35  
 
manau, kad vadovu būti gerai, sutikai algas sumažint, tau priedo nenuims.Tegul dirba, kurie mažiau gauna ir te džiaugiasi darbą turį...Kontroliuot, pagąsdint ir algas nukirpt-toks vadovo darbas.o kai po Kalėdų iki naujų kai kurie biudžetininkai bambas skambino, tada nevarė nemokamų!Daugiau 10 dienų nemokamų neisim, žinom kam už tai „dėkos“, o kas mums už sutikimą?
  sitiek nurezus, 2010-02-09 12:22  
 
dar eiti nemokamu? atsipeiket reiketu nukvakusiems vadovams, o darbuotojai turetu susitelkti protesto akcijoms
  direktoriams, 2010-02-09 12:19  
 
priedai uz taupyma,o mokytojams po 200 litu nuo algos! mokytojai premiju nebegauna nuo neatmenamu laiku
  jus taupykit, 2010-02-08 11:05  
 
o jie savo paskiejams dar etatų įsteigs, po to dar mažins algas ir dar etatų įsteigs.Bus kaip lietuvos pašte.
  iš ko taupo?, 2010-02-08 11:00  
 
manau, kad mažą atlyginimą gaunantiems darbuotojams tai yra dūris į išgyvenimą, nuo to kenčia vaikai, visa šeima. Tenka galvoti kaip išmaitinti šeimą, o apie dantų taisymą, vaistų pirkimą tenka pamiršti, nekalbant apie kitus žmogiškuosius poreikius. Amoralus pasiūlymas, eikit dar po 10 d. nemokamų. Turėtų būti riba, kada galima atimti atlygį. Džiaugtis tokiais ssutaupytais pinigais, reiškia džiaugtis, kad kažkas gyvena pusbadžiu, netenka galimybės gydytis, eina kruopų į maisto banką, apie kultūrinį gyvenimą net nekalbu. Tai žemina žmogaus orumą.
  pritariu šypsenėlei, 2010-02-08 10:39  
 
nu kaip pirštu į akį pataikei. Pusę vyti lauk reikia, joja ant kitų sprando, .Balašaitis buvo privertęs dirbti, oi kaip tinginiams ir nemokšom nepatiko. Ateis diena ir tvarka vėl bus. Dykaduoniai bijo balašaičio kaip velnias kryžiaus. Dirbančius visada pagirdavo.
  Narsius, 2010-02-08 08:51  
 
Prasau atsakykite kodel direktoriai nusipelno priedu, o visi kiti darbuotojai ne?
  to :), 2010-02-07 15:42  
 
true true... but gerai kad kokie zurnalistai pabutu "direktoriu" asistentais kokiai savaitei. va tada ir pasimatytu kas tik delfi skaito ir ant kitu zmoniu joja. kas pikciausia jog tie 'dievukai' visiskai buki
  :), 2010-02-07 11:03  
 
Įdomi socdemų logika: dykaduoniai perkeliami "dirbti" į kitas pareigas. Ten už juos dirba tie, kurie yra "taupymo" aukos. O į atsilaisvinusias dykaduonių vietas priimami kiti dykaduoniai. Dykaduoniai ir tinginiai savivaldybėje plinta kaip amaras.
  qqqq, 2010-02-06 22:06  
 
Tai gal jau ir vogs maziau
  Cha, 2010-02-06 21:48  
 
Galvojate, kad ne biudžetinėse netaupo darbuotojų sąskaita? Taupo iki 30% sumažindami algas. Ne privačioje įmonėje
  Taupytojams, 2010-02-06 21:13  
 
Mokyklose techninis personalas (valytojos) net verkia nuo tokio taupymo!
Kaip galima taupyti, jei negaunama numatytu pinigų?
Darbo(kodeksas) įstatymas gali būt pažeidinėjamas!
  asas, 2010-02-06 20:27  
 
na o savivaldybe is sutaupytu pinigu gerai gyvens :D
back

 

Vardas*

 
 

El.paštas: 

 

Komentaras*:

Saugos kodas: 


Saugos kodas

 
„Tauragės kurjeris” pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema ar pažeidžia įstatymus.
























  Įveskite el. pašto adresą noredami užsisakyti ar atsisakyti naujienų
Print


 Į viršų


Numerio tema | Aktualijos | Kriminalinis kurjeris | Gaisrai | Krašto žinios | Kultūra | Sporto kurjeris | Žmonės | Seniūnijoje | Netektys | ES parama |
Pagėgių žinios : Politinis barometras | Aktualijos | Kultūra | Žmonės | Užribis |
Desertas : Gyvenimo būdas | Mano sveikata | Geras skonis | Kelionės | Horoskopai | Įvairenybės |
Priedai : Autorinka | Verslo alėja | Ūkio bitės | Taurragis | Redakcijos žodis | Praeities vaivorykštė | Laisvas plotas |
Informacija : Prenumerata | Reklama laikraštyje | Reklama svetainėje | Archyvas | SKELBIMAI |
Nuomonės : KARŠTOJI linija | Gatvės reporteris | Nuomonių skiltis | Laiškai redakcijai |
Laisvalaikis : Renginiai | Sporto renginiai |
Apskritis : Verslas | Savivaldybės | Nuorodos |

 Sprendimas: Coral solutions   © 2010 UAB „Tauragės kurjeris“