beuodegis
2009-02-17 10:49

kam klius,kam neklius...O taip ''tik apmokestint'' tik nubaust ir t.t.Duokit žm onėms darbo,kurkite ką nors,gaminkime ką nors-tai nereiks perpardavinėtojų,nereiks "spekuliantų".Pasakykite kiek gamyklų Lietuvoje-ne tik atvežtinės kinų gamybos ar rusų ,lenkųir t.t.prekės...O kaip išgyventi žmonėms/bedarbiams/ aišku ne vagims ir kandims prasimanyt kąsniui/juk valgyti reikia/ pasakykite gudrieji.Matyt taip ruošiama nauja nuskurdusiųjų klasė,-kuriai valstybė atims paskutiniąją išlikimo galimybę/nesvarbu,kad ir dirbantieji jiems gali primesti(antkainio) išmaldą už sugebėjimą įsiūlyti ar arčiau namų atnešti prekę,kurią gal nepatingėjęs rastum ir pats pigiau.

BRRR
2009-01-18 12:55

O kodėl turgaus prekeiviai taip bijo tų kasos aparatų? Pažiūrėkime ( nors ir nemandagu) kaip gyvena prekiaujantys drabužiais, ar iš varganų centų statosi namus, važinėja brangiomis mašinomis. Pasidomėkite daržovių perpardavinėtojais: po kiek šiuo metu superka bulves ir po kiek parduoda. Kiek žinau perka iš kaimo žmonių po 30 - 40 ct, o parduoda po 0,8 - 1,00 Lt. O kur dar pristatymas į turgų. Ir vis dejuoja, kad jiems nieko neišeina. Pripažystu, kad stovėti tame turguje tikrai nėra malonu, bet nestovėtų už 10 ar 30 lt per pusdienį. o kiek gauna tikrai dirbantys?

Teisingai,
2009-01-15 14:49

Tegu ir spekuliantai mokesčius moka.

o.o
2009-01-15 13:52

Turgaus prekeiviams kurie perparduoda prekes seniai reikėjo kasos aparatų.Mokesčių nemoka o naudojasi visomis paslaugomis ir gydosi ir vaikams mokslas nemokamas viskas už dyką ir dar kompensacijas gauna,kiek jie mokesčių temoka jei patikrinus tai turgui tikriausiai tik pusę su patentais,aišku jei reikės kasos aparato tai teks registruotis VMI teks legalizuoti verslą,kodėl mokesčius turi mokėti tik įmonės arba UAB kiek jie gali vieni mokesčius mokėti.Ir nereikia juokinti kad kasos aparatai sužlugdys verslą tai reiškia kad jie nenori rodyti pajamų ir mokėti mokesčius.

meta
2009-01-15 13:31

Metai: > ...kodel sukauji? :) > caps/lock isjunk :)RŪPI , TAI IR ŠŪKAUJU , KĄ AR JAU DRAUDŽIAMA ?

Metai
2009-01-15 13:24

...kodel sukauji? :) caps/lock isjunk :)

meta
2009-01-15 12:55

TAIP MIELI ŽMONES , KVIEČIU VISUS KURIE SUPRANTA MUS MAŽUS , SMULKIUS PREKEIVIUS , PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ PROTESTO PRIEŠ VALDŽIOS NETEISINGUS SPRENDIMUS MŪSŲ ATŽVILGIU , IR RYTOJ NUO 12VAL, IKI 13VAL , TIESIOG STREIKUOTI IR NEDIRBTI . BŪSIME DĖKINGI UŽ SUPRATINGUMĄ .

kasos aparatas
2009-01-15 09:25

teisingai viena kartą reikia tuos turginius sutvarkyti nes turguje bardakas ir yra, apgavystės ir žmonių mulkinimas šviežiais ir lietuviškais produktais.

Babajus
2009-01-15 07:27

Visa tai primina mikrobusiuku streikus kai ne norejo ivedineti kasos aparatus ir ka? Sakot ju sumazejo? Tesiog iskrito te kas nemokejo ne norejo ismokti jais naudotis arba nenorejo moketi valstibei dokles (tai jau ne mokesciai tai dokle) techniskai turguje irgi neisivazidoju kasos aparato, nors ju visokiu buna yr rankiniu yra ir portabiliu, bet zinoma apgrubnagiams ukininkams (ne noriu izeisti bet pre technikos alia kasos jie nelabai prate del savo gyvenimo budo ir tai nera smerktina) todel jems tai atrodo aukstoji matematika, taip tokie atsisejos, ateis i ju vieta tie kas moka naudotis aparatais ir pilditi kasos knygas, bet jie nores didesnio atligio, automatiskai uz tai teks susimoketi pirkejams kas iskves kainu augima. Mokescius turi moketi visi, bet tik va metodai tu mokesciu rinkimo, o dar blogiau kad surinktu mokesciu isleidimas - nera skaidrus, as pvz noreciau zinoti kur valsibe isleidzia konkreciai s manes isleistus pinigus ir kokems tikslams, tam te reikio kompiuterio ir rysio sistemos, tik valdzia kaip tie ukininkai - "aa kas mumis ismokins, cia gi reik daug laiko kol ismoksim" vat jums ir dvigubi standartai...

Palikite komentarą