kaunietis
2009-03-09 19:38

Nu ka,gyvenu Tauragej neseniai...Turiu toki masiniuka,kartais reik paremontuoti,tai gralyje buvau du kartus...Nu,daugiau kojos ten nekelsiu,ziuri kaip i ubaga,nes gelda matai sena,ne 2006 metu,o pardaveju arogancija,valinkit toliau,yra kur kaip zmones kalba,paaiskina ir isklauso ir kiseniu nedrasko,pvz Bernotiskes g-ves kampe,Silales g-ves kampas...Dar jei reik uzsakyti ka,po maxima prie stoties,rusy,berniukai neblogai dirba,ne is vieno girdejau...

patentininkas
2009-02-26 04:49

Nepatentininkas: > patentininkas: > > M.Gedminui '' Lietuviska patarle ''nekask duobes > kitiems, > > pats sau issikasi'' > Nelygios sąlygos patentininkams ir įmonėms (už tą patį > dešimt kart didesni)mokant valstybei mokesčius , visus > nepatentininkus verčia kažką daryti. Kartoju - visus iki > vieno. Tad neskubėkite smerkti, nes kai juos sunaikins, > kas už jus papildys biudžetą, kad jūsų vaikai mokytūsi, kad > jūs patys gydytis galėtumėte. Juk patentininkai išviso > pajamų beveik nerodot. Už automobilio remonto patentą > sumokat 167 Lt. per mėn. ir praktiškai viskas. Tą sumą per > dieną laisvai surenkat, juk į valandą išeina tik 20 Lt. O > už kitas dienas kas moka mokesčius, tik ne Jūs. Užtat > sklepuose ir įkainiai maži ir "atlyginimai ne vokeliuose" > dideli. Tad nepulkit ant Gedimino, o pamastykit, kodėl > viskas taip Lietuvoje (kartoju visoje Lietuvoje) vyksta. tai tokiu poziuriu galima pateisinti ir vagis (juk ne vietoj padeta) ir girta uz vairo (tik 100m reikejo pavaziuoti) ir gatves banditelius (juk ejo gatve ziema su kepure).o kas liecia patentus,tai pasiziurek mokesciuose kokie Tauragej verslo liudijimo ikainai - Didziausi Lietuvoj.Taip kad ir uz savo vaiku moksla ir gydyma mes susimokam patys.

OOOO
2009-02-23 10:38

EEEE: > sukciu lizdas........i zona ....i gaidina....po narais ta > pidala Tikriausiai tave už nemokėjimą dirbti iš "Gralio" išmetė, kad taip putojies. Geras leksikonas.

TAVA
2009-02-23 10:32

zazas: > Tas servizas kokius pinigus plesia uz remonta ir jokiu cekiu > nei dokumentu neisduoda. kiek nori tiek papraso uz remonta. > Turi buti kainynas ir atliktu paslaugu kainos. Niekas ten > neaisku. Jeigu kainyno nenorima matyti, tai ką galima patarti???? Kiek žinau, tai visuomet išrašomas dokumentas, su kuriuo eini prie kasos ir apsimoki. Bent man taip visą laiką daro.

TAVA
2009-02-23 10:27

filipas: > isaiskejo sekmingo verslo receptas O gal Jūs kitokį receptą galigte pasiūlyti, norint konkuruoti su mokesčių nemokančiais patentininkais. Aišku geriausiai pasiūlymas būtų - arba užsidaryk, arba pereik į patentininkus ir visai nemokėk mokesčių. Tad patarkit man ne patentininkui, kad nebūtų taip kaip "Graliui" ir kitoms įmonėms. Tarpkitko, ar girdėjote, kad nors vieną patentininą "šukuotų" FNTT

TAVA
2009-02-23 10:22

bore: > ir pardavejai visi netike ,pasikele belekaip siaubas net > neina susišneket ,as ten senai nesilankau Užtat ir nežinai, kad dėlto ir pakeisti pardavėjai beveik 100%. Senieji nuėjo į ten, kur tu dabar lankaisi.

TAVA
2009-02-23 10:18

:))): > Totalus bardakas ten...net nemalonu i vidu uzeit!!! > Atrodo taip kad ateini pinigu prasyti o ne pats atnesi:))) > O apie kainas ir kokybe detaliu,neverta ir kalbeti :) > Galit uzdaryti, nepasigesim ! Tikriausiai "Gralio" konkurentai tau gerai moka, kad taip putoji. Kiek žinau, tai visi Tauragėje pardavinėjantys dalis gauna iš tų pačių tiekėjų, tame tarpe ir "Džiugrita", tad kokybė visų ta pati.

Tihy
2009-02-23 10:07

BLATNOJ: > ZADNOST FRAJERA POGUBYT Jeigu būtų žadnas, tai nebūtų radę pinigų. Visi būtų kišenėje. O dabar juk žmonėms buvo skirti, atlyginimams. O jums gaila, kad darbuotojams atiduoda.

tava
2009-02-23 10:00

meistras: > Maziau matyk,skusk kitus ir gal tokiu negandu nebus ? Nė vieno neskundžiau ir neskūsiu, tačiau savo nuomonę dėl padėties versle pasakysiu visuomet. O iš pačio grasinimo tai matyti, kad esi tikras"dabartinis lietuvis". O gal tu ir paskundei????

Nepatentininkas
2009-02-23 09:50

patentininkas: > M.Gedminui '' Lietuviska patarle ''nekask duobes kitiems, > pats sau issikasi'' Nelygios sąlygos patentininkams ir įmonėms (už tą patį dešimt kart didesni)mokant valstybei mokesčius , visus nepatentininkus verčia kažką daryti. Kartoju - visus iki vieno. Tad neskubėkite smerkti, nes kai juos sunaikins, kas už jus papildys biudžetą, kad jūsų vaikai mokytūsi, kad jūs patys gydytis galėtumėte. Juk patentininkai išviso pajamų beveik nerodot. Už automobilio remonto patentą sumokat 167 Lt. per mėn. ir praktiškai viskas. Tą sumą per dieną laisvai surenkat, juk į valandą išeina tik 20 Lt. O už kitas dienas kas moka mokesčius, tik ne Jūs. Užtat sklepuose ir įkainiai maži ir "atlyginimai ne vokeliuose" dideli. Tad nepulkit ant Gedimino, o pamastykit, kodėl viskas taip Lietuvoje (kartoju visoje Lietuvoje) vyksta.

Palikite komentarą