xxx
2010-04-14 11:11

Visi kas pries K.Komski-i teisma,bet kas ji palaikys ,tam gali buti labai dosnus Kestukas.Siaip tai ta partija labai draugiska;pvz.jis pastate Pagegiu parke Evelinai ir Jonukui paminkla ir perleido ja savo bendrapartiecio broliui,Virginijus irgi su Bronium pasidalina Laimute.Ko jus pykstat visi ant TOKIU MIELU ZMONIU ?Tik stokit i ta partija ir su jumis pasidalins pinigais,moterimis,darbu.O ko dar reikia iki pilnos laimes?Visi juos palaiko kas yra ju SEKTOJE.:}

Viliškiai
2010-04-04 21:21

Reikėtų įteismą patraukti ir komentatorę no koments už komskio juodų darbelių maskavimą ir dar darbo metu. Šita paksistė kaip reta įžūli ir meluoja,- man atrodo ji visuomenei kelia grėsme, o komskiui dėdama stogą jam šuheriauja.

ha
2010-04-04 21:13

Važiuosim į teismą pažiūrėti kaip kontrikų bosą dulkins

jo
2010-04-04 18:02

LDK laiakais butu seniai ant baslio..

to No coments
2010-03-31 13:42

užtektų piliečių tribunolui (jei toks būtų,nes prokurorai kišeniniai),patikrinti tą laikotarpį kai komskis buvo laikinuoju administratoriumi Žukuose,vien už ten išvogtą turtą sėstų ilgam..

to no coments ŽV.
2010-03-29 16:48

na pagaliau , sielos ramybės verta siekti, nes šiaip jau visos ligos vystosi ant nervinio pagrindo, nuo malonumo tik sifilis ir AIDS, labai ramina L.Andrikienės kalbos apie Tibetą, patariu - nesigailėsi (S.Lazerevo tema) Šiandien K.Komskis jau ir I.Degutienę padavė į teismą - komedija tęsiasi.

No coments
2010-03-29 11:04

....ir kuo gi aš netapau dar..., cha-cha, kažkaip nuoširdžiai pasijuokiau... Jau tiek tas gerb.K.Komskis jums kraują užnuodijęs, kad net pamirštat kaip savo tiesioginį gyvenimą gyventi. Džiaukitės šia diena, džiaukitės, kad dar giedras dangus virš galvos,...na, jei nenorite džiaugtis gyvenimu ir giedru dangumi, tai pirmyn-eikit į kokį nors mūšį...., tai gal negatyvumą tuomet bent kokiu tai proc. nuo savęs numesit... Matau, kad jums , matomai, nuo mažens patinka bartis, bartis ir pykti-pykti,...o aš ne-man visi žmonės geri, niekuomet neieškau kaltų...Keiskitės ir viskas bus tvarkoj, žiūrėkite-kokia faina šiandien diena...., ir nuotaika kyla, kam to pykčio, visi gausime pelnytai už tai ką pridirbę esam šioje žemelėje. Kurkime gerą nuotaiką sau ir kitiems,...ir palikime tuos visus klierkus ramybėje, manau, kad nedera kištis į kitus likimus, nes apsunkinsime savo....

kazin
2010-03-29 09:53

Kazin kodel Kanceviciui, Piecai ir Petrosiui teismas buvo uzdraudes bendrauti su Svinium?

to no coments Žv.
2010-03-29 08:16

g. žmogau,S.Lazerevo kūrinius pasiūlykit K.Komskiui, ezoteriniai kūriniai šiuo metu jam praves. Na jūs nesat tas ko prisistatot, paskaitykit "Delfi" ar"Alfa" portalą ir suprasi, kad kurjeris prieš juos tai "Katalikų pasaulis " prieš Playboy.Ir nereikia pasakoti, kad jokiai partijai nepriklausot. Čia tinka b.Machno bendraamžio I.V.Čepajavo metodas:knygas skaitai - reiškia eini į biblioteką, bibliotekos vedėjas- Koncevyčius, o Koncevičius - p. "Tvarka ir teisingumas", o K.Komskis ...tvarkietis. Tiesa, jis tą metodą naudojo kulkosvaidininkės Ankos skaistybei nustatyti,bet manau tinka jis ir dabar.

to no coments
2010-03-28 20:59

Butu gerai nesikisti i Komskio reikalus, bet tik tada kai jis nesikis i politika.. Tegul varo ta kontra bet prie ko cia politika... tegul sedi prie nemuno suheriu. Kiekvienas turi dirbti savo darba.

Palikite komentarą