blogiau
2010-09-29 01:57

ir būti negali, kad antrasis šalies vadovas, nusiristų iki tokio lygio, eitų ji geriau daktarauti, sako nebloga buvo gydytoja, o dabar, laksto po pagėgius, ieško kompromatų prieš k.komskį, varge tu varge, ir ji matomai yra užsodinta ant arklio, tik nesupranta ir nežino moteriškaitė, kurį pavadį traukti, gaila, kad neatsiranda Lietuvoje jėga, kuri nuverstų tą valdančiųjų marazmą.....

nevarykit ant manes.
2010-09-27 08:57

nevarykit ant manes.

Prie to plakis
2010-09-17 07:40

ko čia komskio šucheriai....., mes, nustekenti valdžios žmonės, esame savo gimtosios šalies šucheriai, nesidalinam į pogrupius kaip patsai ir neprisiplakam kur mums patogu,....mes kenčiam ir laukiam geresnio gyvenimo sau ir savo šeimai,...o jūs ten plakitės kiek norite-vistiek į Lietuvos istoriją niekaip neįeisit,...o degutienė turi kažką rodyti, kad dirba, nors daugelis ją pirmą išmestų iš seimo,...aplamai daugelis mano visai nebebalsuoti už konservatorius.

plakis
2010-09-15 16:35

Šaunuoliai komskio šuheriai, pavarykit dar kokie jūs supermenai

kalvis
2010-09-13 09:25

niekada nesirgau.

Ocho
2010-09-11 09:21

Gal, sakau, jai pačiai jau laikas trauktis iš posto,...abejoju arkas balsuos daugiau kada nors už konservatorius. Konservatoriai ieško ten, kur jų nėra "įkelta" koja-atpirkimo ožių,...juk reikia rodyti kas yra tikri"blogiečiai",...bet tik ne jie. Dieve šventas, nuėme jie tiek mūsų šeimai pinigėlių, kad visi mūsų ateities planai sužlugo, nebenusiperkam kad normaliai pavalgyti galėtum, o ką jau bešnekėti apie rūbus,...ar buitinius daiktus....,iki ko mus privedė-kad turim jau mastyti kaip palikti savo mylimą tėvynę....

Tauragiškis
2010-09-09 19:10

Valdžioje, teismuose, teisėsaugoje įsitvirtino organizuoti nusikaltėliai ir veikią kaip nusikalstamas susivienijimas. Pasipriešinti šitai plėšikų gaujai mūsų jėgos ir pastangos yra aiškiai per mažos. Kalbant apie Tauragę žmonių padėtis yra daug blogesnė negu Lietuvoje. Valdžios pareigūnų nusikaltimus atvirai dengia vietos kišeniniai prokurorai ir teisėjai. Apskrities viršininkkui Arūnui Beišiui įkurus fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA" nusikaltimo bendrininkai suklastojo 25 žemdirbių parašus ir neteisėtai gavo 250 000,-lt LR Kaimo rėmimo fondo lėšų. Nors tą nusikaltimą nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) Tauragės rajono prokuroras Grąžvydas Žebelys - nusikaltėlių valdžioje stogas nutraukė ikiteisminius tyrimus samoningai vilkino iki senaties. Tuo pat metu Tauragės apskrities viršininkas Arūnas Beišys, pavaduotojas Sigitas Baciuška už suklastotų dokumentų duomenų pateikimą teismui vėl prokuroro G. Žebelio pastangomis tokiomis pat aplinkybėmis išvengė baudžiamosios atsakomybės. Už tai generalinio prokuroro Valantino, nusikaltėlių valdžioje - stogas G. Žebelys buvo kelis kartus skatintas, o Valantinas palikdamas generalinio postą paskyrė G. Žebelį vyr. prokuroru. Tai rodo kad nusikalstama sistema vis labiau įsitvirtina. Bandžiau kelis kartus piketuoti buvo ant manes užsiundyta policija, buvau sužalotas, kelis kartus baustas teismo piniginėmis baudomis. Situacija yra tokia kad piketais, parašų rinkimais nusikalstamos sistemos Lietuvoje neiveiksime. Todėl siūlau pačiu artimiausiu metu kviesti Lietuvos piliečius į visuotinį pasitarimą Vilniuje Vingio parke, nes prie Seimo šaudo guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis ir laukia neišbandyta patranka. Į visuotinį pasitarimą kviesti nukentėjusius nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų piliečius ir visus kitus piliečius kurių tas pats laukia jei nusikalstama sistema nebus įveikta. Aiškiai matome kad Valstybė minėtos nusikalstamos sistemos pilnai užvaldyta visais lygiais.

tada
2010-09-09 14:39

Kestai butum kvailas, jeigu pasiduotum, ar nematai ,kad kai kam kepures svyla. Dar priedo smeiztas , seimo pirmininkas tokiu nesamoniu sau nedaleistu.

Antanas
2010-09-09 13:30

Įdomu ant kiek daug yra prisidirbus boba ,kad taip Komskio bijo ?

Palikite komentarą