to trg
2010-01-07 09:52

Nesvaik tik, niekur jis nesedes :))))

zigmas
2009-12-11 00:34

palaikau trg ir kamaza tikras pydaras tas anstolis.taip jam ir reikia.baigsis jo mandrumas

kamazas
2009-12-09 21:53

tai jis pyderas i mentu zona ses manau o ten visi pzdalyzai subines laizosi imestu prie vyru toi ji ten uskoduotu

trg
2009-12-09 12:10

ta anstoli as gerai atsimenu ; nupesi jis mane ziauriai susimokejau jam ka padarysi toks istatymas buvo ta diena jis juokesi na bet lazda turi du galus.dabar draugelis jei ses i zona as pasirupinsiu kad sedetu gaidyne ir b y ...ius visiem griauztu urodas tvarius jis paskutinis. daug zmoniu jis patvarke daug ir bahuru ji gaidziu darys. O del tos Bitinenes tai as ja uzjauciu gaila moteriskes vyras per ilga liezuvi turejo gyresi daug visi juk zino lietuviu prigimtiis pavydo ir suede ji

marius
2009-12-06 18:57

gyveno su tomu nebuvo problemu prdejo bitr pisti neramumai kilo oi ta bitine

vaivai
2009-12-05 20:15

zmonem,kurie nemoka mokesciu,visai taspats,todel ir pateisina tokius veiksmus.o dirbantys zmones zino,koks jausmas,kai atlyginimo lapelyje pamatai kiek atskaito mokesciu.Tai kodel is musu mokesciu moketoju pinigu kazkas turi lobti? Yra tokiu mamu Tauragej ir ne viena.Gauna sau i menesi po 5000 Lt. ir nesuka sau galvos. Isidarbina pas gimines,draugus tipo antraeiles, ir sau prasom...o kai reikia atsakyti tai zliumbia.I kalejima tai nepritariu kad reikia, bet kad grazintu viska ir bauda gera uzdetu.

sonia
2009-12-05 12:44

Nu jau tos sodrietės vaikas nebadautų. Gavo normalų atlyginimą, bet va prireikė 10000 tūkstančių. Būtų nebuvusi gobša ir užsirašiusi tik kokius 3000 nebūtų įkliuvusi, bet va godumui ribų nėra. Keista kad mūsų išrinktas seimūnas Šedbars ima ginti Bitinę. Gėda. .Kad Bitinė su astoliu melavo matosi iš to, kad ji tipo dirbo kai to antstolio kontoroje buvo įjungta signalizacija. Skaičiau kažkur. Durnių laivas.

opapa
2009-12-04 21:03

Cia ne tėvai kalti, siekdami savo vaikams saugumo ir sotaus aprūpinimo. Valdžia nebutų sukėlusi mokesčių, remtų tėvus jaunus, sutvarkytų "gegutes pijokaujančias". Nereikėtų apgaudinėti. Tai ka, jei mano vaikai alkani, as turiu sakyti, kad jie sotūs? Jei ne tie akivaizdžiai KVAILI įstatymai, nebūtų šešelines veiklos.

tauragiskė
2009-12-04 12:25

Kažkaip visus tuos įstatymus išvartom pagal save, kada neraikia pašalpų tada atlydinimus vokeliuose ima, o kai tik pašalpas skaičiuoja, tai dešimt kartų didesnį atlyginimą rodo. Per daug užsimojo tai ir pakliuvo, tauragėje tokių atlyginimų pavaduojančios buhalterės negauna. Paieškojus, būtų atsiradę, kas už 5000 lt sutvarkytų tą archyvą.

siaip
2009-12-04 11:49

Nieko baisaus tame nematau ..... as mielai pasedeciau del keliu limonu .... tik gaila vaikeliu kuriems teks pora menesiu pabuti be mamos bet manau kaip nors pakentes ir tures uztikrinta ateiti nes Strasbure suvartys i vienus vartus musu valdzia ir sumokes daugiau negu tuos kelias desimt tukstanteliu tik vel beda kad kompencasija kuria asilai sedintis valdzioje tures sumoketi bus is mokesciu moketoju kisenes. Nesuprantu tai kam gi tie istatymai jei viska darant pagal istatyma tu vistiek esi nusikaltelis SITO nesuprantu .... nors kad pries istatyma ne visi lygus tai jau palengva darosi aisku ... yra vagiu sedinciu minkstai jiems jie negalioja... tvariu valstybe ir tiek ... mano manymu jei pritilpai prie lovio ir imi tai buk svolaciau nors solidaresnis kad kitas tam kombinuoja nes neturi kur dingti

Palikite komentarą