klientė
2011-02-01 13:00

Dažnai naudojuosi Tauro taksi paslaugomis: niekuomet nenusivyliau, taksistai mandagūs, palinki geros dienos, kainos priimtinos. Manau, kad prieš liejant pagiežą ant kitų reikėtų geriau pasižiūrėti į save, o į taksistų asmeninį gyvenimą nebūtina gilintis( nebent tai teikia malonumą). Linkiu gerų ir malonių klientų.

tam x
2010-02-11 18:42

Kaip tu gali mano parašytą nuomonę priskirti Storo rašliavai. Ir išvis, x, mes jau atpažinome tavo asmenybę. Buvo labai įdomu, kas gina nusikaltėlį ir šmeižiką. Turėtum žinoti, kad už šmeižtą yra numatyta atsakomybė.

nzn
2010-02-11 18:35

jus ponia tereikiene su savo randuotoju ir beakiu patiletumet nes jusu vyras pats vazinejasi girtas ir gera kvapiuka turi .pats saudosi prie maxsimos ir bando balto miniveno vairuotoja nusauti jis yra zudikas kol pats nenusizude bedauzydamas masinas girtas i medzius tai kitus nori nusauti jis bebrotis.o miniveno vairuotojas visada geras paslaugus ir bendraujantis tai jus ir patyletumet.

žmogus
2010-02-11 18:34

Pone x, JUms reiktų patylėti apie STORO gyvenimą. Ne jūsų reikalas kaip žmogus gyvena ir ne jums kištis į kitų žmonių reikalus. Juk jūs ne Aukščiausiasis. Pats turit savo šeimą tai ir ja rūpinkitės, bet kaži ar tokią turit. Jugi su tokia šlikštyne, nei Birutė neitų į kompaniją. O gal tu esi JI. Gal norėjai šeimos, bet esi tokia stora, kad net lova lūžta, vos tau atsisėdus į ją, o miegi ant žemės? Tikriausiai nemažai atsiena nauja lova kas dieną. Taigi transvestite x patylėkit apie kitų žmonių gyvenimą, kurio dar spėju neesate susukūręs ar susikūrusi.

Kažkas
2010-02-11 18:24

Kažkas prisigavęęęęs. (Tereikis)

Renatai
2010-02-11 18:12

Skaitau ir juokas ima. Noriu paklausti rašytojų, nuo kada storas tapo firmos vadovu.

tam x
2010-02-11 18:05

taip x. Tamsta ir pradėjai šmeižti taksistus. O aš nieko nežeminu. Pasiskaityk savo parašytas žinutes, gal atmintis pagerės.

Renata
2010-02-10 09:50

Važiuoju su visais. Visur yra visokių vairuotojų.Pradėjau važinėti su Tauragės taksi, perėjau per Latožos ir net per Tauro...Nei vienas nepasitaikė blogas.O Tauragės taksų senbuviai vairuotojai mane pažįsta ir net pigiau paveža, nes seniai su jais važinėju...Ir mandagūs, ir paslaugūs - teko pagalbos prašyt ne vieną kartą, tai užnešt lagaminus į butą, tai nupirkt atvežt ir pan.-niekad neteko nusivilti... ir dispečerės ten gana malonios - visuomet pasisveikins, padėkos, jei reikia paaiškins, padės...Šaunuoliai Tauragės taksi vyrai ir moterys ! Bet vieną sykį važiavau su Tauro taksu ir vežė mane pats viršininkas.Siaubas...................Kartu važiavusi mano draugė iš Norvegijos buvo pakraupusi............Jei jau toks vadovų "išsikultūrinimas", kad kas antras žodis buvo KAROČE, tai ką kalbėt apie eilinius vairuotojus?Siūlyčiau jam pasimokyti kalbos meno, nes daro gėdą visiems taksistams.

X
2010-02-02 11:41

Taigi...Kažkaip keistai gaunasi, kai dergiat visus kitus taksistus, tai ir jų asmenines savybes prikišat, ir į jų užantį įlendat, bet kai kalba pasisuka apie STORĄ, :"jo asmeninis reikalas"...Gaunasi, kad jis asmeninį gyvenimą turi, o visi kiti - ne?.... Matosi, kad neteko susidurti su STORU - tuomet taip nekalbėtumėte. Bet ne čia esmė...Pasikartosiu, kad mūsų valia rinktis tai, kas mums patinka, o jei tamsta, girdamas vienus, žemini kitus, tai tikrai nerodo jūsų erudicijos - kiekvienas būkim savo vietoj...ir tik todėl, kad kažkas kažkam nepatiko, nederėtų to(-ų) žmogaus (-ių) smerkti, niekinti, žeminti - bet kada gali atsidurti jų vietoje...

tam x
2010-01-29 15:42

taip taip, skonio reikalas. Ir jei tau x patinka, važinėk su kuo tik nori. O mes važinėsim su Tauro taksi. O Storo asmeninis gyvenimas jo reikalas. Mums keleiviams jis ir jo vyrai malonūs ir girti nė vienas nevažinėja. O kad Tauro taksi konkuruoja su senbuviais ir mums aišku. Nemanau, kad važiavimas su senbuviais taksistais prideda proto, o su naujokais atima. Kokį mamytė pagimdė - toks ir esi. Jei dergi kitą X, tai pačiam proto nemarios.

Palikite komentarą