Psichiatras to taaip:((
2010-01-28 01:13

Ir tokie niekšai po Tauragę vaikšto,kaip tu.Aš ir ant tavęs rasčiau dėl ko pasakyti:``Visi kaimynai tą ilgaliežuvį žino``...Gydykis ligoni.

kalbininkui
2010-01-28 01:04

Avily baltu chalatu,žiūrėk į temą ir norą padėti žmonėms,o ne į klaidas.

gripas
2010-01-28 01:03

Šaunuolės moterys.Jau visiems atsibodo ta mūsų daktarų arogancija ir žiūrėjimas į žmogų kaip į tuščią vietą,kol ta vieta nepapildoma kupiūromis.Neįsivaizduoju kokiais atvejais ligoniai guldomi į stacionarą,nes kad ir vos paeinantis,išrašius kokių vaistų agentų,eksperimentinių vaistų,jis varomas kad ir vos paeinantis,namo.Bent prie``greitosios``durų užrašytų kiek ir kokiam daktarui reikia duoti.Tas pats užrašas tiktų ir poliklinikoje,kur jau rūbinėje pasitinka juodais plaukais(matyt ir siela)i ir ant visų įsiutusi arogantiška rūbininkė,atrodo kad ji vyriausia iš visų.Kai ji dirba rūbus dedu koridoriuje prie kabineto-nesinori visai dienai gadintis nuotaikos.Mačiau kartą kaip endokrinologė atsisakė priimti ligonį,kuris pasakė repliką gaujai vaistų agenų,kurių vienas įpuolė į kabinetą paskūsti,kad kritikuoja jų eksperimentinius vaistus.Daktarei pasirodė agentas svarbesnis už ligonį,laukusį eilės pusę mėnesio.Išėjo žmogelis parodęs dėl cukraligės tamsiai(ir baisiai juodomis kojomis,ir pasibaigusiais vaistais...Tik pasakė kad geriau į Vilnių važiuos o ne eis pas ponią vaistų agentų gynėją Lapienę. Nenusileiskite moterėlės toms daugumoje vien arogancijos,o ne žinių,pilnoms būtybėms,kurioms miręs žmogus tik skaičius eilinėje statistikoje.Stiprybės jums kovoje su šiuo klanu,ir gili užuojauta.

na
2010-01-24 18:12

bet gydytojai privalo zmogaus sveikata stebeti, jei pamate, kad plauciu uzdegimas, tai kodel i ligonine nepagulde??reikejo stebeti bukle, o ne isleisti namo ir gydytis paciam.Pats sirgau ir zinau, ju gydymo metodika. Susirgau gripu, nulekiau pas gydytoja, israe vaistu paprastu nuo gripo, liepe guleti lovoje gerti arbatas su medum, po 5 dienu nepraejo, tada vel nulekiu, sako:"ko cia lakstai gydykis toliau, gulek 7 dienas lovoje", po 7 taip pat nepraejo...kai atsirado plauciu uzdegimas tik tda antibiotiku israse ir pasigulde i ligonine.gerai, kad man nekomplikavos, gal ir butu blogai pasibaige.As manau, kad gydytojai kalti, nes nusipirke diplomus (kaikurie), ir nuvaro zmones i kapus.

sioma
2010-01-22 15:09

Gaila zmogaus ir jo seimos. Bet kodel jis sirgdamas dar sausio 12d. su desromis vaziavo i Siaulius??? Reikia ir paciam save saugoti. Ir kodel vien medikai kalti???

taaip:((
2010-01-22 13:16

Taip,labai gaila Vlado. Iš tos šeimos bene ramiausias buvo. Ištikro, jei gydytoja skyrė gygymą, tai buvo labai aišku,kad nekeliauti dar darbo ar nedarbo reikalais kažkur į kitą miestą, o gydytis.Patys artimieji tai tvirtina,kad išrašė krūvą vaistų, ir 100 procentų ,kad liepė gulėti. Bet mes patys žaidžiam su likimu, "ai,paprastas gripas..." o vat ne toks ir paprastas.Ir manau ne dėl teisybės artimieji ieško "ale "teisybės, kas juos pažysta žino.

as
2010-01-22 07:35

Nekaltinkim vien gydytoju, mielieji! O kodel zmona ir sesuo nepapasakoja, kad sirgdamas jis su temperatura dar ir i darba ejo? Manykim ne vien mediku klaida, bet daznai ir mes patys neklausydami gydytoju nurodymu pasukam savo likima kita linkme. Gaila zmogaus.

Joo
2010-01-21 19:10

Lyg tas "auditas" ką nors negero medikų veiksmuose rastų...

kalbininkas
2010-01-21 14:58

issauke audita - vertalas is rusu kalbos, nevartotinas, ech jus ir dar pavadinime

Gene
2010-01-21 14:34

reiskiu gilia uzuojauta artimiesiems ! Isivaizduoju jusu skausma ,bet tuo paciu pritariu jusu siekimui issiaiskinti tiesa! Saunuoliai! Kada gi pagaliau gydytojai prades dirbti pagal sazine ir priesaika Hipokratui!

Palikite komentarą