rinkejas
2010-02-04 18:46

dziaugiuosi kad Tauragės kraste valdzia i savo rankas ima musu krasto vyrai azuolai, proto ir minties galiunai tokie kaip P. Petrosius, A. Beisys, S. Statkus. Aciu jums kad ryztates mus valdyti. Aciu Jums Taurages zemes šviesuliai

kregždutė
2010-02-03 20:41

Gerbiamas P. Petrošius pažeidė ne tik dirbančio valstybės tarnyboje įstatymą, bet ir vietos savivaldos įstatymą- jis tik turėjo nusišalinti nuo Akmenos gatvės asfaltavimo klausimo svarstymo ir balsavimo, tokiu būdu deklaruodamas, kad nenori veltis į viešų ir privačių interesų konfliktą. Jis ne tik pažeidė įstatymus , bet žadėjo ir ateityje juos pažeidinėti "rinkėjų labui". Ten, kur valdžia negerbia įstatymų, tauta negerbia nei įstatymų, nei valdžios. Ar sutinkate, pone Viktorai?

barbora
2010-02-02 12:21

Na,nesitikejau,kad V.Kovsovas taip galejo apsikakuoti..Kad,S.Kancevicius gali savo nuomuone ir partija parduoti,tai man nenaujiena,juk reikejo berniukui biednam atvyku i miesta apsigyventi ,pinigeliu..ir butelis kainuoja ,ir foto teikmenys nepigus,ir knygutes isleisti..Geda!...Kiek ilgai Taurage valdys tieke politikieriai..Man asmeniskai R,Pecios tai gaila,kiek teko ji anksciau pazinoti,tai tikrai padorus ir nauju paziuru politikas,tik gaila,kad jis negalejo uz save pastoveti,nors ,galima ji suprasti,kiek galima su isverskuriais sedeti prie vieno katilo..Petrosiui tai palinkeciau kuo greiciau susirinkti savo smutkes,ir eiti geriau tvarkyti nupirkto centre tuoleto,nes miestui nuo to tikrai bus geriau,o ir paleidus viduius nuo tokiu politiku,bus galima issitustinti..

Zumpinis
2010-02-01 20:36

Ačiū už paaiškinimus, tai man jau žinoma. Dabar gal ir tauragiškiai žinos. Tikiuosi ši betvarkė neužilgo baigsis. ,,Tauragiškių balsas" jau pilnas baimės nes blokuojami bet kokie komentarai jiems nepatogūs.

akis
2010-02-01 18:22

uz nuotrauka - 10 balu!

papildomas paaiskinimas Zumpiniui
2010-02-01 15:05

Antrasis komentatorius teisingai atsake i Jusu klausyma, taciau yra dar viena problema, Seimas gali pakeisti Savivaldybiu administracines prieziuros istatyme ir sugrazinti iki socdemu galiojusia tvarka, kad Vyriausybes atstovai yra politinio pasitikejimo valstybes tarnautojai, arba nustatyti tam tikrus issilavinimo kriterijus, kuriu neatitiku partines mokyklas baige veikejai. Taciau pagal Konstitucinio Teismo praktika, Seimo priimtas istatymas galetu buti taikomas pasibaigus atitinkamu Vyriausybes atstovu kadencijai, todel jeigu Seimas priimtu istatyma ir Vyriausybe jo pagrindu atleistu Kovsova, Volkova (Vyriausybes atstovas Siauliu apskrityje, buves Siauliu CK sekretorius ) ir pan. ,,Vyriausybes atstovus", toks istatymas greitai butu pripazintas priestaraujanciu Konstitucijai, Vyriausybei tektu grazinti juos i pareigas, o valstybei is biudzeto sitiems stribams tektu pakloti nemazas kompensacijas. Zodziu, socdemai gerai zinojo ka dare ir i sitassvarbias pareigas delegave pati arsiausia savo politini aktyva, pakeite istatyma ir komunistu partijos veikejai tapo karjeros valstybes tarnautojais, bei toliau sekmingai dirba juos i situos postus delegavusiai partijai

kamazas
2010-02-01 11:13

sveiku protu nesuvokiama kaip taip gali P.Petrošius elgtis. Taigi tu puoli jau į tą mero kėdę bet nesupranti jog mes piliečiai matom kokia kaina tu jos sieki. Taigi kaip R.Paksui kažkada sakė "boria": tu politinis lavonas, tavo karjera jau baigta ir eik gal jau tu lesinti vištų savo sodyboje.

atsakymas
2010-02-01 10:49

Kai buvo socdemai-komunistai valdzioje susistate tokius vyriausybes atstovus kaip Kovsovas ir priime istatyma, kad jie yra skiriame 5metu kadencijai ir Seimas negali ju atsaukti. Seimas turi priimti nauja istatyma, kad tokius veikejus kaip Kovsovas galima butu jei jie nevykdo savo pareigu. Siuo atveju, tai Kovsovas tikrai nevykdo pareigu.. jis jau per tarybos posedi turejo pranesti tarybai, kad Petrosius negali buti renkamas meru. Jei Kovsovas neatsistatydins reikes kreiptis i teisma del Kovsosvo ir Petrosiaus, kad teismas priimtu sprendima del ju nusalinimo nuo einamu pareigu.

Zumpinis
2010-02-01 10:34

Gal kas man galėtumėte paaiškinti, kodėl Tauragėje vyriausybės atstovu iki šiol tebedirba V.Kovšovas. Jeigu aš neapsitinku V.Kovšovas priklauso LSDP, o pastaroji šiuo metu opozicijoje. Ar ne todėl liaudyje kalbama, kad konservatoriai ir LSDP abu labu tokie pat (vienas ir tas pats)?

Palikite komentarą