Teisė žinoti
2010-05-17 10:28

Ponas teisingumo ministre R. Šimašiau,Teismų ir LR Seimo kontrolierių išvados nevykdomi. Nusikaltėliai valdžioje dirba: Viktoras Kovšovas - vyriausybės atstovas Tauragei, Pranas Petrošius - Tauragės rajono meras, Sigitas Kancevyčius - mero patarėjas, Arūnas Beišys - Tauragės rajono mero patarėjas, už nusikaltimus ir nusikalstamas veikas jam įsteigtas mero patarėjo etatas.

Seniūnaitis
2010-05-15 11:07

Ak čia tie menkystos Joneliai iš Batakių, Lauksargių ir Mažonų nu turim ir tokių tešlagalvių.

to jonas
2010-05-12 07:54

tai kad dar neįteisintas priverstinis gydymas. bet virkiečiui turim padaryti išimtį ir po prievartą jį gydyti.

jonas
2010-05-11 06:24

kodėl nieks neužsiima virkiečio gydymu?

Ir Ričkienė
2010-05-08 13:50

Ir apskrities viršininkė I. Ričkienė visaip klaidino teismus, kad apgintų Tauragės nusikaltėlius valdžioje: viktorą kovšovą, pranių petrošių,sigitą kancevyžų, arūną beišį,Tauragės savivaldybės tarybos narius ir seniūnijų seniūnus.

Tauragės istorija
2010-05-08 11:26

Pritariame Marijampoliečiui, kad Tauragės nusikaltėliai valdžioje nori įsiamžinti istorijos biografijos žinyne "Kas yra kas Lietuvoje. Kraštiečiai. Tauragė." Garbingiausiųjų sąraše surašyti: Tauragės nusikaltėliai valdžioje: Viktoras Kovšovas - vyriausybės atstovas Tauragės apskričiai, Pranius Petrošius - Tauragės rajono meras, Sigitas Kancevyčius - mero patarėjas. Arūnas Beišys - mero patarėjas ir kiti aukštus postus užimantys Tauragės valdžioje, Tauragės savyvaldybės tarybos nariai ir seniūnijų seniūnai. Jie visi vadovaujami mero Viktoro Kovšovo susidorojo su Lietuvos piliečaiais, kląstojo žemdirbių parašus,kad neteisėtai gautu ketvirti milijono litų LR Kaimo rėmimo fondo lėšų, teikė melagingą-prieštaringą informaciją teisėsaugai teismams,sukląstotus faktus teikė Valstybės vadovams.

Kraštietis
2010-05-08 08:14

Pries pora menesiu Marijampoleje taip pat vazinejo lietuvos tukstanmecio zinyno kas yra kas atstovai.Mano bendroveje atvykusi sio leidinio atstove man siule taip pat reklamuotis tam zinyne(uz pinigus),aiskino kad ten bus visi Marijampoles apskrities nusipelne zmones ir suprantama padejo kainininka ant stalo(kaip kokiam kataloge priklausomai kokiam puslapi,kokio dydzio reklama atitinkamai ir kaina),niekas ten nieko nerekomenduoja ir neatrenka,mokek pinigus ir tapsi izymybe.Kai supratau kad tai eilinis katalogas skambiu pavadinimu, atsisakiau kad ten butu mano pavarde ir informacija apie imone,pamaniau kad galiu atsidurti tarp tokiu Marijampoles "izymybiu" zinant musu banditu nora buti pripazintais.Manau kad sis leidinys klaidina visuomene,pazeidzia daug istatymu ir ji turetu uzdrausti kaip klaidinanti visuomene.Eiline afera. Įvertink: 1

dar geriau zinantis
2010-05-07 09:17

zinantis: > Rickuviene i politika atvede K.Komskis, ji pradejo dirbti > Pagegiuose administracijos direktore, paskui parejo i > Taurage pagal partine linijir tikrai nebutu geresne uz > Petrosiu, labai jau aukstai nosi uzrietusi. ka cia nusisnekate, ji niekada nedirbo administracijos direktore :)

zinantis
2010-05-06 19:39

Rickuviene i politika atvede K.Komskis, ji pradejo dirbti Pagegiuose administracijos direktore, paskui parejo i Taurage pagal partine linijir tikrai nebutu geresne uz Petrosiu, labai jau aukstai nosi uzrietusi.

Rička
2010-05-06 17:35

kas skubos tvarka liepė V.Komskiui iškelti į kanditatus Tauragės apskrities garbės piliečio vardui gauti savo brolį Kęstą (nors buvo tikrai daugiau nusipelniųsių asmenybių)? Neskubėkite sodinti ant mero taburetės, oi neskubėkit.

Palikite komentarą