sovietinis
2010-07-20 10:19

Tik po 20 metu supratau, geriau gyvenome, kai buvo Tarybos, nei vienas p. Lebedzinskas , p. Austrevicius arba kiti aukstai sedeje vyrai, ir tureje pinigu, nedarydavo to, nes, kiekvienas zingsnis buvo sekamas, ir kad jie turejo daugiau pinigu, sudejus visus Tauragiskius, visi zinojo, bet jie bijojo vieno -kovos su turto grobstytojais skyriaus inspektoriu.

psichas
2010-07-20 10:06

Ar cia ne tas pats Vaclovas Karbauskis, buves dumos deputatas, pradejes statytis nama Juros draustinio zonoje is minimalios algos, o dabar ziurek, jis jau energetikos pavaduotojas.

JUDITA UK.
2010-07-19 20:47

JUS RENKATES VALDZIA...TOKIA ISSIRINKOTE,TOKIA IR TURITE...KAUNAS IR TAURAGE ,TIKRAS MAFIJOS LIZDAS,O KAD JI ISNAIKINT ,REIKIA STALIN O...KITAIP NIEKO .JIE NETURI NEI GEDOS ,NEI SAZINES!!!BRAZO PALIKUONYS!!!

kraučiūnas
2010-07-16 20:59

Svarbiausia, kad laisvadienių turi po keletą metų susikaupę Karbauskis, beišys ir kiti Tauragės komuniagos, Jiems įsteigti niekam nereikalingi etatai ir dirbti išvis nereikia, taip vadinamuose darbuose tvarkos asmeninius reikalus iir piktnaudžiauja pareigomis.Galima prisiminti kaip buvo įvertintas Batakių seniūnas juozapaitis darbo metu išnaudojęs seniūnijos darbininkus ir valdišką seniūnijos transportą. Tas pats bus dabar ir ateityje, kol nusikaltėliai komunystai valdys Tauragę.

krumas
2010-07-16 10:48

nuleiskit gaza, kuris is jusu viesai isdriso minimiems biurokratams tai i akis pasakyti? is kur tiek drasos vapeti krumuose? pasiskaitykit darbo kodeksa, ten pilna punktu ginanciu darbuotoja. Gerai, kad kazkas susiprotejo zurnalistasm paskambinti, tiesa greit i dienos sviesa istempe. Daugiau aktyvumo ginant savo teises!

darbininkas
2010-07-16 10:23

nu kada visi tie issigimeliai biurokratai prades mastyti galva o ne subine, uz tokius darbu tokem avinui paulauskiui 5 metus zonos o simaiti lauk is darbo uz toke tvarka, paulauskas su darbuotojais senai nesiskaito , tas orungutangas nelaimingas

Jonė
2010-07-16 09:24

SVEIKI TAURAGIŠKIAI, ESAME MULKINAMI VISUR IR VISADA. KAD p. V. PAULAUSKAS SAVIVALIAUJA, TAI BAISU... DABAR PRIE JO DAR PRISIDĖJO BUVĘS SEIMŪNAS. JIE VISI TEN VADOVAI IŠNAUDOJA TUOS EILINIUS DARBININKUS. JUK NIEKO NEGALIMA PASAKYTI, NES JUK JIE VIENOS PARTIJOS, t. y. SOCIALDEMOKRATAI... NA IR KAS, KAD PARAŠĖ IR VĖL ŠIS ŽMOGUS - VADOVAS IŠNAUDOS TUOS EILINIUS MUS ŽMONES, O KĄ MUMS DARYTI??? JUK DIRBTI REIKIA... JUK JIE, KAIP SAVO ŪKYJE, SAVO NAMUOSE TVARKOSI, NAUDOJA AUTOMOBILIUS, KAIP SAVO NUOSAVUS, PIETŲ VISADA GRĮŽTA IR PUNKTUKO GATVĖJE GYVENANTIS ŠIOJE ĮMONĖJE DIRBANTIS, DARBUOTOJAS TARNYBINIU AUTOMOBILIU, O MUMS TIK UŽ "GERESNIUS PIETUS", KAI ŠUNIUI ATSISKAITO, KAI PAS ŠIŲ VADOVŲ DIRBAME. ATLYGINIMĄ GAUNAME, KAIP EILINĘ DARBO DIENĄ IR TIEK, JOKIO KITO UŽMOKESČIO MES NEGAUNAME...JUK TAI YRA BAUDŽIAVA... DAUG DARBŲ ATLIEKAME IR ŠIAM PONUI...IR KITIEMS, NES ŠIOJE ĮMONĖJE TOKIA JAU NUSISTOVĖJUSI TVARKA...IR VISI ŽINO IR VISIEMS DARBUS MES APDIRBAME, PAMĖGINK ATSISAKYTI, TAI TAVE TADA "SUĖS"...IR NEBEDIRBSI...TUOJ BŪSI IŠVARYTAS UŽ VARTŲ... KIEK p. V.PAULAUSKAS TURI ĮSIGIJĘS NEKILNOJAMOJO TURTO, TAI VISI REIKALINGI DARBAI YRA ATLIEKAMI JAM NEMOKAMAI, NES JIS JUK VADOVAS... MES TURIME JAM PAKLUSTI... O DABAR DAR KITAS VAGIS p. V.KARBAUKIS UŽSTOJA, NES IR JAM TUOJ PRIE ANTROJO NAMO REIKĖS PLUŠĖTI...NES JUK JIS PAVADUOTOJAS... PONAI AR JUMS NEGĖDA??? A. MOSĖJUS DABAR SĖDI ŠILTOJE VIETOJE, O KAD ŽIEMĄ, KUR JIS GYVENA SU SAVO GYVENIMO DRAUGE, ATRODO PILAITĖS GATVĖJE, TAI TEN VISUOMET GATVĖ IŠVALYTA UAB "DUNOKAI" PRIKLAUSANČIU AUTOMOBILIU. TAI KODĖL TAIP GALIMA??? O MOKAME MES MOKESČIŲ MOKĖTOJAI...UŽ TOKIUS PATARNAVIMUS... ŠLYKŠTU GYVENTI TOKIAME MIESTE, VIEN KITŲ ŽMONIŲ IŠNAUDOJIMAS, BAISIAU NEGU BAUDŽIAVOS LAIKAIS... NES TOKIE MŪSŲ "PONAI", IŠ KITŲ KUPROS TURTUS KRAUNA... O PINIGĖLIAI, TAI MŪSŲ VISŲ, MOKĖTOJŲ, O NAUDOJASI, TIK KAS PRIE LOVIO PRIEINA... GĖDA, PONAI GĖDA... TURĖTŲ LABIAU TOKIAS ĮMONES KONTROLIUOTI, NES SAV. TURI AKCIJŲ, BET TEN,TOJE SAV.TOKIE PATYS VAGYS.............

Palikite komentarą