etunad
2010-09-08 20:57

Čia gerai apie kiaušiniais prekiaujančią porelę parašė ir kuo tie paukšteliai šeriami.Manau, pinigai užvaldė šeimelę, bet kuo šeriamos vištos visi kaime augę žino-grūdais, kombikorma paukštine.Tokie kiaušiniai ir pardavinėjami pigiau turi būti, gal kas neturintis šlamančių ir nupirks...

įdomu
2010-09-01 11:00

įdomu kas būtų kad tą stalą su ATVIRAI sukrautais lašiniais apspjautų koks 3 stadijos džiovininkas ar aidu sergantis?

To to gogle
2010-08-26 17:29

Arūnas Beišys įkūrė įsteigė fiktyvų kooperatyvą "ŽEMĖSA" aferos būdu suklastojes apie trisdešimt žemdirbių parašų neteisėtai pasisavino -gavo ketvirtį milijono litų (250 000 lt) LR KAIMO RĖMIMO FONDO lėšų, tai nustatė FNTT (Finansinių nusikaltymų tyrimų tarnyba) . Valdžioje dirbantiems sovietiniams komunistpalaikiams kovšovui,petrošiui, beišiui, silpnapročiams tarybos nariams ir menkystoms seniūnijų seniūnams įvykdžiusiems nusikalstamas veikas : klastojo žemdirbių parašus,susidoroja su Lietuvos piliečiais, teikia melaginga informaciją teisėsaugai teismams, Valstybės vadovams. Tauragės rajono vyr. prokuroras Grąžvydas Žebelis neteisėtai- nusikalstamai nutraukė du ikiteisminiųs tyrimus baudžiamojoje byloje Nr. 85-1-00281-03. Tauragės rajono vyr prokuroras G. Žebelis valdžioje dirbančių nusikaltėlių stogas. Lauk Žebelį iš prokuratūros

taip
2010-08-24 21:54

maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimai turi buti visiems vienodi,kai man reikejo atidaryti maza maisto prekiu parduotuvele kaime 2 metus vargau,kol ivykdziau viska pagal taisykles,bet zalia mesa vistiek neleido prekiauti,nes zalios mesos prekybai yra super dideli reikalavimai,o po 3 metu vistiek teko uzdaryti del ekonomines situacijos.o dabar dirbu vienoje is didziuju pc tinklo parduotuviu ir ranku plovimo skyscio ne visada buna dozatoriuje,dazniausiai buna pigus skystas muilas salia padetas.

dd
2010-08-23 18:41

PREKEIVIAI KIAUŠINIAIS. TEKO STEBĖTI DU ŠEIMOS NARIUS PREKIAUJANČIAIS KAIUŠINIAIS, VYRAS IR MOTERIS.Pakalbinau, sakau kiek jūs šitų vištelių turite, kad kiekvieną turgų tokiais kiekiais prekiaujate.Moterytė atvira. "matot turiu nemažai, nebrangiai man išeina tas išlaikymas, netoli yra kažkokia skerdykla, tai mums atiduoda galvijų gerkles, tai mes ljas malame ir šeriame, labai gerai lesa ir deda" Buvau jau nusipirkusi , tai negrąžinau aš jai.Parsinešusi išviriau... o siaube kiaušinis su specifiniu mėsos kvapu.Kitą turgų perku iš kaimo moterėlės. tuoj pat prisistatė ponia vet. kažkokia specialistė. moterytę remia prie sienos, kad negal iprekiauti.palengvinau moteriai, nupirkau tuos kiaušinius. o tai pasakiau, nueikit prie tos porelės, paaiškinau visą situaciją, o ji man ir sako, tai ar jie sugedę? Aš jai sakau , o šitos kaimo moterytės ar sugedę, kad kabinėjatės? Gražus reketas, kai daug parduodi, tai gali ir į kišenę įdėti.. ir toliau prekiauti š...

nn
2010-08-23 18:22

Pravažiuodama kartas nuo karto apsilankau Tauragės turguje, lyginant su kito miesto turgumi, tai Tauragėje yra mėšlidė, vaizdas atvykus ir pamačius,kaip laikoma mėsa, šiurpus.Po tuo pačiu stogu viskas, ir žuvis, ir rūkyti gaminiai ir t.t.Mieli ponai savininkai,atvažiuokite į MAŽEIKIUS ir pamatysite kaip reikia tvarkytis, bus jums geras pavyzdys.

Paranoja
2010-08-23 10:17

Tauragiškis: > Kovšovas, Beišys, Kancevyčius, Moisėjevas, Petrošius duodami > dėl to parodymus kelias dienas verkšleno kad jų įvykdyti > nusikalstami veiksmai einant valdžios pareigas labai labai > menkina ir žemina valstybės tarnybos institucijų > autoritetą ir silpnina valstybingumo pagrindus. O Beišys > dar parodė jei būtų silpnaprotis negalėtų užimti tokių > pareigų manau turėdamas omenyje ir tai, kad įvykdęs net > kelias nusikalstamas veikas, jei būtų silpnaprotis nebūtų > išvenges baudžiamosios atsakomybės o pareigos būtų > gaidžio. > Tačiau nepavykus sugraudenti verkšlenimais prokuroro > Nomedo, nusikaltimus įvykdę valdininkai labai gailisi dėl > to ir pasižadėjo nebežeminti valstybės tarnybos institucijų > autoriteto, nebesilpninti valstybingumo pagrindų ir nuo > pirmadienio atsistatydinti iš užimamų pareigų, su kuo ir > sveikinu. Bet ribotas protas garbė ir sąžinė jiems > neleidžia viešai pripažinti nusikaltimus prieš > persekiojamus asmenis ir bent atsiprašyti. Google, 2010-08-22 23:29 Seniai reikėjo nusikalstamos veikos iniciatoriams beišiams, kovšovams ir jų nusikalstamos veiklos bendrininkams palikti valdžios postus. Dauguma jų buvę komunistinės nomenklatūros komunistpalaikiai tęsia nusikalstamą veiklą nepriklausomoje Lietuvoje susidorodami su nusikalstamai sistemai neparankiais piliečiais, vykdo kitas nusikalstamas veikas bendrininkaudami tarpusavyje. Tokie asmenys, būdami priekaištingos reputacijos užvaldė Tauragės valdžios institucijas, griauna piliečių pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis, piktnaudžiaudami valdžios pareigomis vykdo žmogaus teisių pažeidimus, valdžios pareigas naudoja kaip nusikaltimo įrankį savo nusikalstamiems tikslams pasiekti. Ar nors vienas iš jų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Jums jau nei daktarai nepades,nes nebezinote ne kur,ne kada rasyti savo komentarus.Prie ko cia turgus ir Taurages valdzia (komunistai).As vis galvojau,kad Lietuvai vadovauja Kubilius,bet pasirodo-komunistai.Olia lia.Paranoja sunki liga,kol laikas gydykites,ar bent atsibuskite is miego ir neklaidinkite tautos savo sapalionemis,raskit tam vieta. Jooooo gera mesa is Maximos,primirkyta chemikalu,o kad dar daugiau imirktu subadyta.Pagaminus nezinai,ar plasmase,ar ka valgai.Jeigu praradote skonio receprorius patarciau nusipirkti is ukininku kiaule ir megautis tikru mesos skoniu.

Buvusi Tauragiske
2010-08-23 09:27

Narsius: > Perku ,,zalia" mesa Maximoj ir tikrai zinau, kad nusiperku > gera produkta, o ne kokio persenusio kuilio skerdiena, ar > lenkiska suda. Na tikrai kad ne s... perki Maximoje.Zmogau atverk akis,kokia mesa pardavineja visi prekybos centrai.Didesnio s... ir negali buti.Bet cia daugiau pavydas,kad kiti kazka uzsidirba,o patys sededami tik rankomis skesciojate,kai paskaitai jusu atsiliepimus net juokas ima,ant kiek zmoniu protas girti Maximos mesa,ten dveselyna,o ne mesa ir ta pati is Lenkijos ir kt.Lietuviskos ne su ziburiu nerasite.Nors prajuokinote,o tai liudna buvo pasidare.

to google
2010-08-23 06:41

Yra tikimybė, kad jus atsitiktinai atsidūrėte šiame puslapyje, pavyzdžiui suradus jį paieškoje. Pamastykite: gal būt jums reikia rimtai peržūrėti savo požiūrį į gyvenimą, jeigu netgi paieška savo iniciatyva pradėjo siūlyti jums eiti nachuj?

Google
2010-08-22 21:29

Seniai reikėjo nusikalstamos veikos iniciatoriams beišiams, kovšovams ir jų nusikalstamos veiklos bendrininkams palikti valdžios postus. Dauguma jų buvę komunistinės nomenklatūros komunistpalaikiai tęsia nusikalstamą veiklą nepriklausomoje Lietuvoje susidorodami su nusikalstamai sistemai neparankiais piliečiais, vykdo kitas nusikalstamas veikas bendrininkaudami tarpusavyje. Tokie asmenys, būdami priekaištingos reputacijos užvaldė Tauragės valdžios institucijas, griauna piliečių pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis, piktnaudžiaudami valdžios pareigomis vykdo žmogaus teisių pažeidimus, valdžios pareigas naudoja kaip nusikaltimo įrankį savo nusikalstamiems tikslams pasiekti. Ar nors vienas iš jų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Palikite komentarą