Tauragiškis Algiui,,
2010-11-08 15:05

Tai kaip jūs turėjęs rankose tą aparatą ir nieko neišmanydamas apie jį renkate tuos ikrus.Tada jie tinka tikrai tik į bačką,nes neužtenka vien žinoti kad aparatas sertifikuotas,reikia žinoti kaip jis veikia žuvį ir kaip juo naudotis idant žuvis netaptų tik mėsa valgiui,ką aš ir norėjau jums išaiškinti.

Algis Tauragiškiui
2010-11-08 09:18

Man tai jau nebejuokinga, nes besijuokdamas iš kito nė neketinate atsakyti į paprastą klausimą ir tik demostruojate savo išmintį nė neklausiamas. Matote, nieko nelegalaus nuveikti neketinu ir siūloma techninė informacija man neaktuali Tauragiškis Algiui,, 2010-11-07 10:30 Mačiau vyruti aš jų ir policijos žvejybai skirtų ir gamtosaugininkų,ir Kauno ir Vilniaus ir Klaipėdos,ir jų detalių katalogą galiu tau surašyti ir technines charakteristikas iki mikroschemų ir lauko tranzistorių įtampų bei signalo formos oksilografo ekrane.O gal domnina signalo stiprumas pagal lietuvos vandenų varžų žemėlapį(kuris žinomas siauram ratui lašišų vežėjų į Vilnių),nes nuo vandens varžos ir temperatūros priklauso signalo impulso ilgis,įtampa ir srovė.Pavyzdžiui judančiam vandeniui skirtu``ikrų rinkimo``aparatu,neparinksi kokiame Galvės ežere.Prajuokinai gerbiamasai visai savaitei

bangai
2010-11-07 08:34

Manau jas veža pasiskolinus reanimobilį ,kad ant ponų stalo patektų nesugedusi , ikrai užsūdomi į indus kad neišmirtų ,kaip kažkada darė vienas garsus Tauragės gamtininkas :)

Tauragiškis Algiui,
2010-11-07 08:30

Mačiau vyruti aš jų ir policijos žvejybai skirtų ir gamtosaugininkų,ir Kauno ir Vilniaus ir Klaipėdos,ir jų detalių katalogą galiu tau surašyti ir technines charakteristikas iki mikroschemų ir lauko tranzistorių įtampų bei signalo formos oksilografo ekrane.O gal domnina signalo stiprumas pagal lietuvos vandenų varžų žemėlapį(kuris žinomas siauram ratui lašišų vežėjų į Vilnių),nes nuo vandens varžos ir temperatūros priklauso signalo impulso ilgis,įtampa ir srovė.Pavyzdžiui judančiam vandeniui skirtu``ikrų rinkimo``aparatu,neparinksi kokiame Galvės ežere.Prajuokinai gerbiamasai visai savaitei.

banga
2010-11-06 19:12

nu nu gaudo zuvi prie uztvanlos tipo pagauna ir veza i vln ikrus spaust,idomu kaip ta lasisa isgyvena iki vilniaus kazkoje backoje...

Algis Tauragiškiui
2010-11-05 08:31

Iš Jūsų pasisakymo supratau, kad to aparato, kuriuo matėte šį rudenį gaudomus šlakius, rankose neturėjote ir netaisėte... Vienas apie batus, kitas- apie ratus... Tauragiškis Algiui: > Aš dar kartą sakau ,mačiau savo akimis tą ``sertifikatą``,ir > jį taisiau,be to dar pakeičiau impulso amplitudę ir ilgį kad > nors mažų žuvelių neguldytų dugnan,o sūnus papasakojo kaip > tiems ikrams sunku tokioje terpėje gyventi... > Bjauru kai valdžios ponai viskką šioje žemėje gali o > paprastą žmogų kodeksais ir apsurdiškais įstatymais,kurių > patys nesilaiko,apstatė kad jis visada jaustūsi > mokekule.Žemė tai ne tik ponų,man atrodo.Jau ir už akmenį > iš pakelės jei didesni pasiimsi baus,nes ponams tvoroms > gali nelikti. > Taip ir su žūklės aparatų sertifikavimu.Kodėl kodekse > apsurdiškai minima, kad VISI žūklės aparatai naikina > gamtą,ir nė pirst apie sertifikuotus,kad žmogelis žuvįes iš > bado ir skurdo nepasigautų,tokį legaliai nusipirkęs.Geriau > tegul su ``samapalais gaudo,po kurių(ir > gamtininkų``sertifikuotų)dugnas baltuoja,ir yra > gamtininkams darbo. > Pas mus chemijos ir teršalų pagalba išnaikina šimtus > kartų daugiau žuvies ir visi tyli nes visiems būna greitai > pamaloninta pininguočių,o baudos lyginant su tuo,vieną žuvį > maistui pasigavusiu,iki pažaliavimo juokingos.Nenoriu > išsiplėsti apie tą legendinį valdišką ir``legalų``(daug jo > darbo teko matyti...),nes pas mus temidės tarnai baudžia ne > tuos ponus ir valdininkus,kurie daro pažeidimus,bet tuos > kurie išdrysta tas niekšybes paviešinti. > Mano perdirbtą``meškerę``kai nuvežė į Vilnių,tai irgi > gavo sertifikatą...,nors ji tik 30-40 procentų atitiko > pasaulinius standartus.Nereikia čia anekdotų pasakoti.bent > būtumei į mano klausimus atsakęs,o tai dabar tie > ``elektrikų``gaudytojai lyg girti keliukai tikrinantys > vairuotojų blaivumą.Žiaurus vaizdas kai matai prisūdytas > bačkeles... > Tu pasakyk kodėl mes nusigyvenome iki tokio vergiško > gyvenimo,kad matant pareigūną dirbant šunybes einame kaip > akli.O paskui iš piliečių reikalaujama pilietiškumo,už kurį > kitus ir nudobia.

Algiui
2010-11-04 21:09

15. Žuvų gaudymui naudojami žvejybos įrankiai turi atitikti „Žvejybos ir žuvų išteklių apsaugos Lietuvos vandenyse taisyklių“ reikalavimus ir tikrinami ne rečiau kaip 2 kartus per parą. Žuvų reproduktoriai gaudomi žvejybos priemonėmis, kurios užtikrina jų gyvybingumą ir lytinių produktų gerą kokybę. Elektros žūklės aparatus naudoti gali būti leidžiama tik tuo atveju, kai kitais žūklės įrankiais gaudymas yra neefektyvus. Elektros žūklės aparatais žvejojama Aplinkos apsaugos ministerijos 1997 05 27 įsakymu Nr. 97 nustatyta tvarka. Čia kaip su tomis nitratų normomis maiste kur šiandien rodė ``Paskutinė instancija``,paprastiems mirtingiesėms mulkinti.

Tauragiškis Algiui
2010-11-04 21:02

Aš dar kartą sakau ,mačiau savo akimis tą ``sertifikatą``,ir jį taisiau,be to dar pakeičiau impulso amplitudę ir ilgį kad nors mažų žuvelių neguldytų dugnan,o sūnus papasakojo kaip tiems ikrams sunku tokioje terpėje gyventi... Bjauru kai valdžios ponai viskką šioje žemėje gali o paprastą žmogų kodeksais ir apsurdiškais įstatymais,kurių patys nesilaiko,apstatė kad jis visada jaustūsi mokekule.Žemė tai ne tik ponų,man atrodo.Jau ir už akmenį iš pakelės jei didesni pasiimsi baus,nes ponams tvoroms gali nelikti. Taip ir su žūklės aparatų sertifikavimu.Kodėl kodekse apsurdiškai minima, kad VISI žūklės aparatai naikina gamtą,ir nė pirst apie sertifikuotus,kad žmogelis žuvįes iš bado ir skurdo nepasigautų,tokį legaliai nusipirkęs.Geriau tegul su ``samapalais gaudo,po kurių(ir gamtininkų``sertifikuotų)dugnas baltuoja,ir yra gamtininkams darbo. Pas mus chemijos ir teršalų pagalba išnaikina šimtus kartų daugiau žuvies ir visi tyli nes visiems būna greitai pamaloninta pininguočių,o baudos lyginant su tuo,vieną žuvį maistui pasigavusiu,iki pažaliavimo juokingos.Nenoriu išsiplėsti apie tą legendinį valdišką ir``legalų``(daug jo darbo teko matyti...),nes pas mus temidės tarnai baudžia ne tuos ponus ir valdininkus,kurie daro pažeidimus,bet tuos kurie išdrysta tas niekšybes paviešinti. Mano perdirbtą``meškerę``kai nuvežė į Vilnių,tai irgi gavo sertifikatą...,nors ji tik 30-40 procentų atitiko pasaulinius standartus.Nereikia čia anekdotų pasakoti.bent būtumei į mano klausimus atsakęs,o tai dabar tie ``elektrikų``gaudytojai lyg girti keliukai tikrinantys vairuotojų blaivumą.Žiaurus vaizdas kai matai prisūdytas bačkeles... Tu pasakyk kodėl mes nusigyvenome iki tokio vergiško gyvenimo,kad matant pareigūną dirbant šunybes einame kaip akli.O paskui iš piliečių reikalaujama pilietiškumo,už kurį kitus ir nudobia.

Algis
2010-11-04 14:16

Dėl aiškumo pačiam sau siūlau pasidomėti Aplinkos ministerijoje kam suteikta teisė naudoti elektros žūklės aparatus. Iš tikrųjų tokių įstaigų yra vos kelios. Mano žiniomis suteikta teisė naudoti TIKTAI sertifikuotus serijinės gamybos, o ne kokiame nors garaže pagamintus aparatus. Nesunku būtų nustatyti (gal Jums jie ir pasakė) kas konkrečiu laiku konkrečioje vietoje tą veiklą vykdė ir kokiu konkrečiu aparatu buvo naudotasi.

Tauiragiškis
2010-11-04 02:21

``Nustatyta, jog brakonieriai šiuo metu neteisėtai žvejyboje naudoja tinklinius, duriamuosius ar užkabinamuosius įrankius, o kai kada netgi elektros srovę.`` Na kai perskaičiau,tai pusę dienos juokėmės su pažystamais ir visa šeima. KAIP TAURAGĖS GAMTOSAUGININKAI NERAUSTA VAIDINDAMI GAMTOSAUGININKUS??? Neseniai su vaikais ėjau pažiūrėti kaip tvarkoma ``Jūros`` krantinė ir netekau žado-vidurį dienos kažkokie chamai žvejoja ``Jūros`` upėje su elektriniu žūklės aparatu,o aplinka baltuoja pilvus išvertusios smulkesnės žuvys(gaila tada neturėjau videokameros).Kadangi visą gyvenimą taisau elektroniką,tai nereikėjo didelio vargo nustatyti aparato impulsų galingumą,jo veikimo diapazoną ir daromą žalą. Pasiteiravus kas tie super įžūlųs pažeidėjai,paaiškėjo,kad tai dėdės gamtininkai iš Vilniaus ir gaudo lašišas tikslu išimti ikrus ir iš jų veisti lašišas... Seniau tokius``fintus``krėsdavo gamtininkas Krakys ir jo kolegos,vidurį dienos plaukdami Jūros upe ir kraudami valtin riebias lašišas,kol kilimus jūroje plaunančios moterys cypdamos šokinėjo į krantą(girdėjau dėl to ir Vilnius buvo susidomėjęs...,o dar mano sūnus draugavo su jo sūnumi ir lankydavosi jo namuose...). Teko ir taisyti tą``nekenksmingą``jo aparatą.Tai ``standartinis``,brakonierių naudojamas el.žūklės aparatas,matėsi atimtas iš brakonierių(manau iš tokių kaip ir tie``gamtininkai``pagal vidų tada galėjau pasakyti net kur padarytas),duodantis 500 vatų ir iki 800 voltų įtampą į vandenį,nuo ko ir bebrai šokinėja į krantus,o žuvį visą pliekia iš eilės. Tvarkingas žūklės aparatas,toks kaip LEGALIAI užsienyje pardavinėjami,pvz.Samus 725G (netikite-žiūrėkite OFICIALUS SAITAS : electro-fisher.com/ ,o čia Amerikos saitas: electrofisher.us/ ) kuris ne muša žuvį o traukinėja žuvies šoninius raumenis,dėl ko žuvis ir plaukia prie krytės,o mažos žuvelės net nereaguoja,skirtingai nuo matyto Vilniaus gamtininkų aparato kuriuo galima bebrus iš uolų varyti ar pusę kaimo elektrą duoti. Taip...tada man kyla keletas klausimų tiems mūsų patriotiškiems``gamtininkams``. 1.Jei rėkiate visa gerkle ir visur kad elektros žūklės aparatai žaloja gamtą,tai kodėl jūsų policininkai ir prokurorai netempia į teismą ir nesodina į kalėjimus dėl didžiulės žalos Lietuvos gamtai,ir metų metais,juodu jumoru,juoikinatre visą Tauragę? 2.Jei el.žūklės aparatai(pasak jūsų) užmuša ir lašišų pateles ir ikrus padaro negyvybingus,tai kokio Vilniaus pono(ar ponų) stalui juos trėškiate iš lašišų? 3.Jei iš jūsų,elektra sugautų lašišų ikrų išauga palikuonys,tai reiškia žūklės aparatai nedaro JOKIOS žalos gamtai? 4.Jei žūklės aparatai nedaro žalos gamtai,tai jūs ponai NETEISĖTAI IR NEPAGRĮSTAI baudžiate jų naudotojus,už ką turite būti patys baudžiami manau dėl savivaldžiavimo. 5.Jei net Amerikoje ir kituose šalyse OFICIALIAI gaminami ir pardavinėjami tokie aparatai,tai ko jūs Tautai kabinate makaronus apie jų žalą?Peiliu galima ir duoną riekti ir...,taip ir aparatų yra visokių,O jums VISI NELEIDŽIAMI,paprastam juodnugariui,o jums leidžiami.Ar čia ne ,LR Konstitucijos nuostatos kad įstatymui ir teismui visi lygūs,pažeidimas. 6.Jei jūsų aparatas yra ypatingas ir nežaloja gamtos,tai įrodykite,paviešindami jo parametrus.Kad ir žinant parametrus,net elektrikas nepasidarys tokios stebuklingos ``meškerės``. 6.Jei vieni aparatai nekenksmingi o kiti kenksmingi tai kokia jūsų turima įranga tai nustatoma?Kišant liežuvį ar dar ką nors prie šio aparato? Manau pradžiai pakaks ir šių klausimų,kuriuos ponai žurnalistai galėtų užduoti mūsų gamtosaugininkų vadui.Manau jo atsakymai pralinksmintų mūsų vargingą ir niūrią kasdienybę...Taigi laukiame.Manau ir kai kuriems policininkams įdomu būtų...

Palikite komentarą