Larry Smith
2014-07-23 01:16

Ar jums reikia asmeninio ar verslo paskolas įvairiems tikslams? Jei taip, susisiekti per šį laišką ... larrysmithloanfoundation@hotmail.co.uk vardas: Reikalinga suma: trukmė: šalis:

ričardui
2010-11-16 16:18

P.s. Įsivėlė klaida.Vietoje ``...tau po bendravimo su bartušiu``,turėjo būti``...tau po bendravimo su M.Baršiu``.Atsiprašau.

ričardui
2010-11-16 16:15

Matyt dėl tokių nuopelnų,jis kaip ir Lesnickas pakeltas pareiguose,ir dabar vadovauja Štai kam : ORGANIZUOTO NUSIKALSTAMUMO TYRIMO SKYRIUS Viršininkas Mindaugas Baršys ,kabinetas 306,telefonas +370 446 2 0280,email : mindaugas.barsys@policija.lt Tik nesuprantu ką jis tame skyriuje organizuoja,ar tokius pat kaulų laužymus kaip man 2005 mtų rugsėjo pirmąją? Tauragė man primena kreivų vedrodžių karalystę,kur dori policininkai išeina į visokias gaisrines,ir kitus o pareiguoes aukštinami,invalidų kalų laužytojai,moterų trankytojai,ir bylu klastotojai. Tai va tavo mėgiamo pareigūno telefonas yra skelbiamas viešai ir norėdamas su juo pabendrauti,gali paskambinti,o jei sugalvosi asmeniškai,patariu naudoti apsaugos priemones,kad tau po bendravimo su bartušiu ir jo kolegomis tokiais kaip Abromavičius,nereikėtų šalinti ,kerzo sutraiškytos ,kojos meniskos,liekant visam gyvenimui luošiu, ir gydytis sulaužytos rankos.Sėkmės.

kas čia darosi
2010-11-15 19:24

Pasisakymai apsivertė kojomis,paskutiniai pasisakymai ne pagal datas o apačioje.Ar čia pagal pasisakymų turinį,ar pagal redakcijos požiūrį į keliamą problemą?

V.R.
2010-11-15 19:22

Keista,po tokių pasisakymų nėra``auksinio kardo``ir ``gumo``(pagrindinių šū...mundurų skalbėjų,drabstynmosi purvais ir įžeidinėjimų.Matyt pamatė(patikrinę IP,kad ne vien aš nepatenkintas tos,manau uniformuotos ir nebaudžiamos gaujos darbu. Pilnai sutinku su ``al,.``ir``Negro``nuomone.Manau policijos komentatoriai nerėks apie pilnatį,nesiūlys durnynų,negrasins,ir neįžeidinės pamatę kad ne vien Rezgiui policijos darbas panašus į organizuotų gaujų.

V.R.
2010-11-15 19:21

Keista,po tokių pasisakymų nėra``auksinio kardo``ir ``gumo``(pagrindinių šū...mundurų skalbėjų,drabstynmosi purvais ir įžeidinėjimų.Matyt pamatė(patikrinę IP,kad ne vien aš nepatenkintas tos,manau uniformuotos ir nebaudžiamos gaujos darbu. Pilnai sutinku su ``al,.``ir``Negro``nuomone.Manau policijos komentatoriai nerėks apie pilnatį,nesiūlys durnynų,negrasins,ir neįžeidinės pamatę kad ne vien Rezgiui policijos darbas panašus į organizuotų gaujų.

ricardas
2010-11-13 21:32

kas cia rasot apie barsy ka tas irgi raganet pradejo tapes mentu,krutekas mat atsirado nera nuo bahuru perpi9stas buves kaimietis

Negro
2010-11-13 13:12

Kas keisciausia, ne viena TV kriminaline laida nepranese apie tos dienos ivykius: moters savizudybe policijos kameroje.Per visa respublika rodo, kaip ,,Mentai,, laidoje uz buteli degtines apgirtusius senukus pakuoja, o cia - nera zmogaus ir net begancioje eiluteje per LNK nieko.Toks nutylejimas rodo policijos interesa slepti informacija nuo visuomenes. Idomu.Mafijos rusiuose mirsta zmones ir policijos rusiuose mirsta zmones.Mafija bent suinteresuota kazkuo ( nuzudyto zmogaus itaka verslo pasaulyje,turtu, sprendimais, sukelusiais jai neigiamus padarinius ir t.t.) O kuo suinteresuota policija? Pats vidaus reikalu ministras Palaitis yra trauktas baudziamojon atsakomyben uz dokumentu klastojima (nenuteise, bandymas pasisavinti apie 4500 lt tokio rango vadovui - mazareiksmis), tai ko tiketis is jo pavaldiniu? Buvo centriniai,sportbatiniai,stotiniai,sviniai,mejerai,lombardiniai - dabar ju vieta uzima policininkai. Darbo metodai tie patys, tik biurokratija didesne ir uniforma valdzios nupirkta uz tautos pinigus. Klausimas: ar policijos kamera ta vienintele,graziausia ir nepakartojama pasaulyje vieta, kur zmogus labiausiai nori nusizudyti? Idomu dar kas: kiek pagal statistika zmoniu nusizudo policijos patalpose? Gal tai rizikos zona,kuria, kaip pavojingus keliu ruozus, reikia apstatyti brangiais, panasiais i greicio matuokliusprietaisais?

al.
2010-11-12 19:04

187str.2d. Taurages pareiguniu labai gerai zinomas. Patis smurtauja sulaikant ir kabinete smugais pavaisina .O protokole zmogui pritaiko str. pasipresinima pareiguniui. neskiria mot. nuo vyr. gimines naudoja dviguba jega.O prokurorai aiskina pareigunai gali naudoti jega. Irodik kad je 5 pres mot. kelia ranka kur liuditojai? Apsiurdas ir kiek dar Tauta tiles?

runkelis to g.morkis
2010-11-12 14:00

Čia tai geras.Grynai Tauragės policininkų darbo stilius.tik trūlsta kad neteisėtai nuvežtas policijon žmogelis ,norėjo išsiveržti namo ,ir gavo gerai ``malkų``o policininkai surašė tarnybinius ir žmogeliui iškėlė bylą dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir (VISADA) teisėų poloicijos reikalavimų nevykdymo,o teismas kaip visada aklai patikėjo policininkų melu.Va dabar natūralus Tauragės temidės darnaus švogeriško darbo pavyzdys.

Palikite komentarą