mokytoja
2014-01-30 08:52

Iš tų patarėjų naudos kaip iš ožio pieno... O algos kokios! Mokytojai tokias tik sapnuose mato. Ir vis tiek miesto karaliukai kerta per kuklias jų algas. Kadangi nesugeba kitaip susitvarkyti su pinigais. Iš miesto mokytojų atima sąžiningai uždirbtus pinigus ir atiduoda neišgyvenančiai kaimo mokyklai. Pvz., Baltrušaičių k. Taip lengviausia, bet ar teisėta? Tikrai NE. Negana to, savo algas pasididina. Mielieji valdžios žmonės, ar jums ne gėda. Įdomu būtų išgirsti, kaip jie susitvarko su savo sąžine...

to noriu buti patareju
2010-12-18 10:09

Meras turi patareja, patarejas savo patareja ir t.t., kol atsiranda užkulisinis veikėjas kuris galbut turi biški smegenu, bet neturi diplomo:D Pasaka baigta, nes taip valdoma tauta...

kuclia
2010-12-13 20:14

Kažkas dar pastebėjo kad globotinis dirba mero patarėju. Bet aš tuo netikiu. Laukiu geru naujienų.

Globėjas
2010-12-12 09:24

Dingo už neištikimybę išplakta iš namų beždžionė (patinas) požymiai: veislė nežinoma, gorilos snukiu, gali priklausyti komunistų soceldemokratų partijai ūgis - už pranių didesnis agresyvus ir neprognozuojamas gali pulti už save dvigubai jaunesnes moteris minta šienu, virtomis bulvėmis su išmatomis, nukritusiais kopūstų lapais moka kelis žodžius, beveik nuolat lemena Žemėsa paskutiniu metu pastebėtas šlaito gatvėje Pastebėję praneškite kurjerio redakcijai ir man "to globėjas"

NDJ( nepart. jungt. judėjimas)
2010-12-11 12:35

Žmogaus teisių sargams dar "neiveikiami" yra Tauragės valdžioje dirbantys nusikaltėliai: Viktoras Kovšovas -vyriausybės atstovas Tauragėje, Pranas Petrošius - Tauragės rajono meras, Arūnas Beišys - Tauragės mero patarėjas, Tauragės savivaldybės silpnapročiai tarybos nariai bei menkystos seniūnijų seniūnai, Šie valdžioje dirbantys nusikaltėliai įkūrė fiktyvų, neteisėta žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA". ARŪNAS BEIŠYS su savo bendrais klastoją žemdirbių parašus, tai nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) aferos būdu neteisėtai pasisavino-gavo ketvirtį milijono litų (250 000,-lt )LR Kaimo rėmimo rėmimo fondo lėšų,teisėsaugai ,prokuratūrai, teismams teikią melagingą , tikrovės neatitinkančia informaciją, tikrovės neatitinkančia informaciją teikią Valstybės vadovams, susidoruoja su Lietuvos piliečiais, pagal Klaipėdos prokurorų išvadas tęsia nusikalstamą veiką prieš piliečius kurie nepabijojo pasipriešinti Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių gaujai - susivienijimui Pagal Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausiojo teismų sprendimus, LR Seimo kontrolierių išvadas,FNTT raštus jie negali užimti jokių pareigų valdžios tarnyboje. Manome, kad su gerbiamo teisininko Kęstučio Čilinsko pagalba Vilniuje KGB rūmuose įrengsime valdžioje dirbančių nusikaltėlių archyvą ir nors 99 metus laikysime dokumentus įrodančius jų sunkius nusikaltimus.

Viktoras
2010-12-10 20:37

Ar tikrai Tauragės rajono savivaldybės, juridinio skyriaus delegacija 2010 m. gruodžio mėn. 10 d. išvyko į BRIUSELĮ (ŽMOGAUS TEISIŲ KOMITETĄ) parvežti, sunkius nusikaltimus, nusikalstamas veikas tęsiančiam, Tauragės mero patarėjui Arūnui Beišiui - KOPŪSTUI arešto orderį suėmimui.?????

Ramutė
2010-12-03 18:59

795. Petras 20:49 12-03 IP: 78.61.69.200 Ponas Valatka tavo bendrakursis viktoras kovšovas už nusikalstamos veikos įvykdimą , Tauragės STALINO paliepimu, paukštintas pareigose yra ministro pirmininko patarėjas Tauragėje o STALINUI už brutalios jėgos 27 smogikų užsiūndymą prieš tris piliečius įkurtas - įsteigtas mero patarėjo etatas?????

Tauragiškis
2010-11-28 08:02

Ponas ministre pirmininke Andriau Kubiliau, pas mus Tauragėje valdžioje dirbantys nusikaltėliai mero patarėjas ARŪNAS BEIŠYS,Tauragės rajono meras PRANAS PETROŠIUS ir LR Vyriausybės ministro patarėjas VIKTORAS KOVŠOVAS tęsia nusikalstamas veikas,klastoja žemdirbių parašus, teikia melagingą informaciją Valstybės vadovams, įkūrė fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSĄ" aferos būdu suklastojo 25 žemdirbių parašus. neteisėtai, nusikalstamai gavo ketvirtį milijono litų 250 000,-lt Kaimo rėmimo fondo lėšų, tai nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) LR Seimo kontrolierių tarnyba,Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausiasis teismai,tęsią susidorojimą su Lietuvos piliečiais??????

kostė
2010-11-25 12:49

ar yra nauda iš ožio pieno

skaudviliskis
2010-11-22 17:21

kolege: > PENKIS METUS KABINETE SEDEJOME TRISE VISKA ZINOJOM VIENA > APIE KITA, SVENTES BENDRAS SVESDAVOME ,BET KAI TIK > PAGRINDINIS PATAREJAS PRADEJO VAIKSCIOTI I MUSU KABINETA > PAGALVOJOME GAL KURI JAM PATINKAM,JUOKAUDAVO TUREJOM LABAI > JUOKTIS IS JO KVAILU JUOKELIU, PO TO, PO VIENA PRADEJO > KVIESTIS ANT KILIMO I KABINETA. GRIZUSIOS KOLEGES BUVO > LABAI NEKALBIOS, LYG KAZKOKIA KALTE JAUSTU. SUPRATAU TIK > TADA KAI PAKVIETE IR MANE, LIEPE RASYTI PAREISKIMA IR STOTI > I SOCDEMU PARTIJA NES KITAIP NEVA GALIU PRARASTI DARBA. KAI > PASAKIAU KAD ESU JAU KELI METAI TVARKOS IE TEISINGUMO > PARTIJOJE ,PASAKE EIK LAUK, NESUSIPRATELE NEZINAI KOKIA > PARTIJA PASIRINKTI DAR PASIGAILESI, IR NUO TADA PATAREJO > DEKA SU KABINETO DRAUGEMIS SEDIME TYLOJE ,SU BAIME BIJOME > PATAREJO Tokias situacijas galetu pasakoti nesustodami vienas po kiti skaudviliskis ar jos apylinkiu zmones. Kaip "savo noru" tapo soclibais, po to vel tapo "savo noru" socdemais. kaip "savo noru" malkas pjauna, griovius kasa ir t.t. Geda daro sis zmogus socdemu partijai, galetu vadovybe susimastyti apie kolegos tokius veiksmus.

Palikite komentarą