eiii
2010-11-25 16:06

nepyk, aš tik paprastas eilinis žmogus, tikrai Rudminas man ne vadas, turbūt ne taip supratai, aš pats esu tikrai žiauriai nuo jo nukentėjęs, bet yr kaip yr. Niekam su juo susidoroti nepavyks, nes jis yra po geru stogu iš departamento ir viskas tuomi pasakyta.

to eiiiii
2010-11-25 14:25

O tu ką išminčiau,galvoji kad tavo vadui UŽ ASMENINIUS``nuopelnus``blėkinius ženkliukus segioja? Gal jis vienas gaudo į save panašius,ar pakrūmėse tykoja,žioplų šoferiukų? O gal jis tą benziną iš Valstybės vogė? O gal čia pagal tave straipsnis kaip Rudminas namą statosi ar remontą jame atlieka? ČIA STRAIPSNIS APIE,MANAU ``UAB TAURAGĖS POLICIJA`` IR JOS VADĄ! DAŠUTO??? Na aišku ir apie tuos jo pavaldinius,kurie tamsoje vakare kala litą prie senosios Keramikos įvažiavimo,ar kitoje tamsioje ir pelningoje Pramonės ar Gedimino gatvės vietoje, stovėdami išjungtomis šviesomis ir keldami avarines situacijas ,už kurias baudžia į jas patekusius valstiečius,t.y. mus.Aišku vietoje pasirūpinimo eismo saugumu,kas bent rusų laikais buvo kelių inspektorių pareiga.Na aišku ne Šilalės. Neseniai apie tos kelių policijos ``medžiotojų`` nusikalstamus triukus paskambinau UABo budinčiąjam, tai jis UABo stiliumi, liepė man pačiam pasakyti``medžiotojams``, kad taip daryti negražu,ir aišku po to būti tos chebros eilinį kartą terorizuojamam,ar spardomam. taigi išminbčiau kai nori pasirodyti protingas įsigilink į temą,o ne aklai, pasimuilinęs galvą lysk vadui į smirdančią vietą.

eiiiii
2010-11-25 13:50

eiiii, juk kalba eina apie Rudminą, neužsimirškit mielieji:)

Rezgys O.Gerdauskienei
2010-11-25 04:03

Jūs rašėte:``.I PRIVACIA VALDA NEBIJO EITI ? `` PONAS MAČERNIS IR Į MANO SŪNAUS LOVĄ NEBIJO ATSIDRĖBTI DEŠIMČIAI VALANDŲ.TURIU NUFILMAVĘS JUOS SU SKUČU.o ČIA TIK JŪSŲ PRIVATI VALDA. Kažkada aš mačerniui padėką į policijos Departamentą siunčiau,ir dabar labai gailiuosi kad tokiam``oborotniui v pagonach``(iš rurų kalbos),padėką rašiau. Kas liečia cigarečių kontrabandą,tai paskaitykite Skučo kaimynų pasisakymus ,temoje`` Šilališkis taranavo Tauragės policininko mašiną``,ir bus viskas aišku. Užjaučiu tą šaiką.Seniau jiems buvo lengviau,nes vieną Rezgį durnium išvadindavoi,bylų prifabrikuodavo,šeimą paterorizuodavo ir gerai,o dabar atsirado gerdauskienė,virkietis ir daug kitų nepatenkintų šių,manau smogikų darbu.Čia jau ne kaip,šio UABo chėbrytei. Stiprybės Jums ir linkiu eiti iki galo.Po vieną jie gali mus suluošinti ,užversti sufabrikuotomis bylomis,baudomis sukurtomis``iš lemputės``,o kai mūsų daugiau jiems traida užeina,kas matosi iš jų atstovo ``2010-11-24 21:42``pasisakymo,kaip ir to ``Lietuvių kalbos mokytojo``kuris tik tris apgailėtinus žodžius moka be klaidų parašyti.

to Lietuvių kalbos mokytojas
2010-11-25 03:48

Gaila kad ne pareigūno vardą pasisavinai tik moikytojo,o tai būtų - SĖSKIS ``SROKAS``,PONAS TRAKTORISTE SU ŽALIU KOMBINEZONU.Tau iki Mokytojo kaip Kakaūlinui iki ministro .

Tauragiškis to 2010-11-24 21:42
2010-11-25 03:43

Jei būčiau parašęs bent vieną nesąmonę,tai tu pirmas būtumei su visos prokuratūros ir treismo sankcijomis atlėkęs ir iškėlęs bylą pagal BK 154 str.(šmeižimas). nesuprantu ant kiek reikia būti bukam kad nesuprasti jog žmonės komentuoja ne Rezgio(kad taip nori) pasisakymus,o ``tauragės kurjerio``straipsnį. matyt prasto pilstuko atėmei ir įkalei ,kad to nesupranti.kaip ir to kad rezgfys dar prieš metus rašė apie tai ką dabar parašė ``Kurjeris``ir kas varo tau ir tavo sėbrams isteriją. Na aišku ir pilnatis čia pačiam pamačyjo :))

tauragiskiui
2010-11-24 19:42

niekaip nesuprantu kaip vienas asmuo pasivadines tauragiskiu, jo tikroji pavarde jau visiems zinoma dar neatsibodo kurjerio komentatoriams, tas paraso kokia nesamone, o visi kiti komentatoriai klauso jo. turekit savo nuomone gerbiamieji. matyt protingi zmones cia nekomentuoja.

O.G.
2010-11-24 12:41

Lietuvių kalbos mokytojas: > Gerdauskiene, sėskis, dvejetas .Jai esi lietuviu kalbos mokytoja . tai turetum suprasti kad as toje lietuviu mokykloja nesimokiau... ir lietuviu kalba kalbu tik 18m.as paziureciau kaip kalbetum ir rasytum mano gimtaja kalba.

patrulis
2010-11-24 12:02

na ko kaltas tas eilinis policininkas, kaip muzika groja taip ir šoka, pakeiskim Šilalės muzikantą ir situacija iškart pasikeis, juokas ima kad jis dedasi gerai grojantis, na manau jam ir galvijų banda ganyti leisti yra pavojinga

stepas
2010-11-24 11:33

sovietmečiu tekdavo dažnai turėti reikalų su milicija (ksng), nes veždavome spec. krovinį su atitinkama mašina, dabar jokia paslaptis, kad vogdavome , nes algos buvo 100-160 rb., bet nei vienas (Radžius, Motikaitis , Leikus , Šimkus) sustabdęs ar į kabinetą išsikvietęs - nėra pavartoję jėgos, kalbėdavo lėtai ir konkrečiai, būdavo, kad ir uždarydavo į "katalaškę", yra pralaikę virš paros. na o atėjus laisvai Lietuvai (1993m.) mane sulaikė pas motiną namuose, atseit reikia atpažinti. o nusivęžę suvedė su Martutaičiu taksistu, jam užteko pasakyti, kad tai aš (važiavau į Kelmę ir nesumokėjau) atėmė pinigus, ataudė tiek , kad po kelų metų to pasiekoje tapau neiįgalus. Suradau kaltininką, kuris važiaqvo, išsiėmiau abdukciją (Gedminas patarė eiti į prokuratūrą, nes policija užglaistys ) tyrė Armonas, ir galų gale gavau ats. - vienam papeikimas , kitas įspėtas ,nors buvo 6, nebuvo noro teptis rankų ,ir aukščiau ieškoti teisybės, nes reikėjo pusmečiui išvažiuot. Moralas toks: kuo didesnis intelekto kofeciantas, tuo jo laipsnis aukštesnis (KSNG visi buvo su aukštoju) , na o tie berniukai nuo gatvės, kurie kankino, skaityčiau Skaudvilės pag. m-los "absolventais", jų reikia bijoti, nes kada nors nužudys ir bus nepakaltinami../

Palikite komentarą