Turto skyriui
2011-01-15 17:16

Taip apie Tauragėje panaikinto žemės ūkio skyriaus, dėl to kad galėtų susidoroti su neparankiais valdininkais yr rašoma Tauragiškių balse 2011m sausio 13 d. straipsnyje "Kaimo reikalų skyrius - vieninga, darni,šeima" ??? Turto skyrius, 2011-01-14 20:15 Visoje Lietuvoje buvo ir yra žemės ūkio skyriai, tik Tauragėje kada apskrities viršininkui ARŪNUI BEIŠIUI reikėjo įtvirtintį savo nusikalstamus veiksmus - veikas įkuriant neteisėtą fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA", kad susidoroti su jam nepaklususiais valdininkais, Tauragėje buvo panaikintas žemės ūkio skyrius. Todėl Ramutė Noreikienė dabar laimingai dirba pavedėja koridoriumi tolyn, į socialinės globos skyrių, džiaugiasi Ramutės darbu neigalieji. Ramutė laiminga, kad Reinoldas žino visus keliukus į vienkiemius o svarbiausia Ramutei žinoti kokio diametro vamzdeliai.... Ramutė Noreikienė sėdi ne "savo vežime", nes tik proto turėdamas gali pasakyti, kad arūnas beišys padarė - daro -tęsią nusikalstamas veikas panaikines Tauragės rajone žemės ūkio skyrių???

asasas
2011-01-11 14:26

Vis labiau ryškėja elementarus kriminalinis niuansas. Kas valdo kontrabandos srautus į Lietuvą, tas valdo ir Pagėgių rajono politiką. Įskaitant kontrabandininkų šeimas, galimus tarpininkus ir kontrabandines prekes pigiau perkančius rinkėjus, situacija gaunasi sudėtinga. Paksoidinė " tvarka ir teisingumas" vėl turi nemažai šansų. Dažnas gali paklausti, o kas kaltas? Ir vėl tenka grįžti prie vis labiau įkyrinčios kontrabandistų siautėjimo pasienyje temos. Vėl reikia aiškintis, kas jiems šiame " versle" padeda ir ar nėra tų padedančių tarpe teisėsaugos institucijų darbuotojų ir politikų. Kaip galima suprasti Seimo Komskiui labai tinka turėti brolį rajono merą K.Komskį. Toks ir pats gali laisviau " otkatų" prisigraibyti Seimo tokį komiteto pirmininko lygmenyje " stogą" turėdamas. Paskui to paties rajono pensininkai ir kiti socialinių išmokų gavėjai skundžiasi, kad tos išmokos yra tokios, kokios yra. Tada kiekvienas toks pilietis gali paties savęs paklausti už ką jis balsavo per savivaldybių rinkimus? Ar už klestinčią kontrabandą ar už teisingai mokamus mokesčius į valstybės biudžetą? Kiska tonka.....

Petras
2011-01-10 13:30

Šalna nušaldo...., rudys sugraužia metalus, o baisiausias yra melas, tad ir mūsų melagėlį apsišaukėlį Tauragės meriuką Pranių Petrošių Bažnyčia niekaip neatveda į padoresnį kelią, prieš kelis metus Praniui už baisius melavimus - dokumentų klastojimus, Bažnyčia uždavė sukų kryžių vilkti per Tauragę, dabar melagiuką-PRANIUKĄ ir NIEKADĖJUS vėl Bažnyčia susodina ant gėdos kėdučių?????

danute
2011-01-08 22:04

Labai geras ir protingai parasytas Jusu straipsnis,matosi ,kad pas jus yra protindu,drasiu zmoniu.Labiausiai man patiko kad jus sugebejote duoti per "snuki"vejo jegainininkams. Su jais sunku kovoti jie kaip erkes siurbiasi i silta vieta.Lipa per zmoniu galvas.Daug jus savo laisvo laiko paaukojot,bet daug ka nuveikete.Sekmes siais metais kalkite prie sienos visus apgavikus juk jau didele dalis zmoniu atbudo,nebebijo pasakyti ka mano. Musu isrinktiesiems vis sunkiau spresti musu likimus,bei tvarkyti musu gyvenimus.

V. Mazuroniui
2011-01-06 16:28

Ponas LR Seimo nari, V.Mazuroni, imkite pavyzdį iš LR Prezidento R. Pakso!!!!! Tvarka ir teisingumas partijos narius: teršia ir žemina jų garbę, orumą ir t..t.. Tauragės Tvarka ir teisingumas partijos pirmininkas Sigitas Kancevyčius kuris pagal Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausiojo teismų sprendimus, LR Seimo kontrolierių išvadas, FNTT(Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos)raštą,Klaipėdos prokūraturos raštą 2010 m. kovo 20 d. negali užimti jokių pareigų valdžios tarnyboje, tęsią nusikalstamas veikas,padėjo valdžioje dirbantiems nusikaltėliams kląstoti žemdirbių parašus,aferos būdu neteisėtai Tauragės mero patarėjui Arūnui Beišiui įsteigtį - įkurtį fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA" neteisėtai pasisavino gavo ketvirtį milijono litų (250 000,-lt) LR Kaimo rėmimo fondo lėšų,tai nustatė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba. Už sunkius nusikaltimus ir tęsiamą nusikalstamą veiką Tauragės "tvarka ir teisingumas" partijos pirmininkas Sigitas Kancevyčius paskirtas iki gyvos galvos į aukštas pareigas, Tauragės bibliotekų direktorius,kląstoją Tauragės krašto istoriją, biografiją, teikią melagingus parodymus teisėsaugai, teismams, Valstybės vadovams?????

....
2011-01-04 12:50

Ne tik Tauragėje tai vyksta, bet ir Pagėgiuose. kas pasidomės kiek ten priimta darbuotojų be jokių konkursų. Ir vis laimi " vienos partijos" nariai.

Tėvynė šaukia
2011-01-04 00:17

Lietuvi nevergauk ir nemaldauk laisvės, junkis į visos Lietuvos laisvės žygį. 2011 m. sausio 4 d.(antradienį) visi Lietuvos piliečiai, ypač nukentėję nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų savivalės su vėliavomis ir plakatais renkasi į pirmus 2011 m. taikius piketus prie Generalinės prokuratūros 12 val.,po to tą pačią dieną protestuosime prie Prezidentūros, Vyriausybės ir Seimo. Reikalausime nedelsiant nutraukti valstybės institucijų neteisėtus ir nusikalstamus veiksmus prieš piliečius ir valstybę, nuolat vykdomus Žmogaus teisių pažeidimus. Prašau platinti šią informaciją.

cukinija
2011-01-03 20:42

nu tai paziuresim kaip cia bus:) jei valdininkas yra vagis, tai juk baudzia ne uz tai, kad jis valdininkas:) kiek girdejau pries istatyma visi lygus ar ne?

cukinijai
2011-01-03 20:35

Negalvojau kad Tauragėje liko tokių naivuolių kurie patikėtų jog mūsų temidės tarnai skriaus valdininkus. Mano vaikias ir tas protingesnis.

cukinija
2011-01-03 15:50

tai, kad Petrosiaus dienos suskaiciuotos liko keli menesiai iki teismo ir viskas teks atsisveikinti su mero postu ie apskritai su darbu valstybiniame sektoriuje... kokia prasme uz ji balsuoti?

Palikite komentarą