selga
2010-02-07 19:04

tai tegul ir nevaziuoja

Žiauru.
2007-10-08 19:57

anonymous: > Nu krc patis atrakcijoninkai uzsirove, ash ten buvau geros > drakikes ten buvo ;] kad daugiau tokiu butu... ;] Durnas zmogus, kuris parase si sakiny.Kaip galima rasyt,kad reikia daugiau mustyniu.Ziauru.Pasibjaurejimas.Ne veltuj Taurage :/

Žmogus
2007-10-08 19:52

Visų pirma parkas daugiau į tokį kaimą nebevažiuos,nes čia nesupranta,kad atrakcionai skirti linksmybėms,o ne įrodyti,kokie mes kieti,pažiūrėkit ką mes galim! Tai yra žema. Antra,parko darbuotojai nepradėjo pirmi,incidentas buvo,kai vienas kvailas paauglys išdaužė atrakciono kasos stiklą ir užsipuolė vieną iš darbuotojų (panelę),kurią gynė vaikinas. Pamatę kiti,puolė kviesti visus darbuotojus,kad pagautų kaltininkus ir jie atsakytų už tai,tačiau jie pradėjo bėgti,o darbuotojai vytis. Pasivyję vieną norėjo sužinoti kuris kaltininkas,bet jis nesutiko gražiuoju pripažinti,todėl pradėjo priešintis,ir vėl stengėsi pabėgti.Vienas iš darbuotojų papurškė ašarinėmis dujomis,kad puolantysis apsiramintų.Kiti pabėgo.Parvedę tą paauglį pas save,darbuotojai,bandė sužinoti,kuris išdaužė stiklą,kad atsakytų ir sumokėtų.Jis pasakęs,kad nežino,buvo paleistas.Kitą dieną darbuotojai buvo prigrasinti,kad gyvi neišvažiuos.Visą dieną jie buvo terorizuojami.Vakare,po darbo buvo užpulti.Po šio įvykio iš karto buvo skambinta policijai ir greitajai,nes vienas buvo pašautas. Trečia,dėl apsaugos,buvo kreiptąsi i apsaugos tarnybas,tačiau Tauragėj jų per maža.Todėl darbuotojai patys privalėjo budėti. Beje,muzika būdavo išjungta visą laiką laiku,nuo 10val.Mano manymu,Tauragė daugiau neišvys atrakcionų,nes čia gyvena žmonės,kurie nesupranta linksmybių arba yra paprasčiausios "pacukų" gaujos,kurie neturi ką veikti,tik ieško nemalonumų! Tikrai,kad GĖDA.

tatatrak
2007-09-28 16:59

Visai jau ispreto TAURAGES DURNIUKAI ka ie tik nedaro Jie yra PYP..PYP,PYPPYP.....PYP,PYP..PYP..PYP.... Kazkoke de:pyp,,ped:pyp.

A8
2007-09-10 15:14

Arba isvis reiktu aptverti taurage auksta spygliuota tvora, nes taip ar taip cia didzioji dauguma nusikalteliu

A8
2007-09-10 15:12

Jo tauragei reikia tvarkos, cia tai tiesa - visu pirma apsviesti tamsius pesciuju praeinamus uzkampius, padidejusios rizikos vietose irangti stebejimo kameras, nes jas realiai nera taip brangu irengti tiek kiek pinigu buvo nuplauta tilto stebejimui.

Tauragietė
2007-09-08 15:29

Gyvenu netoli nuo to stadiono, kur buvo apsistojęs atrakcionų parkas. Galiu pasakyti tik tiek - tai jau geriau tegu nevažiuoja, jei tvarkos nėra. Visų pirma, turėtų būti bent jau apšviesta teritorija aplink mokyklą ir stadioną. Dabar gi pacukai sulindę į tamsius užkaborius plempia alų. Baisu ir pro šalį praeiti. Antra, tie atrakcionai tampa žmonių susibūrimo vieta. Kodėl tokiu atveju nepatruliuoja policija??? Beje, ir patys atrakcionų savininkai privalėtų pagalvoti, kaip užtikrinti savo darbuotojų ir lankytojų saugumą - gali gi pasisamdyti apsaugą. Patys ir nukenčia - vakarais prisirenka gaujos girtų pacukų, kaukia, rėkia, vemia. Tokie ir pinigų neturi. O normalus žmogus nenori eiti į tokį bardaką. Ir dar - juk turi būti kažkokios higienos normos dėl atrakcionų keliamo triukšmo? Muziką leidžiama tiesiog klaikiu garsu. O aplink - gyvenami namai, patikėkit, po poros dienų lauki nesulauki, kada pagaliau tie atrakcionai išvažiuos.

007
2007-09-07 13:52

Taurages malalietkos yra idijotu gabalai,uzsidirbo 100lt.vilkdami cigarus nuo Nemuno pakrantes ant kupros ir galvoja ,kad yra ahuieni bachurai.:),tai gali lupti ka tik nori.

anonymous
2007-09-04 19:07

Nu krc patis atrakcijoninkai uzsirove, ash ten buvau geros drakikes ten buvo ;] kad daugiau tokiu butu... ;]

klaviatura
2007-09-03 13:27

manc: > tokiuose renginiuose apsauga privalo buti.. kita karta gali > nukenteti ne tik organizatoriai... siaip policija yra uz > keliu simtu metru, negi sunku buvo jai laiku paskambinti?.. > atrakcionistai galetu pinigus ne tik i kisenes kistis, bet > ir apsaugininkams sumoketi, bo kita karta zmones gal bijos > visai ateiti.... dalis taurages jaunimo, aisku, yra > truputeli "ligoti" :)) Nebutu nei apsaugos aplamai ,nes dabartinis jaunimas pasirinko palaida gyvenimo buda: alu. cigaretes , narkotikus . Visus siuos 3 dalykus galima sulyginti kaip brutaluma,nesiskaityma. Ir ka galima pasakyti ,tipo jaunimui reikia pramogu ? Geda !

Palikite komentarą