teisybė
2007-12-04 21:19

Vulgarumo esmė- kai patija tvarka ir teisingumas metų metus švelniai tariant vagia, meluoja,naudojasi tarnybine padėtimi ir tt. Tai galima natyti beveik kasdiena. Otie kurių pareiga ir tiesioginis darbas, kad visai tam būtų užkirstas kelias užmerkia akis. Kaip A.A. vadas D.Ciganas, ar jis baus Budvytį, jeigu jis pats su komskio rekomendacija pateko į šias pareigas.

nepolitikas
2007-10-29 14:11

Dž. Raskinas yra pasakęs, kad "Vulgarumo esmė- sensacijos siekimas". Visų pirma nusikaltimą reikia skirti nuo administracinio teisės pažeidimo ir nereikia stengtis padaryti visus nusikaltėliais. Antra už padarytus pažeidimus baudos ir jų dydis yra nustatytos įstatymu, visiškai neatsižvelgiant į tai kokiai partijai priklauso pažeidėjai. Trečia-minėtame reportaže padaryti pažeidimai yra ne FNTT, o aplinkosaugos kompetencijoje, todėl pagrindinius sprendimus priims aplinkos apsaugos agentūra, kuri ir privalo tokio pobūdžio pažeidimus fiksuoti ir už juos bausti. Na, o kad žmonės nebetyli, o pastebėję negeroves įvykdo savo pilietinę pareigą- praneša specialiosioms tarnyboms, tai rodo, kad mes neabejingi tam kas vyksta aplink, dėl ko atsiranda vilties jog ateity gyvensim geriau.

lipudkas
2007-10-27 16:45

darbininkai prisipazino - zvrra is tos vietos liepe kasti Budvytis. Faktas uzfiksuotas juostoje. ponai FNTT pareigunai - nepramiegokite sio nusikaltimo

geras
2007-10-27 13:00

nu geras jo, vel vargsai libdukai kibo.Juk jie nekalti, kalta aplinka, siuo atveju kaip rode televizija tai darbininkai savavaliskai visa tai dare. Ot grazu suversti visa kalte vargsam darbininkam, ar tokie jusu rinkiminiai pazadai?Ar uz tai balsavo Meliovestos darbininkai? Bet tuomet kam tie pinigeliai atiteko uz ta zvyra, kuri veze ant keliu. Turbut darbininkams i kisene subyrejo? Bet ka cia galvoti tikiuosi kad FNTT isiaiskins ir neskirs tokias baudas ant durniaus kaip praejusi kart, kai muziejaus remonto pinigelius Budvytis kartu su savivaldybes administratore pasidalino?

Palikite komentarą