munce
2008-02-06 06:47

Na as jau nesistebiu tuo kas darosi mūsų Lietuvėlėj. Jei rimtai tai užkniso viskas, kažkokia supuvusi sistema. Nesuprantu kaip kai kurie žmonės dar sugeba dirbti tokioje policijoje. Aš tikrai juos labai užjaučiu. Bliaxa, kažkoks neužauga dideliu greičiu lekia prigėręs Tauragės gatvėmis ir dar pareigūnai negali jo sulaikyti šaudant, tai negi laukti kol nutrenks ką nors mano ar kitų artimuosius. Nesamonė. Kam reikalingi pareigūnai neturintys jokių realiai įgyvendinamų profesinių teisių - tik kontrikams ir žulikams, taip pat neatmetu galimybės kad ir mūsų grietinėlės atstovams. Na o apie Tauragės prokuratūrą atskira kalba. Ne vienas Tauragėje žino kokie santykiai sieja prokurorus su kontrikais. Nesuprantu kaip tuo dar nesusidomėjo spec. tarnybos, o gal tiesiog neparanku kažkam.

xxx
2008-01-29 00:46

bybi menti pydarai uostykit, sakok gaudyti kontrikus,narkodilerius, bet kad jie visi vieni su kitais dirba!

objektyvus
2008-01-24 06:24

valio valio prokurorams valio .... taik ka reik padaryti prokurorams kad jie pagaliau atsigrežtu į pareigūnus, suprastų, nes dabar jiems svarbiausia pasodinti mentus ir taskas, o narkodileriai, kontrikai tegu bujoja...... tai va....

as
2008-01-19 15:15

Blogai pataike, tokius kur laksto ir nusaut reikia, gerai, kad persove, o begdamas kazin kiek but zmoniu tas nevykelis nuzudes. Pagalvokit zmones, tai kas cia kaltas, ar pareigunas gal but issaugojes ne vienam gyvybe, ar tas beglys kur neaisku kiek but uzmuses nekaltu zmoniu.

maskvyčius-412
2008-01-15 06:44

Įdomu ką rašo pareigūno nuostatuose, kai vykdydamas tarnybinę pareigą ir ginklo panaudojimas prieš nesustojusio asmens automobilį ir kokios sankcijos, ir aplinkybės kada netyčia sužalojamas pažeidejęs ar jo sėbras. Matote pas mus dar svarbiau geležis mašina nei žmogaus gyvybė. juk būtų buvę paprasčiau dabar ir tam pačiam pareigūnui buvę jei jis tą plastmasės gabalą ESPACE nuo kelio nustūmęs, p ne šaudęs. Pataikyti iš važiuojančios mašinos i ratą kitos mašinos. patikėkit turi būti profas šaulys.

F1
2008-01-14 21:20

jei pareigunai stabdo prasom sustoti, bus viskas paprasciau

Palikite komentarą