petras
2008-01-23 22:31

kur jau kur tauragej keliu eismo taisykles ne egzistoja

rasa
2008-01-23 20:35

na bet ir zmones nesisaugo puola po ratais stacia galva .piestysis kaip ir vairuotojas privalo zinoti eismo taisykles ,nejaugi taip sunku pasukti galva isitikinti ar saugu ir tik tada eiti pamato pereja ir puola kaip akis isdege.

Adolf
2008-01-23 16:00

Kad per plauka neivyko eismo ivikis(vaziuoja ant pesciuju) tai maciau 7-8 kartus.Po rekonstrukcijos!

manc
2008-01-23 09:29

ko tai manau, kad kalneliai "miegantys-gulintys policininkai" pakankamai dalinai issprestu sia problema... ekonomiskai - puse velnio kaina... nors ant magistraliniu keliu (tai visgi yra A12) gal taip negalima.. tada mano komentaras beprasmis ;) tada lieka greicio ribojimas nuo "kulturkes" iki "stoties".... ir patruliuojanciu milicininku bent vienas ekipazas pastoviai tame tarpe... saugumo kaina auga..., bet... kiek Lietuvoje kainuoja zmogaus gyvybe?

nex
2008-01-22 19:19

Jei gudragalviai padare dvieju juostu kelia,tai pastatykit ir pesciuju sviesofora.Jei pirmoje juostoje vairuotojas sustoja praleisti pesciuju,tai bukagalviai vairuotojai tuoj metasi i antra juosta,net nesupranta ko sustojo priesais ji vaziaves vairuotojas :) Niekam nelinkiu,bet avariju dar cia bus...

A8
2008-01-22 06:59

na is tikro gaila, kad tokios nelaimes nutinka, reikia buti kiek imanoma atidesniais tiek vairuotojams tiek pestiesiems... Bet tikrai pasitaiko pesciuju kurie per savo klaida patenka i nelaime. Nors ir pesciuju pereja yra, tai nereiskia kad ji virs kelio, taip pat deretu laikytis tam tikru taisykliu. Man yra buves atvejis, kuomet dviratininkas vaziavo kelkrasciu ir tik pasiekes pesciuju pereja suktelejo savo dviracio vaira kad ja pervaziuoti i kita puse kelio, tai atsiprasant norejau sustoti ir uzmesti per ausi...

vika
2008-01-22 06:48

to M2 Pagal tave tai piestysis kelyje yra dievas. Nejaugi nereikia pažiūrėti ar toli mašina ar arti jei kelias slidus gali ir nespėt sustabdyt. Kiekvienas turim saugoti savo gyvybę. Aišku jokiu būdu neteisinu vairuotojų nutrūkgalvių.

to M2
2008-01-21 20:14

vistiek kaltas yra tas kas ylindo y pagrindiny kelia nepraleides masinos, pagrindiniame kelyje gali lekti ant kiek nori ir kaip nori vistiek kaltas bus is salutio , kaip ir nesenai kai petrosiaus avarijoje kaltas buvo kur uzkiso o nesvarbu kad jis 130 leke

M2
2008-01-21 19:32

vika: > Yra vairuotojų, kurie tikrai neleistinai laksto, bet > piestieji tai kartais irgi eina net nepasukdami galvos, > ypatingai jaunos panos. O ko pėsčiajam į kažką žiūrėti, juk tam ir yra kelių eismo taisyklės, kad pėsčiuosius praleisti. Čia ne pėstieji kalti o nemažos dalies tauragiškių vairuotojų mentalitetas.

M2
2008-01-21 19:28

Toje avarijoje, kur susidūrė du automobiliai,apkaltino tą kuris išvažiavo iš Spaustuvės gatvės. Policija užfiksavo tik galutinį vaizdą. Tačiau kodėl kilo avarija, niekam nesvarbu. Automobilis,kuris važiavo Dariaus ir Girėno gatve pažeidė grubiai KET(kelių eismo taisykles),t.y sustojus pirma eile važiavusiam automobiliui praleisti einančius pėsčiuosius per perėję, važiavęs už jo automobilis persirikiavo į antrą eilę ir čiut neužkliudęs pėsčiūjų einančių per perėję(nors turėjo praleisti), trenkėsi į tuo metu iš lendantį iš Spaustuvės gatvės automobilį. Jeigu jis būtų laikęsisi KET taisyklių,avarijos nebūtų įvykę. Neteisinu ano vairuotojo, tačiau važiavęs Dariaus ir Girėno gatve elgėsi kaip tikras Tauragės "bičas" ir kaltas lygiai taip pat. Įdomu,ką būtų apkaltine,jeigu jis būtų nutrenkęs žmogų ir tada būtų atsitrenkęs į tą kitą automobilį. O dabar čiut taip neatsitiko. Vienu žodžiu pirmyn tauragiškiai, pateisinkit savo "gerą" vardą, kuris Lietuvoje ekaip minimas.

Palikite komentarą