živilka sttoraciut
2009-07-30 12:32

jeronimas rupslaukis: > manyciau kad vandalai protestavo pries pona ginta,katras > taupydamas degalus apsimeta jog jo masina > sugedusi,prikabina koki kvaileli,parvelka ji nuo kauno,o > tas paskui uzsikuria savo masina ir parvaziuoja tuos keleta > kilometru nuo gryblaukio geriau pėsčiam vaikščioti ir teisybę rašyti, o kai ieškai paslaugos ir dar meluoji, tai negražu. Geriau uodegą pabrukus sėdėt ir nekišt nosies kur nereikia.

jeronimas rupslaukis
2009-02-16 12:12

manyciau kad vandalai protestavo pries pona ginta,katras taupydamas degalus apsimeta jog jo masina sugedusi,prikabina koki kvaileli,parvelka ji nuo kauno,o tas paskui uzsikuria savo masina ir parvaziuoja tuos keleta kilometru nuo gryblaukio

vidas,
2009-01-23 13:24

o siaube, kas darosi Batakiuose, aš galvojau, kad ramus miestelis visi draugiški ir noras buvo gyventi tame miestelyje, bet matosi čia nekokie reikalai, ant seniuno varo, vienas kitam kaip sunys, oi kaip bjauru, kad seniunas ir nėra doras,negražu viešai varyti.

mano nuomone
2009-01-14 12:50

Manau,kad jokio skirtumo,ar kunigas toks ,ar toks? Visi mes neesam tobulybes,bet jau kas liecia baznycios isniekinima - tai labai satanistiska. Girdejau sena istorija,kad vagys paveiksla buvo pavoge is baznycios,tai ilgai negyveno. Kas avarijoj ir t.t. Kaip grudas dainuoja ( kiekvienam savo), uz darbus yra ir pasekmes,

ne jusu reikalas
2009-01-12 15:30

slykstu skaityti kai kurios komentarus..batakiai toks mazas miestelis,bet pasirodo ten gyvena tokiu prikliu zmoniu...kuriems uzkliuva seniunas,nors jis cia visai nei prie ko...juk straipsnis apie baznycia jei nepastebejot!!!!!!!!!

STT ĮGALIOTINIS
2008-12-25 19:09

Pritariu p. Narsiau kol dar kelios Švėkšnoje laisvos vietos nuvežk Batakių seniūną jonį jupaitį gal išpraus išgrens utėles ir šiknaplaukius iš smegeninės juk tik silpnaprotis galėtų gyventi sovietinėje pirtyje o jam dzin ir jis priverčia jauna BATAKIŲ kunigėlį jam tarnauti ,o bažnyčios klapčiukas užimdamas ivairiose istaigose net keturis etatus seniunėli vadina garbusis o Batakių seniūnas Jonas Jozapaitis pagal Klaipėdos ir Vilniaus teismo sprendimus ir Lietuvos Respublikos SEIMO KONTROLĖS sprendimus negali užimti pareigų valstybės tarnyboje?

Narsius
2008-12-22 09:50

Švėkšnos psichiatrinėje ligoninėje dar yra keletas laisvų vietų... (čia informacija kai kuriems komentatoriams). Gaila klebono, kad pries sventes teko tokie sukretimai. Manau policija turetu issaiskinti veikejus, nes miestelyje neturetu buti daug narkotikus vartojanciu personu. Tuo paciu manau galetu uzsukti i Norkiske ir apklausti misteri Ginta, kuris tikriausiai pazista is arti slaptos visuomeninio pasirpriesinimo pries socialine priespauda ir asmeniskai Batakiu tijuna, tfu - seniuna, organizacijos narius.

XXXXX
2008-12-21 18:38

bet tu cia ir nusisnekejai Gintai...visai ne y tema!!!!prie ko cia tas seniunas?nebezinai jau kur jam kasti?ziaurus tie zmones...nebeegzistuoja niekas,net Dievo namai...visus aptemdes pavydas(Gintui),pinigu manija..ziauru!!!!!

ponas-x
2008-12-21 18:30

na ir teisingai,jeri visiems krize tai visiems!!!!!! beto nesaiku, juk ar nera pats kunigas kazko prisidirbes?????? juk tai nebutu jokia lietuvoje naujiena,teko grdet ir apsivogusius,gejus,narkomanus kunigelius. tad manau kad kaltu reiktu pradet ieskot nuo vadinamuju nukentejusiu.

gal kas
2008-12-20 09:28

gal kas kokiu gandu zinot apie ta baznycia, kas tai galejo padaryt, vistiek kalbos tai turi kazkokios vaiksciot?

Palikite komentarą