Tiesa
2019-09-04 12:34

Kiekvienoje biudžetinėje įmonėje už Darbų saugą yra atsakingas žmogus,todėl Damoklo kardas šia galvelę pirmiausia ir nukirs,tikrai ne įmonės vadovą.

2019-09-04 10:55

Aiškiai matoma , kad įmonėje - silpnai su darbų sauga. Nevedami instruktažai nei priimant į darbą, nei vykdomi periodiniai mokymai ir t.t. Viskas leidžiama pro pirštus, formaliai. Žmonės nesupažindinami su pareigybinėmis instrukcijomis, neatliktas darbo sąlygų higieninis įvertinimas. Dirbantieji neaprūpinti normaliomis darbo priemonėmis, darbų saugos priemonėmis. Darbų sauga įmonėje vedama atmestinai, deja.

Mantas
2019-09-03 08:29

BigLi, manai, kad išsiliejimas kraujo į smegenis yra lengvas sužalojimas tai klysti, o kas liečia mergaitę, tai tik pirminiais duomenimis lengvas, dar gali ir pasikeisti, nes ir rašė, kad gydymo eigoje gali pasikeisti. Straipsnis rašomas apie nesaugias darbo sąlygas , o Jūs su savo komentarais nevietoje. Ten byla tiriama, tad linkiu kantrybės laukiant nuosprendžio.O darbdaviam linkiu pamastyti kokiom darbo sąlygom dirba Jūsų darbuotojai, jie žmonės kaip ir Jūs, tad rūpinkitės jais atsakingai ir nebus tokių nelaimių, o šeimai linkiu, kad stiprybės

BigLi
2019-09-03 07:52

Žmogus nukrito nuo kopėčių - sužalojimai sunkūs, gaidys karatistas sudubasino moksleivę, taip kad kelintas mėnuo vaikas negali net normaliai kalbėti - nesunkus kūno sužalojimas. Tik LT taip gali būti.

Palikite komentarą