SST
2009-02-27 18:46

Jei turite kokios medžiagos kreipkitės kur reikia, o ne internete klėdėkit.

4-SJSJ
2009-02-27 16:45

Kokia čia visuomenė sapnuoja apie Eičių girininko bylą, visi nuo galo parašyti 2,3 ,4 komentarai to paties stiliaus, matomai ir to paties asmens parašyti. Jei jau kam įdomu galiu informuoti, kad šių metų vasario 2d. Eičių girininkas E. Jucius ,Eičių k. , netoli mokyklos, rado negyvą tauriojo elnio jauniklį ir savo mašinoje parsivežė į girininkija. Buvo praneštą į Tauragės rajono agentūrą, inspektoriui P. Survilai, jis sudarė komisią , susidedančią iš jo paties , aplinkos apsaugos inspektoriaus P. Juknos, vet. gydytojo-inspektoriaus K. Domarko. Komisija nustatė, kad elnio kūne šautinių žaiždų nėra, paėmė smegenų mėginius tyrimams ir nugaišusį tauriojo elnio jauniklį išvežė į Rietavo utilizavimo gamyklą. Taigi gerbemieji,kas patys esat nešvarus netepkit kitų. Kas liečia informacija, tai viskas bobutės lygio, girdėjo skambinant varpais , bet nežino kokioje bažnycioje.

Gaila
2009-02-27 11:06

Keista, kad vieną nusižengusį pričiupus, prasideda visokie nesusiję su įvykiu komentarai. Vienas paskutinių net visiškai klaidinantis. Pasakomos pavardės, metamas kaltinimas, o patys teiginiai net neabejotinai sąmoningai pateikti visiškai klaidingai. Atseit ko Jūs patys purvini būdami prie kitų kabinatės? Pagaliau jei ir kas nors yra teisinga, tai ko atsibudot tik dabar? Tai reikėjo jau senai kreiptis reikiamais adresais ar bent į žiniasklaidą, o ne pliurpti kas ant liežuvio anonimo vardu prisidengus. Primityvu.

jfjtrhgf
2009-02-27 10:53

Noretume pasiteirauti zurnalistu, kaip Taurages r. Mesku kaime trijų pusų ymones savininko stovi pirtis su pamatais uzlejamoje pievoje savavaliskai be projakto pastatyta ant sesuves upes kranto, kur taurages gamtosaugininkai nemato gal kokius seserius metus.

SJSJ
2009-02-27 10:50

Mes, visuomene noretume suzinoti kaip baigesi Augenijaus Juciaus dirbancio Taurages miskų uredija, eiciu girninkijos girninku byla, kuris buvo aplinkosaugininkų suciuptas siu metų sausio vidury girninkijos kieme parsivezes elnę tarnybiniu visureigiu. Sulaikyme dalyvavo aplinkosaugininkas Petras Survila.

to TTTT
2009-02-27 08:25

Kada Taurages aplinkosaugininkams uzteks drasos uzdaryti taurages mieste berzes upelyje yrengtus salimai gyvenamu zmoniu kanalizacijos vamzdzius ir kada upeliu baigs plaukti zmogsudziai ir kitos atlekos.

to TTTT
2009-02-27 06:09

Teisingai. Geriausia gynyba puolimas. Todėl ir bandoma ieškoti Gaidauską pričiupusių Tauragės agentūros pareigūnų veiklos trūkumų.

TTTT
2009-02-26 21:54

Taurages aplinkosaugininkai parsidavę tarnybinius garažus Veterinarijos g. Tauragės mieste, tarnybines auto mašinas pasiliko namuose, kad galėtų už mokėtojų pinigus pasinaudoti savom reikmėms.Petras Survila kiekvianą rytą ir vakarą savo ponią vežioja į darbą ir iš darbo, o Romas Jurgelionis tarnybiniu automobiliu ZAV-374 už mokėtojų pinigus vyko į palaukimines ir varymines medžiokles viso sezono metu ir žvejybą su savo bendrais.

To Pasiūlymas
2009-02-26 16:40

Tai jau labai žiauriai... Žmogų su visa šeimyna be mėsos palikti. Kiek žinau daugiavaikis tėvas juk...

to twerserg
2009-02-26 06:40

Tai gal galėtumėt paminėti pavardėmis kokie inspektoriai vežioja savo "pones" į darbą ir kitaip neteisėtai naudojasi tarnybiniu tarnybiniu transportu?

Palikite komentarą