Bla bla bla
2019-03-12 11:01

Zmones atsibuskit, jei norit geriau gyventi - eikit dirbti, prie ko tas meras? :D Mero pagrindine pareiga vadovauti tarybai, o ne gerinti jums gyvenima :D Mane juokas suima, kai isivaizduoju Dovyda meru, na bent tikiuos, kad jis viesai mokes kalbeti, ne taip kaip Miciulis su savo kosminiais klausimais.

Verdiktas.
2019-03-12 07:53

Už Davidą balsuos tie....kur s privetom...,už Dariuką visi normalūs,sėkmės.

tauragiskis
2019-03-08 11:58

norėciau pakalbėti apie gerus socdemų nuveiktus darbus.tai brangiausias duobiu lopymas respublikoje, kai Dunokuose dirbo Mosėjaus sūnus. Administracijos direktoriumi tada dirbo Mosėjaus tėvas.Puikus kelias į Prano Petrosiaus namus. Tauragiskių neatsiklausus privatizuota desimtys savivaldybes objektu. saunus koncertai uz 100 euru, kur visi prisigere vaiduokliauja ir susirenka 20 zmoniu.O seniunijose ,kaip pokario laikais kelius barste 2 vyrai su kastuvais iš traktoriaus priekabos.Kita seniunija net neturi su kuo kelius barstyti.Apie kelių buklę iš vis geriau nekalbėti. nes didziausios sumos sumoketos uz duobiu lopyma Mosėjaus sūnui. Didžiausias traukos objektas rimtijos prekybos centras , nors didziausia įmonių koncentracija yra smėlynų g bazėse ir buvusio paukstyno teritorija ,o ten valdžios dėmesio buvo 0. taigi isvadoj tie kurie nori gyventi geriau pagal socdemu sąrasą balsuoja už Dariu , tie kurie tikisi kad geriau gyvens visi rajono žmonės balsuoja už Dovyda

Ėturib
2019-03-08 11:51

Socialdemokratai gyvena kliedesiuose, seka pasakas apie zmoniu gerove ir pagalba zmonems, ir neva pristatys darzeliu, zmones gyvens geriau, viskas bus isasfaltuota ir t.t. Taigi traukiasi ir trauksis visi rajonai, šių procesų jūs nesuvaldysite, tad ir nemaitinkite patiklaus rinkėjo gražiai skambančiais, bet tuščiais ir niekuo nepagrindžiamais pažadais. Tauragės socialdemokratai ne tik, kad neatstovauja socialdemokratijos idėjų, bet joms ir prieštarauja, visiškai nemokėdami priimti ir gerbti kitokią nuomonę, kitas politinės pažiūras turinčius piliečius, juos menkindami. Apimti didybės kliedesių, pamiršote, kad visi žmonės lygūs (Petrošius, Karbauskis, Kovšovas). Nusileiskite iš kosmoso, aplink daug geru zmoniu, jūs tokie ne vieninteliai.

Birutė
2019-03-07 22:16

Liberalai gyvena kliedesiuose, seka pasakas apie utopinę Tauragę, kuri neva pritrauks investicijų, klestės, čia grįš jaunimas ir t.t. Taigi traukiasi ir trauksis visi rajonai, šių procesų jūs nesuvaldysite, tad ir nemaitinkite patiklaus rinkėjo gražiai skambančiais, bet tuščiais ir niekuo nepagrindžiamais pažadais. Tauragės liberalai ne tik, kad neatstovauja liberalizmo idėjų, bet joms ir prieštarauja, visiškai nemokėdami priimti ir gerbti kitokią nuomonę, kitas politinės pažiūras turinčius piliečius, juos menkindami. Apimti didybės kliedesių, pamiršote, kad visi žmonės lygūs (Arvasevičius, Ramanauskaitė). Nusileiskite iš kosmoso, aplink daug jaunų ir išsilavinusių žmonių, jūs tokie ne vieninteliai.

to mieli tauragiskiai
2019-03-07 18:19

o prie ko cia Petrosius eura yvede konservatoriai su Nauseda priesakyje o liberalai jiems pritare

Ha ha ha
2019-03-07 14:57

Prie ko tas prezidentas, juk rinkimai tai skirtingi :D ir prie ko tas litas, gal dar pasakysit, kad prie rublio buvo geriau? Tai kas cia toje nuostalgijoje gyvena? Euras buvo gilesne ir neisvengiama integracija i Europos sajunga, as dziaugiuos euru ir manau, kad ji isivesti buvo puikus sprendimas. Kainu suolis buvo neisvengiamas, po euro isivedimo kainos kilo visose salyse :)

M ieli Tauragiškiai,
2019-03-07 14:26

Jūs rimtai pasvarstykite socialdemokratai panaikino litą , įvedė eurą , oi kaip ,, puiku ,, gyventi šiandien. Jeigu būtų litas šiandien tai būtumėm laimingesni , negu esame.Jeigu už Darių tai tada ir prezidentas P.V.Andriukaitis , tai galvokite su savo smegenimis, o ne kas ką pasakė.Ir eikite balsuoti , o ne kaip dabar pusę žmonių balsavo ir tikisi kad gyvenimas gerės sėdint ant sofos.

Beje
2019-03-07 12:23

Kiek atsimenu iš praėjusių rinkimų, iš P.Petrošiaus tyčiojosi, kad jis senas. Panašu, kad ir dabar vyresnis žmogaus amžius laikomas didžiausia yda, kad vyresni žmonės yra atmatos, kuriems neverta žengti į priekį. Panašu, kad pagal liberalus šioje šalyje nėra vietos senukams. Primenu mielieji, kad mes visi vieną dieną būsime seni, todėl gerbkite vyresnius ir semkitės iš jų išminties bei rodykite jaunesniajai kartai gerą pavyzdį.

Rinkejai
2019-03-07 12:10

Mes paprasti zmones, kurie turi laisve rinktis patys, pagal liberalus esame cituoju “muzikai”, “debilai” “supisti”, “kupini nerimo ir baimes, bei nuostalgijos”, “bebrai”, “asmenys, kuriems baigesi mastymo evoliucija” kuriuos galiausiai reikia dar ir sudeginti. Prasau, liberaliska kultura visame grozyje. Ir dar sako balsuosit uz socdemus bus zingsnis i praeiti, tokios neapykantos kitaip mastantiems nebuvo nuo naciu laiku! Baisu ir geda, kad ir jaunimas auklejimas ant tokiu paciu pagrindu. Neapykantos politika ne kitaip.

Palikite komentarą