taip
2019-03-13 13:57

Matote,ką liberalai prikniso,tik,gerieji žmonės,atsipeikėkite, balsuodami pagalvokite,kas bus toliau,jei vaikaipradės vadovauti miestui.Gėda

Birutė
2019-03-10 07:55

Įdomu,koks šito E.Vaitiekaus išsilavinimas.Tai pataikaujantis žemo lygio nieko vertas žmogelis.Na, kad jo pareigos buvo susiiję su santechnika,tai žinoma,mano nuomonė,tokie ir santechnikų vardą teršia.Tokie neturėtų iš vis gimti.Tokie,kaip jis žmonėms kenkiantys tipai,užkietėjęs ir niekada iš šito tipo nebus normalaus vadovo,direktoriaus ir panašiai.Mano nuomonė,tai nepilnavertiškumą turintys nelaimingi žmogeliukai,kurie matomai patiria pasitenkinimą kenkdami žmonėms,taip matomai patirdami patys malonumą ir įsivaizduodami svarbiais.Galiu drąsiai teigti,kad šis tariamas direktorius yra žemiau,negu žemai.Laikas jam parodys jo vietą,manau ilgai laukti nereikės.Stiprybės valytojoms,ir nebijokite tokių direktorių.Ginkite savo teises visais įmanomais būdais,kol tokius pastatysite į vietą,tai Jūs vertesnės už tokį galimai neišprususį direktorių.Jūsų negerbdamas jis pats save pasmerkia įrodydamas,koks jis yra tuščias ir supuvęs.

Roze
2019-03-07 20:44

Tuoj butu ukio pardavimo pasekmes pajus netik kiemsargiai, verks dar visas miestas ir daugelis namu bendriju

geras
2019-02-24 08:45

senis stankus komunistu buvo o dabar vadovauja tremtiniams. Čia tai geras.

kurjeris
2019-02-23 19:02

Ziauru. kai nera ka pilti ant konkurentu tai socialiniai demokratai net samdo zmones kad irasinetu ir isprovokuotu kanors. gerai gerai, kuo maziau savivaldybes ymoniu tuo maziau vietikes partiniams idarbinti. niekas cia nepabrangs isvarys visus senus isisaknijusius metu metais partinius nereikalingus tai dar ziurek ir atpigs

kai perziangiamos visos ribos
2019-02-23 07:36

Perskaicius komentarus ypac "anam lakrastuke" nusprendziau balsuoti tik uz Dariu. Tikrai nemanau kad atsiras daug balsuojanciu uz niekingu komentaru autorius, bet kokia kaina siekiancius islikti taryboje. Manau reiktu suaugti ir nustoti tyciotis. Niekindami kitus niekinate TIK save, savo zmonas, savo vaikus, savo Tevus. Ar svetimos kai kuriems liberalams ir konservatoriams padoumo, pagarbos zmogui savokos? Ar jus suvokite kad matydami tokius tevus -jusu vaikai uzaugs dar agresyvesni, dar ziauresni, dar nepakantesni ir nesivaldantys savimylos. Ar to linkite savo vaikams? Ar patycios mokyklose ne tokiu tevu "nuopelnai"? Ko paskui stebimes kad paauglys siaip ar is neapykantos uzmuso kita vaika? Tevai ar jus pavyzdys savo vaikams?

juokdariai
2019-02-21 08:34

Kiek reikia pakeisti partiju ar paziuru kad galetumete vadintis NEPARTINIAIS? Ar tai cia cirkas jums?

taurgiskė
2019-02-20 21:12

to pardavimo, realiai mane pardavė, liberalams nedovanosiu, niekad nebalsuosiu, niekad

...
2019-02-20 20:32

tai, kad pokalbis irasytas ok, visi zinome tiesa, teisiskai tik galios neturi, bet uztenka , kad isgirsti viska...:)))))

kolegaje
2019-02-20 18:43

kai turi geru draugu ir savo vyra gali idarbinti, bet kai nevykes tai ir draugai nepadeda.

Palikite komentarą