Rima
2019-02-04 08:16

Lietuvoje įsivaikinti vaiką sąlygos yra gana paprastos, galima sakyti vienos paprasčiausių visoje Europoje. Taigi, mielieji, prašom vaikinkitės. Ar tik paburnoti gebat?

jonas
2019-01-21 11:54

protu ir širdimi nesuvokiamas šakalizmas plečiasi. Būtina jį sustabdyti,

gggg
2019-01-18 08:43

Gėdų gėda, vieninteliai visoje Europoje, kaip kokie papuasai, sudarėm sutartį su N. Zelandija, įsiklausykit, ne su kokia Portugalija ar Kipru, o su N. Zelandija esančia kitame pasaulio krašte, koks gali būti čia jų interesas, kai juos supa daugiamilijoninės skurstančios šalys, belstis čia į Lietuvą ir kaupti lietuvių vaikus. Interesas tik vienas -išnaudoti juos, nes lietuviai darbšti, tvarkinga tauta. Kaip mus motina žemė nešioja tokius brudus, juk čia mūsų vaikai, Lietuvos kūnas ir kraujas, ar Lietuva kokia Zimbabvė negebanti savo vaikų išmaitinti, kad turime juos brukti kažkokiems neaprietėliams po visą pasaulį. Jau net brolius nuo seserų atskirinėjam, kad tik kokį sušiktą dolerį gauti už parduotą vaiką. "Vaikas išreiškė norą;, porina direktorė, koks čia noras gali būti pas 9 ar 10 metų vaikus, tokius vaikus gali suviliuoti kuo tik nori, jų nuomonės ir pageidavimai per dieną keičiasi dešimt kartų, kur jūsų kompetencija dirbti tokį darbą, jei tokie pagrindai leidžia pardavinėti vaikus po visą pasaulį. Kodėl Lietuvos piliečiams sudarytos nežmoniškai sudėtingos sąlygos ir protu nesuvokiamai ilgos procedūros įsivaikinti vaikus. Va kur problema, čia reikia spręsti problemą, sudaryti lengvatas ir teikti paramą mūsų šalies piliečiams įsivaikinti savo šalies vaikus, tik tuomet galbūt Lietuva atsikratys prekybos savais vaikais etiketės bei tarptautinės gėdos, kurios nusiplauti mums nepavyks per kelias kartas, kad būdami viskuo pertekę, gyvendami laisvoje šalyje prekiavome savo vaikais.

kažkas čia negerai
2019-01-18 06:16

man straipsnyje užkliuvo globos namų direktorės žodžiai, kad globos namų personalas aiškino globojamiems vaikams, kaip jie jausis užsienyje, kai bus įvaikinti. Atrodo kaip prekybos žmonėmis marketingo planas. Keista, kad vaikams pasirašant sutikimus būti įvaikintiems užsienyje, nedalyvauja nei advokatas, nei nepriklausomas psichologas, netgi negirdėjau, kad dalyvautų įvaikinimo agentūros atstovas, o gal turėtų dalyvauti ir nevyriausybinė organizacija, dirbanti žmogaus teisių srityje. Taigi, atsakomybė už įvaikinimą tenka pačiam nepilnamečiui. Jaučiu didelę gėdą dėl šalies institucijų darbo su socialiai pažeidžiamais visuomenės nariais

Palikite komentarą