Užuojauta
2018-12-10 11:09

kolektyvui ir įstatymo raidę vykdančiom institucijom - tikrintojams. Straipsnį tiesiog gėda skaityti. Bijau, kad žmogiškumas, geranoriškumas, lankstumas greit išnyks kaip dūmas. Egocentriški tėvai į pasaulį išleidžia vis daugiau vaikų, kurie įsivaizduoja, kad žemė sukasi aplink jų bambos ašį.

as
2018-12-10 08:22

kai remontavo "kodėlčiaus" grupes, taip pat buvo sujungta po 2 grupes, nieko, išgyvenome :) tik turėjo taip pat būti po 2 auklėtojas ir abi auklytes, tik gal nepataikydavau, nes matydavaut ik po 1 auklėtoją ir auklytę :) tik skųstis nebėgau, nes reikai suprasti - jei norite gražių grupių, tai kitaip nebus, nebent uždaryti darželį mėnesiui - dviem.... tada vėl bus nepatenkintų :)))

amzini nepatenkinti
2018-12-09 13:41

Na ir slykstukai tie tevai, kurie skundziasi, butu suprantama jei turetu del ko (..ta diena grupeje buvo 25 vaikai), juk anksciau, prie raudonojo vado, visose grupese budavo po 25-27 vaikus ir nieko...tada nesiskunde. Na jei ir nukeltu ta renovacija i vasara, tai juk baigtu tik ziema, tas nieko neissprestu. O dabar, ziema mazesnis lankomumas, ateis pavasaris daigiau bus lauke ir viskas bus puiku. Labai labai smagu, kad pagaliaau renovuoja.

Palikite komentarą