???
2018-11-03 11:45

Kai tame sąraše tiek abejotinos reputacijos "nusipelniusiųjų" ar netaps ši lenta pajuokos ir apkalbų objektu...

Taip.
2018-11-03 10:46

Didelis priekaištas komisijai, Neįsigilinta, neišanalizuota.Kai kas iš pagerbtųjų už gėrimus net buvo pašalinti iš darbo,o kai kas ir toliau nepastebėti dirbs gražius darbus. Kai kam užteko ir to,kad kažkada gimė Tauragėje ir nieko nenuveikė jos labui, Juk ši lenta ne vien šiai dienai, bet ir tolimai ateičiai.

as
2018-11-03 09:12

prie ko petraitis ar kad seima paliko su savo turtu nesusitvarke prie ko alekniene ar parnarauskiene kuri ant visu pagieza laiko juokas kazlauskiene ir ta tai dar ir jos dukra petraitiene

Pasiūlymas
2018-11-03 07:09

Reikia ir gėdos sąrašo-sovietų kolxozniko, kuris "neprisimena"kiek už seimo BMW mokėjo, jo sūnelio, apgavusio senukus (spėju, ne juos vienus),praniaus partiečio Mažvydo exdirektoriaus, kuris "nematė"kur išgaravo milijonai ir t.t ir t.t ++++

Taurages gyventojas
2018-11-02 21:56

Kad itraukti i sarasa nusipelne tauragei zmones,tai viskas aisku.Bet jei jau nesurenkam nusipelniusiu simtuko-kam i ta sarasa sukist visus liberalus,kurie nenusipelne niekuom?Tai nafiga tas simtukas?Susiraset i sarasa visus,kam takus ir plentus praklojot,kas prabalsavo,kaip reikejo,kad maklius prastumt ir cia skaitosi nusipelne?(nekalbu apie tikrai nusipelniusius).Bet tokie tipai,kaip petraitis,miciulis,simasius,parnarauskiene...nu jop s... mat.Ir dar matai kokie "gudrus",kad tauragiskiai veliau tos gedingos lentos nenuluptu,sumaste prisikalt ja ant privataus namo sienos(kas gi darkys privataus namo teritorija) ir pasirasyt sutarti(nemanau,kad dykai),kad ant to namo lenta kabes simta metu.Tai ne garbes,o GEDOS LENTA.Ir manau kiekvienas tauragiskis,kuris gerbia save ir taurage,su tokiais "nusipelniusiais" nenores buti sarase.Eik santechnike i rinkimus dar karta ir pamatysi,kuom esi "nusipelnes".

tauragiski
2018-11-02 20:48

GEDA

Kaunas
2018-11-02 20:02

Jūs klystate į krašto šimtuką įrašydami direktorių, nes mes jį atleidome dėl žemos kvalifikacijos, jis buvo labai silpnas. Aišku jis būtų puikus, kokios, kebabinės finansininkas. Jį pakvietusi skyriaus vedėja, irgi jūsų šimtmečio mergina, tuščia vieta, kadangi su ja niekas nederinama ir jokių sprendimų priėmime ji nedalyvauja. Taip, kad, mieli tauragiškiai, Kaunas Jums dvi vietas atlaisvino, tikrai garbiems miestelėnams įrašyti.

lektorius
2018-11-02 19:21

Nenustebčiau jeigu dalis garbių tauragiškių pareikalautų būti išbraukti iš šio sąrašo ir nedalyvautų šiame šou. Ir kas tada liktų... kolegijos profesūra, rektoratas, dekanatas.....

komisija atsipeikėkit
2018-11-02 19:00

M. Petraitis, kuris yra atrankos komisijos pirmininkas, įtraukiamas į sąrašą vien už tai, kad " įkūrė įmonę Valdymo apskaita ir buvo Kauno kolegijos Tauragės skyriaus buhalterinės apskaitos disciplinų lektoriumi, o dabar administracijos direktorius ". Ar tai tikrai didžiulis nuopelnas Tauragei ? Nejuokinkim žmonių ir nedarykim gėdos Tauragei, komisija ką jūs darote, atsipeikėkit.

Siaubas
2018-11-02 18:36

Šimtuko iniciatoriai, susiprotėkit ką padarėt. Šviesus mirusiųjų atminimas, garbių ir veiklių žmonių turime. Bet labai pritariu daugumai, kad neužtenka gerai atlikti savo darbą. Ir kuo toliau nuo aferistų ir aferisčių, kurių šiame sąraše gausu. Sudarėt sąrašą, o dabar susiprotėkit, palikit iš jo ne daugiau kaip 50.

Palikite komentarą