taigi
2018-09-11 11:06

ne meras kurias darbo vietas, o verslas... O kad visas demesys per miciulio kadencija buvo skiriamas verslui ir besikuriantiems verslininkams tai cia akivaizdus faktas. Tik kad visoje lietuvoje situacija blogeja, gyventojai isvyksta visos lietuvos mastu, netik taurages cia problema. O siaip visuose valstybes tarnybose, reitinguose taurage labai pakilo visomis pozicijomis, visur teigiamai apie ja kalba.

LT
2018-09-11 05:18

miIciulis eidamas i merus sake, kad jei nesukurs 3000 darbo vietu, trauksis is politikos.Darbo vietu nera,o mero kede pasirodo saldi.nenori paleisti, tik kas uz ji subingalvi balsuos.Liberalai-aferistai.Su Masiuliu priesaky

Kaimynai
2018-09-10 12:05

Šauni valdžia, lengva bendrauti ir teigiamai naudingus miestui ir rajonui klausimus išspręsti.

Viskas gerai
2018-09-10 09:30

Už Mičiulį , jo jauną komandą ir taškas. Nėra ko čia daugiau kalbėti. Viskas , kaip ant delno. Labai teisingai viską išdėstė komentatorius "as irgi" , geriau nepasakysi.

to Dekanas
2018-09-09 19:24

visa tai tare Saulius Batonas !

Dekanatas
2018-09-08 22:25

Dekano koplytėlėje, susirinkę Tauragės galigi vyrai gurkšnoja atšaldytą degtinėlę ir užkanda vytinta šernienos dešra. Skani dešra, nesvarbu, kad labai kieta, o jau ir senobiniai brolijos metaliniai dantys jos nebeįkanda, o tik burnoje pačiulpinėja. Ant stalo puodynėje dar seniūno atsinešti iš praeitų metų perrūgę agurkai. Išmesti juk nevalia, su meile brolija galima pavaišinti, o degtinėlės tai labai ypatigai tinka. Dekanas dar oriai ant stalo padėjo paskutinį kontrabandinio "Saint George Lights" bloką (kaip sakoma), kad vyrams nieko netrūktų. Kad cigarečių blokas paskutinis-taip tik dekanas sakė, kad svečiai daug nekainuotų, karts nuo karto parūkytų savo “Fest”o. O kaip dabar pamenu, šitie galingi brolijos vyrai, pastarąjį kartą pročkai padėjo ant laktų (už vargonų) dvi dėžes užnešti kontrabandinio "Saint George Lights". Gaurės seniūnas būtų raugintų kopūstų atsinešęs, o Žygaičių seniūnas turėjo šutintų vakarykščių bulvių su lupena ir galėjo atsinešti, bet jų niekas nekvietė. Tiesa slypi anapus, nes po šiai dienai neaišku, kodėl šių trijų valstybės ir bažnyčios tarnautojų nepakvietė. O Tauragės galigi vyrai (na, kad jie galingi, tai tik jiems taip atrodo) geria po pilną, po truputį girtėja, Dekanui pradėjo visur rodytis mergos, netrukus tuo patikėjo ir visa likusi “bratva”. Pamažu kalbos leksikonas iš Rytprūsių dialekto perėjo į išlaikytą ir daugelio kartų puoselėtą rusų kalbą, ypač kai pokalbis pakrypdavo į moters anatomijos pusę, o ypatingai ertmes moters kūne. Ko reikėtų pasimokyti iš šios istorijos? Ogi nieko. Kartais ne visi keliai veda į Plungę. O brolija jau nebe ta. O dar labiau įkvepia tai, kad ir nebebus, nes per keturis metus gerokai paseno ir kliedi.

tik
2018-09-08 16:49

Uz sita komanda,,,pasirodo kad pinigu buvo visa laika,,,,nu bet ju nebelikdavo,,,arba ,auksiniu samciu vsriantai,,,kiek jie spejo daug gero padaryt ,,nors ir visokeriopai ,,kasdien komunistu trukdomi,,saunuoliai vyrai ,,pagarba

to aš irgi
2018-09-08 13:47

,,...visi susidirbo":) turiu vilties, kad ne visii

išvadda
2018-09-08 12:19

Už santexniką balsuos gal subingalviai

as irgi
2018-09-08 12:05

tik uz Miciuli! reikia mastyti blaiviai, o ne vadovautis emocijomis. Miciulis tikrai saziningas zmogus, o cia labai didelis privalumas valdant miesta. Plius, jis iki kaulo smegenu atsidaves tauragei, ir to jau net didziausi jo skeptikai neuzgincys - jam pirmoje vietoje miestas ir jo gerove, pamirstant kaip kazkas sake ir asmenine seima ir materialine nauda sau. Taip, pirmus metus ar net du, buvo ir kvailoku sprendimu, ir klaidu kazkokiu, bet bent dabar, jau geri metai matosi kaip visi susidirbo, isivaziavo ir akivaizdziai matosi kaip miestas JUDA tikraja to zodzio prasme. Tiek renginiu nesam tureje, tiek demesio vaikams, pradedant aikstelemis, baigiant renginiais net nesapnuodavome, o ir gatves asfaltuojamos kaip ir anksciau,reiskias pinigu Taurageje visada buvo - tik kur jie iskeliaudavo.... Garsiai burnojau du metus, kritikavau valdzia - o dabar busiu pirmas atidaves balsa uz miciuli.

Palikite komentarą