To pagal komuniagas
2018-05-15 13:12

Niekas nepakaso, tai klyki is trėbos

Pagal komuniagas-
2018-05-14 15:19

"Padorus "žmogus apgavo senukus!Urjaaaa,tovarišššššči!

"Geriausias laikotarpis "-aišku kam
2018-05-14 15:18

Ogi kolxozniko sūneliui-tėvas milijonus ištaškė,noras tęsti "vsio zakono "vogimą toliau?Be tėtušio partinių ryšių- absoliutus 0.

uz
2018-05-14 11:04

jei P. Darius taptu Taurages Meru, tai butu per visa Taurages istorija pats geriausias laikotarpis:) Protingas, issilavines, jo neitakos niekuomet kitos niuomones, netgi artimuju... , teisingas, ( neklijuokit jam kazkokiu "samdytu' senuku), padorus jaunas zmogus... tiesa pasakius, neisivaizduoju jo komandos, nes jis labai reiklus , bet tai tik i gera:)

to Dariui
2018-05-13 17:32

gal jau tikrai, tu Dariau nebeiki i i ta politika, i tuos merus, jau neskaniai viskas paskui tave velkasi: uzklssine veikla, Markizo seselis, seimo bmw nupirkas uz mokesciu moketoju pinigus, o kur dar ir tie senukai apgauti, juk Dapkus is lnk visai nie prie ko. Kodel tavo seimai taip pasiseke privatizuoti puse taurages, o likusiems 20 000 miestelenu nei telefonio budeles nebuvo pasiulyta nusipirkti, cia kas gudresnis, ar tevas padeda?

to kita nuomonė
2018-05-12 09:49

O seime sėdėti gebėjimų pakanka?

Kita nuomonė
2018-05-12 08:24

Tauragė tikrai maža ir tas tiesa. Žmonės viską žino ir atsimena. Vienos šeimos darbeliai privatizacijos laikotarpiu irgi nepamiršti, kaip kažkas į Maskvą važiavo komunistų partijos bilieto kaulinti, tą irgi daug kas prisimena, kas didžiausią savanaudiškumą pademonstruoja ir šios kadencijos laikotarpiu, niekam ne paslaptis. Milžiniškos sumos iš biudžeto valymo įrengimams, keliui į privatų pliažą asfaltavimo skandalas ir t.t. O ar nėra įstatymo pažeidimo kai žmogus gyvena ne Tauragės savivaldybės teritorijoje, o toliau eina tarybos nario pareigas ir t.t., ir pan. Savanaudiškos šeimos klanas tapo Tauragės gėda. Kalbėti apie neveiksnų merą tema jau seniai išsemta. Žmogus atrodo apgailėtinai ir daug kas jį tik užjaučia. Politinė korupcija klesti. Kai viena "valstietė" išsigandusi pasiūlytų mero pavaduotojų pareigų atsisakė, nes suprato, kad jos gebėjimai labai kuklūs, tai mainais už tai savivaldybės administracijoje buvo įdarbinti du jos žmonės. Gal sakysite, tai netiesa? Apie lėšų švaistymą menkaverčiams renginiams irgi būtų galima plačiai kalbėti. Ką besakytumėte liberalai, tas žodis politikoje jau tapo riebiu keiksmažodžiu, tai kas vyksta Tauragėje, didelė bėda. Guodžia tik tai, kad ne už kalnų rinkimai.

to to nuomone
2018-05-11 14:03

komentaras "pritariu manai"... rasyta apie klana... Meras siaip nei prie ko cia...

to nuomone
2018-05-11 11:31

apie koki dabartini klana tu kalbi? nei vienas mero vaikų ar šeimos narių nesikiša į politiką, ir su ja nieko bendro neturi ir nenori turėti... Labai tvarkingos ir paprastos šeimos. Nei meras, nei kas iš jo komandos, neturėjo jokios asmeninės naudos sau - jei žinai kitaip, tai pasidalink savo žiniom. Kaip ir visi žmonės, šita komanda darė klaidų, bet be jų turbūt ir neitų tobulėti ir stengtis kad būtų dar geriau... Tai apie koki dabartinį klaną tu kalbi? Apie buvusį klaną, nereikia net kalbėti - jau čia nesibaigianti tema. Apie žmones, kurie turėjo naudos priklausydami tam klanui - irgi turbūt nereikia priminti, nes jau daug kartu buvo po siųlelį viskas išnarstyta -Tauragė maža, nepasislėpsi. Taip kam šnekėti, jei pats nesusigaudai ką šneki?..

Dinamikas
2018-05-11 06:27

Šis laikraštis tai Tauragės socialdemokratų RUPORAS. Prieit ir pasisakyt teisę turi tik P.Petrošiaus prafiltruoti žmonės. Žurnalistai dirba panašiai kaip pas Maskvos kremliaus šefą.

Palikite komentarą